Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Darcy zaprasza...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

już nie chciałam nic pisać, bo podjęłaś decyzję, że zostawiasz jak są, ale skoro niewyparzona laschencja się wyrwała... ;) to była pierwsza myśl, która przyszła mi do głowy kiedy dziś wstawiłaś te zdjęcia" - wybielić nogi i będzie git. nawet nie całkiem na biało, tylko pastą wybielającą. przetraw to :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnollia, witam w moich skromnych progach! I koniecznie załóż swoją galerię, gdy zaczniesz się urządzać. :)

 

Iwek, sugestię dotyczącą sukienek doceniam tym bardziej, że miałaś z nimi tak traumatyczne przeżycia. ;)

 

Joliska, dzięki za podrzucenie propozycji!

 

Wandeczka, dobre. :) Myślę, że panie w USC nie mrugnęłyby nawet okiem. BTW, Darcy rzadko bo rzadko, ale pojawia się jako imię w Stanach.

 

kos.aga, jeśli jesteś psychofanką, to nie jedyną. Dla mnie najprzyjemniejszy moment poranka, to gdy siadam przy biurku z kubkiem kawy i odwiedzam kilka moich ulubionych wątków, aby sprawdzić, co nowego u ludzi. Facebook to nuda w porównaniu z tym forum.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Monah i Lasche dobrze prawią :yes::yes::yes:

 

Też tak bym to widziała ...

 

A w ogóle krzesła świetne ! Nie wiem co się ich czepiasz :D

 

Ale w sukienkach jakoś ich nie widzę ... ( to oczywiście moje, subiektywne zdanie ...)

 

W ogóle domek obrasta w piórka i wygląda rasowo pięknie !!! WSZYSTKO :lol2::lol2::lol2:

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez mycha73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j wybielić nogi i będzie git. nawet nie całkiem na biało, tylko pastą wybielającą. przetraw to :)

 

Magda, ja wiem, że działa embargo, ale jeszcze jedno pytanie do monah. :D

 

Jaką pastą wybielającą? Bo ja i DIY to dwie różne planety. Farbą potrafię zrobić, bejcą też, potrafię nawet zaolejować drewno. Ale myślałam, że pasty to na surowe drewno się daje, a nie te moje pomalowane już nogi.

:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dopowiem w kwestii krzeseł - zależy , na czym Tobie zależy ... Czy idziesz w stronę Riviera Maison , czy bardziej w coś "Ą " " Ę" pałacowo itp ...

 

Idę pomiędzy, ale na pewno nie pałacowo. Jeśli pikowania, to tylko w połączeniu z surowym lnem. Żadne błyszczące tkaniny, żadne aksamity. Wiem, czego chcę, tylko nie mogę tego znaleźć. Skończy się na robieniu krzeseł na zamówienie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę pomiędzy, ale na pewno nie pałacowo. Jeśli pikowania, to tylko w połączeniu z surowym lnem. Żadne błyszczące tkaniny, żadne aksamity. Wiem, czego chcę, tylko nie mogę tego znaleźć. Skończy się na robieniu krzeseł na zamówienie. :(

 

 

 

No czyli RM w tym bardziej eleganckim wydaniu ... :D

 

mmmmm ...... to lubię ..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

embargo zdjęte ;)

ale nogi drewniane są? to wystarczy, że trochę zmatowisz lakier papierem ściernym, potem potraktujesz je specjalną drucianą szczotką i pory do zywego drewna otworzysz, pobielisz pastą wybielającą (Starwax), pasta wejdzie w te pory i już. a potem polakiewowac na matowo, albo i nie. tylko zalecam próbę najpierw, bo czasem efekt odmienny od zamierzonego (wiem coś o tym ;) )

a jak malować chcesz, to też nie powinno byc problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o mycha mnie wyprzedziła ;)

ja bym nawet nie szlifowała całej farby, tylko pory pootwierała szczotą (są specjalne takie) i pobieliła tylko w porach :D jakkolwiek to brzmi ;)

ale jakbyś chciała zedrzeć całą farbę, to jest taki specjalny płyn do zdzierania starych powłok, żeby się nie męczyć. stoi u mnie w szafce, ale jeszcze nie wypróbowałam, więc nie dam głowy ani innej części ciała, jak to działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak embargo zniesione to ja otworzę niewyparzoną gębę :lol2: ja bym leciała na biało ...nie znam Cię Darcy z życia twego blogowego muszę przyznać ze skruchą ...więc o inspiracachi i co lubisz wiem mało ...stąd staram się bardzo mocno przymknąć jadaczkę ...ale mam wrażenie że lubisz wnętrza spójne stylistycznie i o ile u mnie w domu otworzyłabym pory tym biednym nóżkom (Monah dałaś czadu ) to u Ciebie nie wprowadzałabym innego wykończenia drewna ...ale jak to mówią wolnoć Tomku w swoim domku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...