Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Darcy zaprasza...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wycena mnie powaliła. Prawie dwa tysiące za jedną pufę. :cry:

Pojechali absurdem.

 

hmmm, to faktycznie średnio:roll: A negocjować się nie da?;) Z drugiej strony, tym pomysłem chciałam cię odwieśc od zmiany obicia kanapy - odlicz te ok. 800 zł cudownie ocalone i już cena robi się bardziej przyjazna:lol2:

 

Ale ja bym z nimi jeszcze gadała. Mi wycenili łóżko (podobne do twojego) na 4000 tys. A tu te dwie pufki prawie tyle samo:wtf: Na pewno mogą zejśc z ceny. Ja bym spytała, co tak podraża koszty i sama rzuciła cenę, którą mogę dać - wtedy może Ci powiedzą jaka opcja wchodzi w grę (może inna tkanina, może inne drewno, może inne wypełnienie....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooliwka, gdyby zeszli nawet te 300 stówki na sztuce, to by się zrobiło 1500 zł - a to już lepiej;) Ale i tak wydaje mi się, że przesadzili, bo przecież taka pufa powinna być tańsza od krzesła, a krzesło za 1500 zł to już jakiś full wypas:jawdrop: I to najpewniej jakieść znanej, drogiej marki... 1000 zł to już dużo na krzesło i moim zdaniem powinni zarządać nie więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ponownie Darcy,

rownież życzę udanych wakacji!

kochana tak czytam posty i proszę Cię nie maluj tej ściany z kamienia! jest przepiękny! chociaż ja też przemalowałam piaskowiec na ecru i zastanawiam się nad zmianą, piękne jest połączenia koloru orzechowego, czy jasnego dębu z bielą! ja dałabym konsolę tak jak chcesz za kanapę białą, poduszki białe z nadrukami beżowymi i na odwrót, zasłony też jasne, te są ładne, ale nie do salonu:) kolor zasłon, miałam zapytać skąd masz?

Zapraszam do mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Darcy

Jestem nowa jako zarejestrowana użytkowniczka, ale stara, jako oglądaczka Twojego domu. Kawał dobrej roboty, wyrafinowany gust, świetne inspiracje. Na tym koniec tego słodzenia :)

Przeszłam całą drogę rejestracji, tylko po to, żeby się zapytać gdzie kupiłaś uchwyty do szuflad komdy, która stoi w salonie za sofą? Nazywają je zdaje się muszelki. Szukam czarnych. Czy Twoje są właśnie w tym kolorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Darcy

 

tak sobie myślę, że gdyby udało mi się urządzić dom choć w połowie tak pięknie jak Ty to zrobiłaś, to byłabym przeszczęśliwa! I dumna jak paw.

Nie wychodziłabym z niego wcale :)

 

Jak już wrócisz, to proszę zdradź mi wymiary swojej garderoby przy sypialni. Jutro stawiają ściankę działową między sypialnią a garderobą i zastanawia mnie to, ile miejsca pomiędzy szafami zostawić aby swobodnie przeglądać zawartość obu szaf :)

pozdrawiam, Karolina

 

edit: i jeszcze jeśli mogę prosić o informację na temat biblioteczki - jaki na wymiar??

jeśli nie zrobię garderoby to mam miejsce na wielką szafę w sypialni.

Edytowane przez gorzowianka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Darcy

ja również od dawna śledzę Twój dziennik i podziwiam jak urządziłaś dom.

 

Dla wielu osób Twój dom staje się inspiracją:)

 

Ostatnio pokazałam koleżance Twoje wnętrza, była zachwycona, wyrażała głównie och, ach cudowne, wspaniałe:) I jak też tak myślę:)

 

Już jej zresztą przesłałam linka do Twojej strony, będzie kolejną fanką:)

 

Pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...