Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Darcy zaprasza...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Też słyszałam wtedy Arktykę (byłam w pracy), moja córka też przepada za Republiką . Posiada nawet płytę winylową Obywatela GC . Posiada również 3 (słownie : trzy) inne płyty winylowe więc kiedyś pomyślałam że kupię jej gramofon ( jakiś niedrogi, może być używany ) tylko że zupełnie nie znam się na tym ... taki gramofon to potrzebuje chyba jeszcze wzmacniacza.. słuchaliście muzyki z winyli? (bo ten Twój regał jest na te mniejsze płyty )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gramofon, to i wzmacniacz, i głośniki by się przydały... Mamy paru znajomych fascynatów winyli, ale luby to miłośnik kompaktów i tylko na takie płyty mamy regał. Ja najchętniej przerzuciłabym bym wszystko w bezstratnym formacie na dysk i podpięła go do wzmacniacza. Ale najpierw musielibyśmy znaleźć naiwniaka, który skopiowałby kilka tysięcy płyt. Nam się nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darcy udało ci się kupić lampę wiszącą siena-białą?Pytam bo mimo,że już została wycofana z produkcji w dalszym ciągu można ja zamówić.Ja zamówiłam czarną i tak z czystej ciekawości zapytałam czy jest możliwość zamówienia białej.Okres oczekiwania ok. 2 tygodni ale nie ma najmniejszego problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło rany, szukam i szukam i znaleźć nie mogę :bash:

Darcy, pisałaś już może, jaki masz kolor na ścianach?

Ale Ci pięknie idzie udomowienie wnętrza, coraz bardziej robi się klimatycznie, jak bym tam wpadła kiedyś do Ciebie to chyba musiałbyś mnie wołami wyciągać.. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darcynawet nie pamietam, czy sie juz wczesniej u Ciebie ujawnilam...tak czestu tu zagladam, ze czuję sie "jak w domu" :D

ja z pytankiem takim malutkim do Cię:

-co masz na scianach, w sensie, jakie tynki, gładzie...czy moze jeszcze cos innego?

ja wlasnie dopiero na tym etapie i juz mi cos swita, ze gladz gipsowa to jednak nie bedzie mi sie podobala...dlatego pytam moje GURU:

co tam chlapnelas na bloczki, pamietasz jeszcze?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarioAS, było już, ale pewnie daleko i między wierszami. Na ścianach prawie w całym domu mam odcień Comfortable Chinos z PARA Paints. W łazienkach o jeden ton ciemniejszy.

:)

 

leaat, u mnie są tradycyjne tynki cementowo-wapienne, a na to dopiero gładzie. Nie chciałam robić wszystkiego z gipsu, bo strasznie byłoby to miękkie, no i jakieś takie mało tradycyjne.

 

anouk, baaardzo fajny link. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...