Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Darcy zaprasza...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Darcy, dla mnie najbardziej smakowite w Twoim domu jest konsola, stolik kawowy i czarne abażury. To jest moja topowa trójca. Pokaz czasem cos do czego jestes nieprzekonana np te krzesla. Widze ze jak cos Ci sie nie podoba to ukrywasz to przed aparatem a potem donosisz ze sie juz tego pozbylas. Pokaz prosze te krzesla ze stolem i ocenimy czy to Twoj galopujacy perfekcjonizm czy rzeczywiscie jest do dupy. Jakby bylo jednak do d... to Magdazzz na swoim watku wkleila link to swietncyh i tanich tapicerowanych krzesel.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.

Wnętrza nabiorą jeszcze ciut innego wyrazu, gdy dodasz tkaniny & bibeloty - nie wiem, co planujesz dokładnie, na pewno wspominałaś o zasłonach i świecznikach; pewnie dołożysz zdjęcia/ szkice/ obrazy na ściany, może poduchy, dywany.

Być może wtedy Twoje plecionki jednak zagrają?

 

Pokaż je nam!!!! Nic, tylko od miesięcy czytam o tych plecionkach, to bym je chciała zobaczyć, no!!!!

 

A co do teściowej, no no, widać, że Twoja twórcza harówa i u niej znalazła uznanie - a wiesz, że teściowa to zwykle najsurowszy krytyk!!!!:lol2:

 

No i padłam, czytając o szatańskim planie chowania paragonów przez mężem - Darcy, czyżbyś miała nadzieję, że małżonek NIE DOJRZY tych nowych nabytków w domu??:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłam przekonana do tych czarnych abażurów, ale wyglądają rzeczywiście dobrze , tak tajemniczo ( "Arszenik i stare koronki" :D ) a jak dają dobre światło to już jest git zupełny. A jak już, to mój top u Ciebie to biblioteka. Potem kuchnia , a w wiatrołapie mogłabym zamieszkać . No i zewnętrze mi się bardzo podoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, kacha mnie rozszyfrowała. Owszem, jak mi się coś nie podoba, albo wiem, że w obecnym stadium może się Wam nie podobać, to nie pokazuję. :D

Krzeseł nie pokażę, bo po prostu nie pasują, a kupiłam 8 sztuk. Ze cztery mogę zostawić, bo i tak przydadzą się, gdy będą goście. Wolę te, bo choć nie idealne, to zawsze lepsze niż rozkładane krzesełka tarasowe z IKEA. Ale sześć potrzebuję topowych, bo cały czas będą stały obok stołu.

 

Te pikowane z allegro już widziałam. Ich wysokość mi nie przeszkadza, bo wysoki mam stół (nie wiem, czy nie za wysoki...). Ale mam parę innych ale. Przede wszystkim gęstość pikowań. Trochę za dużo ich jak dla mnie. Po drugie, żadne z wybarwień nóg mi nie pasuje. Jeśli byłby dąb, byłoby super. Chyba że można zamówić? Po trzecie, nie podoba mi się, że plecy nie są obite tą samą tkaniną. U mnie tył krzeseł widoczny jest od wejścia, dlatego nie może być taki kiepski. I wreszcie po czwarte, kolory są fajne,ale nie wiem, jaki to rodzaj tkaniny. Ja potrzebuję czegoś lnowatego. Fajne są natomiast nogi - te gięte. No i cena - rewelacyjna jak na mój wydrenowany budżet.

 

Boję też trochę, że te krzesła są jednak trochę zbyt do mojego prostego stołu. Joliska, dasz znać, jeśli je kupisz? Może okaże się, że na zamówienie zrobią wszystko, co chcę (białe nogi, tapicerkę na plecach, moją tkaninę). No i ciekawa jestem, jak będą u Ciebie wyglądać. :)

 

A ukrywanie paragonów przed mężem ma jednak sens pomimo, że zobaczy, co kupiłam. Zawsze mogę mu wmówić, że to z promocji w Jysku. ;)

 

PS. Tworze topów obezwładniło mnie z radochy. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe nogi robią na pewno, mimo że w opisie ich nie ma :yes:

Dostałam od nich próbki kolorów nad którymi się zastanawiałam - przyszły błyskawicznie. To prawie alkantara. Wygląda na to, że można się z nimi dogadać.

 

Jak już mój gabinet nabierze wyglądu - czyli pewnie za miesiąc, to wskoczy do galerii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie? http://www.eichholtz.com/chair_key_largo-0025000258114.aspx

nie mają wprawdzie toczonych nóg, ale wg mnie mogłoby być tego za dużo, więc może takie proste by się sprawdziły... i z tym trzymaniem się jednego koloru drewna też bym nie przesadzała. ale to tylko luźna propozycja;)

 

proszę http://www.domartstyl.eu/hoker-prosty-niski-6792-p-110.html:D

 

to się wszystkie na mój wątek widzę rzuciłyście:lol2: a tam puchy:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają fajnie. A byłoby jeszcze fajniej, gdyby można było pomacać tkaniny. :D

Na razie wstawię pozostałe dwa fotele (w piątek przeprowadzka) i zobaczę, jak wyglądają z resztą. Wtedy zdecyduję, jakie będą te krzesła. Bo może się okazać, że te z allegro lepiej zagrają. A fotele będą takie:

 

http://decoratorium.blox.pl/resource/fotel.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darcy,

zamawiając próbki, weź kilka sąsiednich kolorów, bo mają trochę przekłamane zdjęcia - zbyt jasne moim zdaniem. Możesz je zresztą obejrzeć w jakimś pobliskim sklepie meblowym, bo to standardowa tkanina obiciowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...