Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Darcy zaprasza...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Na razie zamówiłam dwa komplety białej, adamaszkowej pościeli. Jeden u mnie na dzielnicy a drugi w internetowym sklepie calvado.pl.

 

Szukam też pledu futrzanego. Widziałam takie w Bed&Breakfast, ale znając ten sklep mogę się domyślać, że nie kosztują mniej niż tysiąc. Są śliczne, milutkie w dotyku i bardzo ciepłe:

 

http://www.bedandbreakfast.net.pl/images2.php?maxw=980&maxh=500&img=/userimages/agnieszka-013.jpg

 

Darcy, polecam http://www.overstock.com, wysyłają do Polski, niektóre ceny mają super atrakcyjne i wiele fajnych rzeczy można tam znaleźć, np. takie piękne pledy :-) http://www.overstock.com/Home-Garden/Blankets/Faux-Fur,/material,/11250/subcat.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasha, Anja, dzięki za namiary! Sprawdzę oba. :)

 

syberia, jeszcze nie zdecydowaliśmy. Ja mam swojego faworyta, ale tym razem muszę zaciągnąć lubego na testy, aby znów nie było reklamacji.

 

A teraz padam do łóżka, bo jutro punkt ósma przyjeżdża firma przeprowadzkowa. Nadejszła wiekopomna chwila. :D

 

Na wsi nie mam jeszcze internetu, więc odmeldowuję się z forum do środy.

Good night and good luck. :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam ten czajnik, ale niestety mój mąż był przy zakupie i nie było opcji tyle wydać..Potem czytałam, że są głośne i awaryjne. I tak się pocieszam patrząc na srebrnego philipsa..:/ Na futrzany pled sama mam ochotę i pamiętam, że były takie w Home & You,ale nie wiem czy są jeszcze w ofercie:( Kosztowały 299zł.

Wnętrze powoli wygląda suuuuuper! Mi się stół z tymi plecionymi krzesłami podoba! Czekam na więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny,

jestem okrutnie ciekawa, po ile widziałyście ten czajnik?????

Ja zapłaciłam 299 zł.

 

429zł w Media Markt przed świętami..Musieliśmy prędko wybrać, bo Zelmera nam po roku "umarł", zwrócono pieniądze (ok. 250zł) , a Wigilia miała być u nas. Za 299 to pewnie byłby mój:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darcy

ja też tu za Tobą przyleciałam z Dekoratorium.

Nie mogę wprost w to uwierzyć jakim cudem masz tak cudnie wyposażony dom i jeszcze w nim nie mieszkasz!

Jak Ty to psychicznie wytrzymujesz jeju ;)

 

Ja mam dwa meble na krzyż i kuchnię w planach ale już nie mogłam wytrzymać, żeby się nie przeprowadzić!

 

Czekam z niecierpliwością na relację z zamieszkałego już domu, Jestem ogromnie ciekawa co tam jeszcze może się wydarzyć (dla mnie to już masz full wypas hihi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za odpowiedż w sprawie plytek i życze spokojnej przeprowadzki (o ile to mozliwe:)) a jak wpadniesz na forum to podziel sie prosze pomysłem z pokryciem materaca na łózko Hemnes.Mój syn,który juz co nieco ma do powiedzenia w sprawie aranżacji swojego pokoju wybrał sobie właśnie to łóżko tylko czarne a ja mam problem co na nie rzucić jak sie schowa pościel:-/Najchetniej bym jej poprostu nie chowała ale jak wpadają do niego koledzy to .... szkoda mówic:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.carpetvista.pl/dywany/Kilim/carpet_131529-Kilim.html#

http://www.carpetvista.pl/dywany/Kilim/carpet_131565-Kilim.html

takie coś rzuć na łóżko

Pokój mojej córki jest tak zaprojektowany że łóżko znajduje się w nieco ubocznej części pokoju, tam też jest szafa . Tworzy się jakby mała sypialnia. Nie ma potrzeby nawet ścielenia bo może zasłonić ten bajzel kotarką z makaronów ( kupione dawno , wtedy kiedy jeszcze mało kto miał) W części dziennej stoi u niej sofa . To najlepszy pokój w całym domu. :) Wątek zastygł. Dars haruje. Otwieram piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki,

dziekuje za wsparcie. :)

 

Wczoraj wydarzyla sie przeprowadzka. Mieszkamy na kartonach, ale pierwszy kieliszek wina na nowej drodze zycia juz wypilismy, a spi sie tu fantastycznie. Ta cisza, ten widok oszronionego lasu za oknem o poranku...

 

Rozpakowywanie szlo by mi szybciej, ale jesli ktos uklada ubrania w garderobie segregujac wieszaki wg koloru, to ma.

;)

 

Aha, luby nie zgodzil sie na lustro nad lozkiem, wiec wyladowalo w holu. I wyglada hm... ciekawie. :)

 

Wiecej w srode, bo pisanie na smartfonie mnie wykancza. Za stara jestem na te wynalazki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...