Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Darcy zaprasza...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tosiaczek, na podłodze są Vives Alaska Octagono. I kwadraciki Taco Negro. Też Vives, czyli ten sam producent co Mugaty. :)

 

Juszczakówka, pewnie padniemy na twarz ze zmęczenia z prawie pełnymi kieliszkami w dłoniach. Ale tak, to będzie w sobotę. :)

 

syberia, szambiarz się pofatygował, ale my tam jeszcze nie mieszkamy, więc luby musiał do niego dojechać.

Edytowane przez Darcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darcy,

Byłam na Twoim blogu i jestem zachwycona! Nam daleko jeszcze do wykańczania, ale Twoje zdjęcia mnie niesamowicie podbudowały :)

Cudowna kuchnia, piękne łazienki. Wszystko w moim guście, nawet okna mamy podobne :)

Czy możesz podać co to za kolor ścian masz w łazienkach? Pozdrowienia i udanej przeprowadzki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czarne Sieny mam dzwonić jutro. Może sprowadzą. W jednym sklepie powiedzieli, że nie ma opcji, a w drugim, że owszem, ale czas oczekiwania to 2-3 tygodnie. Jutro skorzystam z kontaktu od Anjizzielonego.

 

Miszaki, spakowałam już wszystkie segregatory budowlane, dlatego nie jestem w stanie sprawdzić teraz numeru tego koloru. To odcień o jeden ciemniejszy od Comfortable Chinos z Para Paints.

 

Joliska, nie wiedziałam, że Tesco robi lampy. :) Jeśli nie wyjdzie ze Sieną, poważnie zainteresuję się tym żyrandolem.

 

A teraz idę leczyć kręgosłup, bo po spakowaniu kilkudziesięciu kartonów książek, płyt i dobra wszelakiego nie czuję rąk i nóg. Wyjmę porzeczkową naleweczkę i włączę sobie Pride & Prejudice z Colinem, albo Jane Eyre z Tobym, albo North & South z boskim Richardem... Zawsze poprawiają humor.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darcy, ja jeszcze tylko słówko w sprawie krzeseł (sorry;))

Chciałam ci przypomnieć Twoją piękną inspirację z bloga. Trafiłam na nią dziś szukając wzoru nóg do mojej wyspy, i od razu przypomniało mi się jak rozpisywałaś się o tym przepięknym stole i wydaje mi się, że zachwycałaś się tym kontrastem, który tworzy w zestawieniu z czarnymi krzesłami. Może ten obrazek przekona cię, że jak mówiłam, że mi się ciemniejsze krzesła u ciebie podobają, to nie znaczy, że kłamałam, albo że mi odbiło, albo że się nie znam;). Takie zestawienie naprawdę może pięknie wyglądać, i tak jak mówiłam takie krzesła dodają jasnemu wnętrzu charakteru i wyrazu.

 

http://images38.fotosik.pl/606/6e63d71f5a0483dc.jpg

 

Przy okazji stalowych nerwów i krzepy życzę:D Przyda ci się w najbliższych dniach:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darcy,

 

grunt, że mogą sprowadzić - w PL nie ma ich nigdzie, przysyłają na zamówienie z magazynu w Szwecji; pewnie nieco na wyrost podali te 2-3 tygodnie, być może dostarczą wcześniej, tak jak mi.

 

Miszaki,

 

no muszę to napisać - ależ macie piękne okna!!

PW wystosowałam, bardzo bardzo bardzo proszę o odpowiedź:)

Edytowane przez Anjazzielonego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie strony temu… Nie, najpierw się przywitam.

Dzień dobry wszystkim, a szczególnie gospodyni. Jestem przypadkiem stałego czytelnika - zarówno FM (od więcej niż pół roku) jak i bloga Darcy - aczkolwiek rzadko udzielającego się :) Bez własnego wątku i bloga, aczkolwiek kończącego właśnie budowę. Klasik, jak przypuszczam.

 

Do rzeczy - dwie strony temu, Darcy, wspomniałaś o konsoli z RM ze zdjęciem. Też się na taką szykują, no może nie na taką taką, bo te ceny z RM mnie po prostu osłabiają. Ale znalazłam podobnawą tu http://allegro.pl/konsola-antik-look-vintage-prowansja-i1447753344.html

O ile się nie mylę to wystawcą jest stała Forumka Aneta S, tak? Jeśli się nie mylę, a Aneta przeczyta te słowa, to ja już zamawiam jedną taką. Tylko muszę się jeszcze przez chwilę ogarnąć.

Wiem, że to nie dokładnie to samo (choć też z drewna, a nie mdfu czy innej płyty), ale cena o ileż milsza dla oka :)

 

Druga sprawa, którą chciałam się podzielić to biały abażur. I kinkiet też.

Przepraszam, nie umiem wklejać zdjęć, więc posłużę się linkiem. http://dl.dropbox.com/u/3348235/IMG_0938.JPG

Abażur niestety nie jest lniany, jest z leciutko świecącego materiału z matową białą opaseczką na górze i na dole. I kosztuje o dziwo 60 zł. O dziwo, bo reszta rzeczy w tym sklepie, choć piękna piękna piękna, jest w raczej powalających cenach.

Nazwy sklepu nie pamiętam, ale jak Ci się spodoba i będziesz potrzebować, to sprawdzę.

