Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Darcy zaprasza...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam serdecznie.

Oglądałam od początku Twój pierwszy blog o urządzaniu i perypetiach w domu, który zresztą baaardzo mi się podoba. W sumie to cały czas podglądam to co sie u Ciebie dzieje. Nowy blog Decoratorium naprawdę poszerza horyzonty, ale ja nie o tym dziś chciałam napisać. Często buszuję na allegro. Teraz jestem na etapie naklejek na ścianę. Nie wiem czy to Cię zainteresuję, ale zobaczyłam zdjęcie Twojej sypialni na jednej z aukcji.

Podaję Ci link http://allegro.pl/naklejki-na-sciane-scienne-glamour-kobieta-130-cm-i2082015158.html .

pozdrawiam i czekam na nowe Twoje zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za chamstwo! Oczywiście, że nie zgadzałam się na wykorzystanie mojego zdjęcia! I to jeszcze ta cholerna naklejka wmontowana nad łóżkiem...

 

Nie mam problemu z tym, że ktoś wykorzysta moje zdjęcie na forum / blogu (podając źródło), ale zarabianie na niewłasnych zdjęciach cudzego domu??? W głowie mi się to nie mieści.

 

Zgłaszam nadużycie i żądam natychmiastowego usunięcia zdjęcia z aukcji.

 

Dzięki za zwrócenie uwagi!

 

PS. Przyjrzałam się tym naklejkom i dochodzę do wniosku, że pan tanie-naklejki i tak nie potraktował mojego zdjęcia najgorzej. Na innych zdjęciach (też pewnie kradzionych) poumieszczał roznegliżowane panny wyginające się w miłosnych uniesieniach. Nie wiem, jak trzeba być chorym na umyśle, aby zafundować sobie na ścianie taki koszmar.

:eek:

Edytowane przez Darcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darcy potrzebuje Twojej pomocy....U Ciebie na suficie w salonie jest nad listwą "kawałek" płyty KG,tak?Chodzi mi o miejsce w którym masz oświetlenie punktowe zamontowane.Powiedz mi czy on jest czymś wykończony od zewnątrz?Mam nadzieje,że wiesz o co mi chodzi bo włączyło mi się tak chaotyczne myślenie ze złości,że nawet nie wiem jak Ci wytłumaczyć:mad::cry::cry::mad:

 

Co za dupek ten sprzedający!!!:jawdrop:

Edytowane przez Tosiaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosiaczek, w salonie mam sufit akustyczny z Ecophonu. Jest obwiedziony wokół całego pomieszczenia ramą podwieszanego sufitu z KG, w którym zamontowano punktowe oświetlenie. Płyty KG wykończone są normalnie - zaprawą gipsową, potem malowane. Tak mi się przynajmniej wydaje, bo ten etap budowy powoli zamazuje się w mojej pamięci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Kochana dziękuje Ci Bardzo za odpowiedz :hug:

Jak jeszcze raz usłysze "ćwierćwałek lub listewczke na wykończenie" to mnie szlak trafi!:bash::bash::bash:

Szukam u Ciebie jakiegoś zdjęcia żeby pokazać i udowodnić,że się da bez tych cholernych ozdobników!

Przepraszam ale dzisiaj to chyba jakiś nerwosol musze wziąść:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Piękny dom jest fajna inspiracją. Ja buduję nowy po 6 latach i....jestem w kompletnej kropce odnosnie stylu. Przy pierwszym nie mialam cienia watpliwości, a teraz maskara.

 

Wracając do ogrodu, popatrz na rosarium.pl pan Chodun jest genialnym hodowcą róż, zamawiałam i polecam. Mnóstwo róż wytrzymuje mrozy i są mało wymagające. Absolutny top, to New Downe, Alchemist, rosa rugosa jak ktoś lubi konfitury. Na stronie jest dokładny opis. Plus clematis botaniczny i gotowy piekny kąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Darcy

jak dobrze, że znalazłam Ciebie i ten wątek.

Liczę na wsparcie :) Mam dwa pytanka.

Jestem już po etapie budowy w pewnym sensie. Założenie stylu - tylko klasyka i fascynacja Ludwiczkami.

 

Salon mam połączony razem z jadalnią i częściowo z holem.

W holu stoi komoda niska Ludwik z lustrem nad.

Jak się wchodzi z holu to pierwsza jadalnia, gdzie jest tylko stół z ośmioma krzesłami. Krzesła i stół w stylu Ludwik. Krzesła obite w tkaninę w pasy brązowo - waniliowe. Na komody nie ma miejsca, bo nie ma ścian. W salonie przy kominku (kominek z cegły XIX wiecznej) stoi ława, rzeźbiona również Ludwik i do tego kupiona sofa z dwoma fotelami, oczywiście w stylu Ludwiczka. No i ten komplet wypoczynkowy do całkowitej renowacji - również zmiana tapicerki.

 

I tu pada pierwsze pytanie - jaka tapicerka (wzór, kolor)??????????

Ogólnie salon ma jasno waniliowe ściany, ciemne, orzechowe okna. Meble drewniane w kolorze orzech, raczej ciemny.

Firany zwykłe białe.

 

Potrzebna byłaby komoda pod telewizor (duża) - ściana ma 5 metrów i witryna narożna.

No i pytanie - jaka komoda i jaka witryna. Czy nóżki też Ludwikowe, czy można dodać meble takie płaskie do dołu.

http://allegro.pl/kanapa-2-fotele-ludwik-wspaniala-rzezbiona-i2122646078.html Taki podobny komplet - tylko nie te kwiaty :)

 

Za pomoc z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witajcie wszyscy - jeśli tu ktoś jeszcze jest ;)

 

Darcy - powtórzę za większością - masz piękny, jasny, przestronny i bardzo harmonijny dom. Taki, do którego jak się wejdzie to zapewne nie chce się z niego wychodzić. Ja - mając 23 lata - kupiłam swoje pierwsze mieszkanie - oczywiście, jak na studentkę przystało - nie mam worka pieniędzy, żeby wykończyć 75m2, ale szukam, szperam, oglądam, przeglądam i staram się wybrać to co mi się podoba i na co mnie ewentualnie stać. Doszłam też do wniosku, że wolę żeby mi żarówka z sufitu zwisała niż miałabym kupić lampę, która mi się nie podoba, bo prowizorki zostają na amen.

 

Niestety mam problem z farbami (jak chyba większość) - te wszystkie taupe i greige to dla mnie kompletna abstrakcja a kocham wszelkie odcienie beżu, szarości i brudnej szmaty po myciu podłogi ;) Nie mam pojęcia jak się zabrać za wybór farby - czy te Twoje PARA są z mieszalnika? Gdzie tego szukać? Jeśli chciałabym coś z mieszalnika to jak zidentyfikować kolor? Są jakieś numery? Gdzie to się miesza? Mam całe mnóstwo takich pytań a la blondynka. Będę wdzięczna jeśli mi to wyjaśnicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...