Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Darcy zaprasza...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oj tam, oj tam, można się było tego spodziewać, więc niby żadna niespodzianka. :D

 

Ale tę tkaninę to mam nadzieję, że wymienią. Przy zamówieniu na prawie 10 tysięcy usłyszałam, że to kierowniczka musi zdecydować, czy nie będę pokrywać kosztów 3 metrów już zamówionego materiału. Daliby sobie spokój z tym podliczaniem mnie za wszystko. Tym bardziej, że zapomnieli prawie tysiąca doliczyć do umowy. Na papierze tej sypialni w ogóle nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To,że lampki zostały usunięte-nie wątpie:)To kombinuj,kombinuj i pokazuj.

Powiedz mi jak mozesz jakie dywany masz w planach.Mi potrzebne są 3 jednakowe sztuki w tym dwa do pokoi chłopków i o zgrozo mojemu mężowi się podobaja białe Shaggy czy jakos tak;/Szukam innego rozwiazania żeby go przekonac tak więc ...POMOCY!!!

Edytowane przez joliska
Błędy poprawiamy, edytując post, a nie pisząc kolejny ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syberia, jasne. Na Allegro. :-)

 

A ogólnie rzecz biorąc, mam kryzys przechodzący chwilami w załamanie. Gdzie nie spojrzę, widzę jakieś niedoróbki jednego pieprzonego fachowca z drugim. Do łazienki mam ochotę wrzucić granat, a kasa skończyła się dawno temu, więc ani kanapy do salonu, ani dywanu, ani obrazów kupić nie mogę. I ślinię się do torebki Michaela Korsa na net-a-porter.com, którą w normalnej sytuacji kupiłabym bez mrugnięcia okiem. A dziś zamiast z wypiekami na twarzy latać po sklepach i cieszyć się wiosennymi kolekcjami, kombinuję intensywnie, skąd wziąć kasę na kolejną fakturę za gaz, na półki do spiżarni i na trawnik w ogrodzie, który za moment pokaże swoje błotniste oblicze.

:cry:

 

Trzeba było wyremontować stare mieszkanie, a nie pchać się w budowę. Miałabym na urlop w Norwegii, na rozpustne rozbijanie się po knajpach, a jedyne, czego by mi brakowało, to kolejnych problemów finansowo-budowlanych.

Edytowane przez Darcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darcy nie marudz :mad:Masz cudny dom:yes: :D pewnie kazda z nas widzi niedociagniecia fachowcow bo idealny fachowiec nie istnieje:(. Przykry jest fakt, ze czlowiek kupuje drogie materialy a tutaj wpadaja popaprancy i maja to w d...jedyne co mozemy zrobic to kopnac takiego delikwenta w ta wlasnie d...i zatrudnic kolejnego wiekszego badz mniejszego popapranca:lol2:. Glowa do gory zawsze moze byc gorzej.

Darcy ja Ci proponuje kupic butelke dobrego wina (ja nawet nie moge sie posluzyc tym pocieszycielem) i zrelaksuj sie Kobieto - spojrz na swoj dom bardziej laskawym okiem bo jest piekny i z kazdym miesiacem bedzie coraz bardziej dopieszczony:yes:.

Torebke sobie kupisz....ale nie teraz, nie ciesza Cie te wszystkie zakupy do domu bardziej niz buty , torebki i inne pierdololo? bo ja mam faze, ze wole kupic cos do domu niz nowe wdzianko:lol2:.

a co do wakacji w Norwegii - jedyny normalny miesiac to lipiec o ile ma sie szczescie, kazdy inny jest do bani bo zimno i leje wiec Masz jeszcze troche czasu, ewentualnie Wybierzecie sie w przyszlym roku. A ktora czasc No Was interesuje?oczywiscie cala Norwegia jest piekna ale zeby zobaczyc te wszystkie jej cuda trzeba miec mega dlugie wakacje:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się podpisuję obiema rękami pod postem anety:D Szukaj dobrych stron tego całego zamieszania, bo inaczej zwariujesz. Coś za coś, ale pomyśl, że dom będzie na zawsze (no albo co najmniej na lata;)), a łaszek czy torebka na chwilę. Choć, że cię te niedociągnięcia bolą, rozumiem:yes: też na pewno będę to przeżywać, że można było lepiej, ładniej, itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właścicielkę "moich" wnętrz-toż to mój gust jest!!!

Tylko mi do Twoich barrrrdzo daleko....

Tak na temat lekkiego obniżenia nastroju to jest przejściowe i Darcy się troszeczkę droczy z nami podglądającymi;)Jak można porównywać radość posiadania kolejnej torebki do posiadania tak cudownego domu?

Czekam niecierpliwie na rolety ,bo wiem że będą bombowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darcy głowa do góry!To tylko chwilowy kryzys!

 

A tak ogólnie to ...MATKO DZIEWCZYNY CO WY Z TĄ NORWEGIĄ????Prosze Was!!!Wcale nie jest tak słodko jak sie wydaje(no fakt 10 lat temu też tak myślałam) i prawdą jest,że "wszedzie dobrze tam gdzie nas nie ma".Zimno,wilgotno,oprócz mniej lub bardziej zaludnionych terenów dzicz(do zwiedzania piękna), w zależnosci od pory roku albo wstajesz i jest cały czas ciemno albo kładziesz sie spać i jest widno itd a poza tym CHOLERNIE DROGO!!!Nic szczególnego chociaż napewno na wyjazd na urlop jest atrakcyjna.Masz jakieś szczególe marzenie zwiazane z Norwegią,chcesz coś konkretnego zobaczyć np.chyba jedną z większych atrakcji "wielorybie safari" czy tak poprostu jechać przed siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...