Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Darcy zaprasza...


Recommended Posts

Darcy! awatarek pierwsza klasa! wyglądasz ślicznie, masz piękny, ciepły uśmiech...

 

Z ciekawostek fotograficznych, dzisiaj miałam korporacyjną sesję zdjęciową. I wszystko było OK, gdy się uśmiechałam. Ale musiałam też mieć parę fotek a la pani prezes, a zrobienie ich okazało się totalną katastrofą. Każda próba przyklejenia mi poważnego wyrazu twarzy kończy się zdjęciem w stylu "buzia w ciup" albo "Lord Voldemort w spódnicy atakuje".

haha, ...ja na większości zdjęć suszę zęby w przeciwnym wypadku wyglądam jakbym była naburmuszona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Darcy, wspaniały dom. W wakacje przeczytałam jednym tchem cały wątek i teraz, kiedy przeglądałam w empiku Czas na Mieszkanie, od razu poznałam, że to Twoje lokum! Serdecznie gratuluję sesji, tym bardziej, że w podtytule jest "Mieszkanie architekta". No, no... Fantastycznie tam u Ciebie. Pamiętam, że kiedyś pokazywałaś kawałek swojej "ściany płaczu", ale nareszcie mogłam zobaczyć ją w całej okazałości! Faktycznie, robi wrażenie...

 

Jeśli chodzi o Twoje mieszkanie, to muszę Ci się przyznać, że wywołuje we mnie dziwne uczucia, ilekroć patrzę na zdjęcia, które wrzucasz do wątku. Z jednej strony - wszystko dobrane w punkcik, piękne kolory, smakowite rzeczy - 80% chciałabym przeteleportować do mojego mieszkania. A z drugiej strony... Cały czas się zastanawiałam, dlaczego te zdjęcia budzą we mnie dziwny niepokój. No może nie niepokój, ale raczej jakiś dyskomfort (trudno określić) - mimo że same w sobie są piękne. I tak się na nie gapię i drapię w głowę, aż dotarło do mnie wreszcie, że to przez SYMETRIĘ. Niemal wszystkie ujęcia są idealnie symetryczne i większość rzeczy ma swoją parę lub lustrzane odbicie - dwie doniczki, dwa kinkiety, dwie świeczki, dwie kolumny (no, trudno, żeby była jedna) ;), na kolumnach dwa kwiatki. Jestem przekonana, że Ty się doskonale tam czujesz (w końcu sama projektowałaś tak, żeby Tobie odpowiadało) i rozumiem teraz, co miałaś na myśli pisząc o durnostojkach - że ich nie lubisz, że wprowadzają chaos. Ale też zdałam sobie właśnie sprawę, że nieludzko piękne wnętrza - podobnie jak nieludzko piękni ludzie (czyt. androidy ;)) - budzą we mnie jednocześnie zachwyt z lekką domieszką grozy ;) To są tylko takie moje (pewnie trochę zwichrowane) odczucia i oczywiście nie zmienia to faktu, że Twój dom, Darcy, to cymes pierwsza klasa!

 

Pozdrawiam ciepło,

Edytowane przez barbe-cue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barbe-cue, I love SYMETRY. :wiggle:

 

VTS, trawa u sąsiada jest zawsze bardziej zielona.

Jeśli chodzi o sztukę, ceramiki nie lubię, na rzeźby mnie nie stać. Na obrazy zresztą też nie, co zrozumie każdy, kto przed kilkoma miesiącami zakończył budowę. Priorytetem jest teraz ogródek. I urlop...

 

duda24, ponieważ w trakcie budowy płakać chciało mi się średnio co drugi dzień, doskonale Cię rozumiem. A teraz pocieszenie - to przejdzie. :)

 

kacha.crac, wpadaj częściej. :)

A materiał na zasłonę w łazience kupiłam wieki temu na Allegro. Kosztowała grosze.

 

aha, odpisałam. :)

 

googulek, sesja w magazynie wyszła zupełnie inaczej niż oryginalne zdjęcia i wnętrza w realu. Nie wiem dlaczego...

 

Sharlotka, 220 m kw. to powierzchnia zabudowy! Nawet nie zauważyłam, że wrzucili to do artykułu. Użytkowej jest niewiele ponad 160 m kw., a to i tak straaaaaasznie dużo jak na dwie osoby. Teraz budowałabym bardziej kompaktowy dom. Ale z drugiej strony pojawiają się pytania... Zrezygnować z garderoby? Nie. Zrezygnować z osobnej łazienki przy sypialni? Nie. Ze spiżarni? Nie. I tak dalej, aż zamykam się znów w 160 metrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Darcy,

podglądam Twój dom od jakiegoś czasu i dołączam do chóru zachwyconych :) Jestem pod WIELKIM wrażeniem.

Powiedz proszę czy masz drzwi Klimek & Kluś? Jeśli tak, to czy jestes z nich zadowolona?

I jeszcze jedno. Jak sprawdzają się pod prysznicem płytki oktagonalne Vivesa? Są śliskie? Szukam takich płytek, ale zależy mi bardzo aby były antypoślizgowe, a obawiam się, że te nie są i trochę się boję :)

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochaba, dziękuję za miłe słowa.

 

Spojrzałam na Twój salon, ale mój komentarz możesz puścić mimo uszu, bo na pewno nie uznasz go za konstruktywny - otóż wymieniłabym wszystko, a w szczególności kanapy i fotele. Ostatecznie zostawiłabym może kinkiety i stół.

Ale jeśli Ty się w takim wnętrzu dobrze czujesz, możesz równie dobrze nie zmieniać niczego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczera do bólu:D

To ja z innej beczki .... U wszystkich już plany dekoracji światecznych a u Ciebie cisza.Wiem,wiem nie lubisz niepotrzebnych pierduł i niepraktycznych dekoracji ale na Święta robisz chyba wyjątek;)

Co planujesz?Jakaś konkretna kolorystyka pasująca do wnętrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...