Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Darcy zaprasza...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Darcy a te?

 

http://www.farmakolonialna.pl/produkt/908

 

Chociaż ja mam u siebie taki stół jak Twój i do niego mam plecione krzesła i wszystko pasuje :)

 

U mnie wygląda to mniej więcej tak (dom był urządzany 8 lat temu). Sorry za bałagan ;) I nie wiem czy się uda załączyć bo nie wiem jak to się robi...

file:///C:/Users/Sandra/Desktop/Dom%20reklama/DSC01399.JPG

 

U Ciebie jest pięknie :) Zaczęłam czytać Twój blog i tak się wciągnęłam, że po kilku godzinach był już cały przeczytany.

Może i ja się zmobilizuję i na fm będę się zmagać z urządzaniem nowego mieszkania. Będzie biało, szaro, brązowo, taupe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toya_m, bo ja niewłaściwe krzesła wybrałam. Gdyby jeszcze były to Emmy z Vincenta Shepparda, to zrobiłoby się bardziej salonowo...

 

Twojej fotki niestety nie widać, a strasznie jestem ciekawa, jak to u Ciebie wygląda. Zdjęcie musisz wrzucić na jakiś serwer (fotosik, picassa etc.), a potem wkleić link. Ale jeśli nie masz konta na żadnym z nich, będę bardzo, bardzo wdzięczna za maila - [email protected].

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie musisz wrzucić na jakiś serwer (fotosik, picassa etc.), a potem wkleić link. Ale jeśli nie masz konta na żadnym z nich, będę bardzo, bardzo wdzięczna za maila - [email protected].

:)

 

Nie musisz :) Wybierasz opcję: dodatkowe opcje, potem "zarządzaj załącznikami" i "prześlij plik ze swojego komputera" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie to wygląda...

Darcy, coś nie wierzymy, że jest aż tak źle;) tym bardziej, że fason krzeseł masz podobny. Może właśnie te nogi za jasne??? trzeba może na ciemno pomalować:confused:

 

z tymi krzesłami EICHHOLTZ to jesli choć trochę cię interesują polecam sklep Impresje na Powsińskiej. Mają ich dystrybucję i całkiem niezłe ceny. W czwartek będę w szczecinie, więc jak powiesz, że ci zależy, to mogę sprawdzić jaką tam cenę ich mają (bo pewnie jeszcze niższą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...