 

pozdrawiam wszystkich (bo wątki większości tu obecnych też mam obcykane i właściwie trochę się z Wami koleguję, choć jednostronnie ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki kochane przykro mi, ze Was rozczaruje ale ja nic wspolnego z tymi cudami nie mam wiec znizek nie bedzie:P:lol2: ale tez u nich kupowalam i sa ok:yes:

Monah taz ja super szpiegiem jestem :lol2:ale tam wtykow nie mam buuuu:sick:

a Darcy pewnie walczy z kartonami:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Drogie,

 

Nie ogarniam już tego bałaganu, ale jakoś idziemy do przodu. O smakowitych zakupach nie ma na razie mowy, bo jak na razie drenuję kieszeń na plastikowe pojemniki z IKEA, odkurzacz, kołdry, poduszki i inne równie atrakcyjne przedmioty. Nie widać ich w ogóle, o walorach estetycznych mojego nowego Elektroluksa nawet się nie wypowiadam, więc i radość z urządzania znikoma. :(

 

Po kryjomu przed lubym kupiłam dziś najdroższy czajnik w całym sklepie. Stałam rozdarta między porcelanowym Haen a Iconą DeLonghi. Haen są śliczne, ale malutkie, więc padło na Iconę. Bielutką jak ta: :D

 

http://www.agd.delonghi.pl/image/display/image/1253626438/type/jpg/width/250/height/270/container/product/itemid/133

 

Lubemu oczywiście powie się, że czajnik nie kosztował więcej niż dwie stówy, bo inaczej kazałby mi go oddać albo przez godzinę słuchałabym o swojej absurdalnej rozrzutności. ;)

 

Z nowych nabytków przyszedł dziś stojak na papierowe ręczniki do kuchni:

 

Kupiony na freshhome.pl wczoraj, dostarczony dziś. Tempo mają obłędne, a stojak wygląda świetnie. Jest porcelanowy, bardzo ciężki i nie przesuwa się po blacie przy odrywaniu kawałków papieru. A ptaszka zainstalowałam sobie białego. Może na wiosnę zmienię na kanarkowego. :)

 

http://freshhome.pl/product_thumb.php?img=images/hause_doctor/stojak_reczniki-2.jpg&w=266&h=400

 

Ale absolutny dramat to pościel. Jej producenci wygrywają u mnie w rankingu wieś tańczy i śpiewa. Te wszystkie wzorki, kwiatki, kratki, kółka, pejzaże malowane na bawełnie to jakiś koszmarny festiwal obrzydliwości. Jedyna ładna, którą znalazłam w sklepie Kolorowy Dom przy Al. Krakowskiej (najgorsza obsługa ever!!!), kosztowała ponad tysiąc złotych. Z kolei innej akceptowalnej nie było w rozmiarze 220x200. Zamówiłam w osiedlowym sklepie adamaszkową - w białe lekko błyszczące i matowe pasy. Ale na razie dostępna jest tylko morelowa (błe!), więc poczekam pewnie ze dwa tygodnie na białą. Od dziś przeczesuję internet, bo w normalnych sklepach nic nie znajdę.

 

Magda, pamiętam tę kuchnię, bo na niej wzorowałam się, zamawiając fronty do swojej. :)

 

Tszecia, witam w moich skromnych progach. :welcome:

Dziękuję za link do konsoli! Kiedyś już ją widziałam na Allegro, ale zupełnie wyleciała mi z głowy. Cena bardzo apetyczna, ale poczekam do czasu wstawienia nowej kanapy. Kupujemy większą, więc może się okazać, że miejsca na konsolę zabraknie. Biały abażur jest cudny, ale to nie z białymi mam problem. To czarnych nie mogę znaleźć. :(

Po tym, jak wykupiłam cały zapas w Almi Decor w Arkadii, muszę chyba obskoczyć wszystkie sklepy tej sieci, aby uzupełnić braki. Na razie straszą kikuty z żarówkami.

 

Anja, dziś pewnie zamówię te Sieny. Już nie mam siły dalej szukać, a żarówka zwisająca smętnie nad głową przyprawia mnie o nerwicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darcy,

 

oooo, jaki masz piękny czajnik - taki sam jak ja:hug:- tyle, że mój czarniutki.

Rozdarta byłam długo, czy czarną, czy białą serię zamówić.

W każdym razie, bardzo udany zakup:)

 

Stojak śliczny, biała ptaszyna bardzo pasuje.

 

Z pościelą wiem, że ogólny dramat i w oceanie okropności trudno cokolwiek ładnego upolować.....

Widziałam ładną, prostą i tanią w BRW - w realu też, jest śliczna - i teraz jest akurat w promocji:

 

http://sklep-dodatki.brw.com.pl/index.php?main_page=product_info&products_id=545277

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zamówiłam dwa komplety białej, adamaszkowej pościeli. Jeden u mnie na dzielnicy a drugi w internetowym sklepie calvado.pl.

 

Szukam też pledu futrzanego. Widziałam takie w Bed&Breakfast, ale znając ten sklep mogę się domyślać, że nie kosztują mniej niż tysiąc. Są śliczne, milutkie w dotyku i bardzo ciepłe:

 

http://www.bedandbreakfast.net.pl/images2.php?maxw=980&maxh=500&img=/userimages/agnieszka-013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...