Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Darcy zaprasza...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Darcy zapodaj info, jeśłi to gdzieś przeoczyłem na teamt cygar w łazience? Kafle to Vives-y, lub temu podobne, ale wykończenia nie spotkałem, a poszukuje usilnie. Moja żona dotaje powoli szału ( Jak to czyta to napiszę: że Ją bardzo kocham:) ) , jak widzi nie wykończone Vivesy u nas w toalecie. Kurcze z tymi cygarami-dekorami fajnie to wygląda.

 

wnętrza klimatyczne, ale najbardziej podoba mi się ten ład i porządek. Wszystko jak u pedantki!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasha, to właśnie taki kolor. I dziękuję za optymistyczną recenzję! :)

 

Z radosnych newsów - luby wjechał dziś w tył mercedesa pana doktora habilitowanego nauk medycznych, zastępcy dyrektora warszawskiego szpitala. Trzeba pamiętać, żeby w najbliższym czasie nie chorować.

 

A do przeprowadzki trzy dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok, mam nadzieję? wiem coś o tym, bo sobie ostatnio rozkisiłam auto (i trochę siebie) w ten sposób...

 

ale znajomość z p. doktorem może okazać się bezcenna, o ile panowie rozstali się w przyjaźni. ;) ja zaprzyjaźniłam się w ten sposób z urzędnikiem z mojej gminy, któremu wjechałam w tyłek, i liczę na ulgowe traktowanie w urzędzie jako petentki :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza zderzakami i reflektorem do wymiany nic się nikomu nie stało. Rozmowa między obu panami - lekarzem i filologiem - była bardzo kulturalna. No cóż, luby zawsze mógł trafić na dresiarza. ;)

 

Tylko szkoda, że dzieje się to w momencie, kiedy dom mamy po sufit zawalony kartonami, na budowie ciągle jakieś dostawy, a ja nie wyrabiam już z pakowaniem.

D-Day w piątek. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneta, najgorzej jest właśnie teraz - tuż przed. Naprawdę nie ma czego zazdrościć.

 

Drogowych historii ciąg dalszy. Dziś o 8 rano, gdy luby jechał na spotkanie z szambiarzem, zatrzymała go policja w ramach akcji Trzeźwy poranek.

:lol2:

Czy oni naprawdę liczą, że w środę o świcie znajdą jakiegoś pijanego kierowcę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakiś okres stłuczkowy - ja zaliczyłam jedną w zeszłym tygodniu, ale najważniejsze, że to nie były żadne poważne historie. Darcy współczuję ci tych ostatnich dni - bo to zawsze najwięcej pracy, ale jak to mówią "w weekend będziesz już na swoim". Wieczorem włączysz swoje piękne kinkiety, otworzycie butelkę wina, usiądziecie na pięknej kanapie i odrazu poczujesz się szczęśliwa :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Siedze cicho zawsze tylko obserwuje i z opadniętą szczęką podziwiam ale ....zachwycona jestem płytkami na podłodze lecz niestety mimo,że przejrzałam od deski do deski wszystkie posty nie znalazłam nigdzie wzmianki z jakiej one sa firmy.

Czy mogłabyś się podzielic informacją?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...