Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Darcy zaprasza...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Darcy, spokojnie. Masz świetną bazę. Galeria w salonie to jest to, a to się buduje też stopniowo. Ciekawa jestem efektu tych zmian, które wprowadziłaś. Coś tam sobie wyobrażam, ale warto to byłoby zobaczyć. No i czekam na zdjęcia biblioteki, która zachwyca... Wiem, wiem, ciężko sfotografować, ale bardzo bym chciała zobaczyć, jak będzie się prezentować z ustawionymi książkami. Cieszę się, że idziesz teraz w dodatki. :) Aaaaa... i samo pojawienie się zasłon na pewno baaaaardzo dużo zmieni.

 

A "wpadkami" się nie przejmuj. Urządzanie wnętrz to nie jest nauka ścisła, koncepcje się zmieniają, pojawiają się nowości, a Ty masz świetny gust.

 

I masz jakieś szczęście do luster :D. Cudne. 191 zł. No proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowoliłam się - książki tak na mnie działają... :D

 

Tak z czytelniczej ciekawości - czy w tej bibliotece macie książki dopiero do przeczytania? książki, które czasami trzeba przewertować w poszukiwaniu jakiegoś szczegółu? Pytam, bo jestem ciekawa, czy wtedy wyciągacie książki i zanosicie je do jakiegoś siedziska, czy zasiadacie na podłodze pod biblioteką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś zamówiłam kanapę! :D

W identycznym obiciu, jakie już mam, ale wahałam się mocno. Znalazłam kilka innych tkanin, które bardzo mi się podobały, ale zgrzyt z fotelem, który nie wylatuje, byłby dość ewidentny. A fotela na razie nie zmienię, bo 1. nie mam kasy, 2. nowy, który mi się podoba, może być już za duży do tego pomieszczenia. Tak tymczasem wygląda wieeeeeelki fotel z kolekcji, z której zamówiłam kanapę:

 

2011.03.05%20052.jpg

 

Do czytania byłby boski, bo ten obecny jest za mały, ale 2 830 złotych w wersji z podstawową tkaniną to już trochę ponad mój wydrenowany, zapożyczony budżet.

 

Podjęłam też męską decyzję. Krzesła z plecionki wystawiłam na Allegro (może ktoś zainteresowany?), a ślinię się do dwóch modeli...

 

Almi Decor (dokładnie w takim kolorze):

 

http://produkty.almi-decor.com/images/produkty/K17M18T1401.jpg

 

Albo do tych z Belbazaar, znalezionych dziś w Jankach:

 

2011.03.05%20047.jpg

 

Tylko kasy brak... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moze o lustrach sie nie bede dzis wypowiadac bo te slowo juz przywoluje mi na mysl pewna sprawe..... zatem powiem o bibliotece. PIEKNA!!!! zdjecia na scianie super.

Belbazaar gora! mysle ze te krzesla to moze byc ten pieprzyk w Twoim salonie, ktorego brak ktos tam gdzies tam Ci zarzucal. Te guziczki czy cóś... mega oryginalne

 

p.s darcy wyslalam Ci na priva zapytanko..... odpowiesz? Bo w pon zaczynaja z tymi płytkami

Edytowane przez kacha.crac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzesła z Belbazaaru rzeczywiście bardziej do mnie przemawiają. I są odrobinę tańsze...

Może kiedyś będą wyprzedawać wystawę w Jankach, to przygarnę szóstkę. :D

Aha, zapowiadali, że będą różne obicia do wyboru, ale nie wiadomo jeszcze kiedy, bo "szefowa wyjechała na urlop". ;)

 

I gdyby ktoś był zainteresowany moimi starymi krzesłami, to wystawiam je na sprzedaż tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z czytelniczej ciekawości - czy w tej bibliotece macie książki dopiero do przeczytania?

 

Nie, nie mamy. Z prostego powodu - biblioteka jest w korytarzu. Na ścianie przeciwległej do biblioteki oraz na końcach korytarza są drzwi. Może weszłaby jakaś konsola nie głębsza niż 15 cm, ale wstawianie tam jakiegokolwiek mebla nie wydaje mi się sensowne.

 

Książki snują się u nas po całym domu. Najwięcej leży w gabinecie lubego i na szafkach przy łóżku. Jakoś sobie radzimy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...