Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Darcy zaprasza...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sfotografowałam dziś dywan, wokół którego chodzę od dwóch tygodni:

 

2011.03.05%20039.jpg

 

Jest boski. Sto procent wełny, ręcznie tkany, w dotyku jak głaskanie jedwabnej sierści kotka. :)

Widziałabym go w gościnnym, ale pasowałby też do sypialni albo holu. Niestety to maleństwo kosztuje dziewięć stów. Niby nie tak tragicznie, ale nie mam teraz nawet tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darcy Ty się uspokój

zostaw plecionki na miejscu

dałaś się sprowokować i chałupę chcesz rozwalić

przemyśl jeszcze raz na spokojnie i nie daj się zwariować, a internet sobie wyłącz chociaż na tydzień

masz tyyyyyle ciekawych książek że napewno nie będziesz się nudzić

pięknie u Ciebie w każdym kącie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Darcy ! Bardzo lubię czytać twój blog i dziennik masz fajne pomysły. Dywan bardzo ładny i oryginalny.Ale, mam wielką prośbę może sobie przypomnisz jaki masz kolor elewacji i jaki to tynk? Bardzo ładnie wygląda inaczej w promieniach słońca inaczej w cieniu. Też mam ciemny dach i zastanawiam się nad kolorem elewacji.Pozdrawiam serdecznie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sfotografowałam dziś dywan, wokół którego chodzę od dwóch tygodni:

 

2011.03.05%20039.jpg

 

Jest boski. Sto procent wełny, ręcznie tkany, w dotyku jak głaskanie jedwabnej sierści kotka. :)

Widziałabym go w gościnnym, ale pasowałby też do sypialni albo holu. Niestety to maleństwo kosztuje dziewięć stów. Niby nie tak tragicznie, ale nie mam teraz nawet tyle.

 

Boszessss jaki piękny! Podobne wysyłała Ci Syberia - ten sam klimat. Przecudnej urody plus przemiłe w dotyku. Już wyobrażam sobie chodzenie po nim boso :) Widziałam takie w Indiach i się zakochałam.... Gdzie takie można pogłaskać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słońce, chyba nie mam wyjścia. Luby dowiedział się, że wystawiłam krzesła na Allegro i nie odzywa się od godziny. Ponieważ na szali położył nasz związek, ofertę sprzedaży musiałam wycofać. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się go przekonać...

 

Gabs, dywanik jest w Komforcie. Dość mały - 80x120, ale cudnie miły w dotyku.

 

jo@nna, niestety nie mam numeru odcienia. Zapisał go gdzieś skład budowlany, w którym robiłam wszystkie zakupy, ale na fakturze mam tylko nazwę 'tynk baranek' coś tam dalej. Koloru nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darcy,nie bęe oryginalna jak powiem-biblioteka pwlająca .w ogóle to zazdroszczę ,ze znajdujecie czas na czytanie ...kiedyś czytałam trzy książki jednocześnie ,a teraz...wstyd się przyznać ...jedną na czas ...jakiś...:(a ja mam pytanie dotyczące ramek do zdjęć ,gdzie je wyrwałaś?są akuratne:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yokasta, ale tego dywanu nie chcę do salonu! Chcę taki w holu, a najchętniej w sypialni, bo latam codziennie boso między garderobą a łazienką.

 

syberia, dzięki.

 

Beauty, ramki wyrwałam w Ikei. Całe 34 złote sztuka. :D

A z czasem na czytanie u mnie ostatnio też kiepsko. Dom pochłania całą moją energię. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już palce spuchnięte od wbijania gwoździ pod zdjęcia, ale było warto. Hol nabrał życia. Dlatego tak chodzi mi po głowie ten czarny dywan.

A wczoraj dostałam maila od firmy, w której zamówiłam oświetlenie. Skompletowali wszystkie lampy, czyli czarne Sieny będą wkrótce u mnie.

:D

 

2011.03.05%20088.jpg

 

2011.03.05%20079.jpg

 

2011.03.05%20098.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darcy pięknie u Ciebie...:lol2: Rzeczywiście zdjęcia dodały zdecydowanie charakteru- ramki są piękne.

Krzesła ładniejsze z Belbazaar, ale widzę, że głosowanie już nieaktualne...:(

Wierzę, że znajdziesz jednak sposobik na lubego i wkrótce postanowisz na swoim :lol2::lol2:

Póki co nowe-stare krzesła prezentują się więcej niż przyzwoicie:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzesła ładniejsze z Belbazaar, ale widzę, że głosowanie już nieaktualne...:(

 

Aktualne, aktualne! Chcę znać Waszą opinię, gdy zacznę ciągać lubego po salonach. Próbuję z nim ubić interes, coś za coś, ale nie wiem, czy geszeft dojdzie do skutku. Poświęcenie z mojej strony byłoby zbyt ogromne. Sprawa dotyczy salonu. Opowiem, gdy przetrawię ten poroniony pomysł małża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie!Całość robi wrażenie:)"Zazdroszcze"ci podlogi.Moja połówka uparła sie na ciemne i za cholere nie dało sie go przekonać a teraz to mnie szlak trafia jak widze odbite stopy i latam z mopem;(

Być może padło juz to pytanie ale ja nie moge znaleść...gdzie kupiłaś tą białą konsole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może padło juz to pytanie ale ja nie moge znaleść...gdzie kupiłaś tą białą konsole?

 

Odpowiem za Darcy - konsola jest z romantichome, ale ktoś ja znalazl kilka stów taniej w sklepie home&home.

 

A ja mam pytanko do Darcy... Jak się sprawuje terakota w kuchni i łazienkach. Czy jest praktyczna- czy widać brud, plamy itp.

 

Pytam, bo swego czasu sadziłam się na nią, ale bałam się, że przy moim 7letnim synku i dwóch kotach, cały dzień latałabym z mopem. Chcąc tego uniknąć walnęłam na całej podłodze (hol-kuchnia-jadalnia) terakotę w beżowo-szare maziaje, której wygląd obiecywał niewidoczność brudu. Większego syfu, jak ta terakota, w domu nie miałam.

Wsiąka w nią wszystko, a po starciu jakiejkolwiek plamy widać ślady mopa. Fuj. Stąd postanowienie o skuciu badziewia i chęć powrotu do pierwotnego planu, a więc podłoga w łamanej bieli z czarnymi dekorami. Czy wpadnę z deszczu pod rynnę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terakota jest w sumie wygodna. Z mopem biega pani od sprzątania, ale i mnie się czasem zdarza. Plamy żadne nie zostają, śladów nie widać. Podłoga po umyciu wygląda jak nowa. Fugi mam antracytowe, więc nawet jeśli się zestarzeją, nie zmienią koloru. Baaaardzo wygodne.

:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yokasta, ale tego dywanu nie chcę do salonu! Chcę taki w holu, a najchętniej w sypialni, bo latam codziennie boso między garderobą a łazienką.

 

 

Dlatego ja planuję piękną wykładzinę w sypialni i pokoju dziecka:yes: Teraz mamy wszędzie dechy i nie znoszę tego.

 

Darcy, dobrze , że z głosowaniem zdążę, bo już wczoraj widziałam te piękne krzesła z belbazaar, ale czasu nie miałam napisać:( Są świetne, i myślę, że jak dojdzie co do czego, to nie będziesz miała wątpliwości, bo głosu na AD jakoś nie widziałam;)

 

Biblioteka wyglada imponująco:yes: A mogę spytać o głębokość i wysokość półek? Projektuję swoją i z chęcią skonfrontuję wymiary;)

 

A hol - palce lizać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...