Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Darcy zaprasza...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Będzie offtopowo, ale właśnie oglądam Turystę. To niemożliwe, że ktoś tak nierealnie piękny jak Angelina w ogóle chodzi po ziemi. Na miejscu Jennifer Aniston miałabym nieuleczalne kompleksy do końca życia.

 

Maszenka, mam urwanie głowy w robocie, więc gołym babom przyjrzę się pewnie w weekend. Ale bardzo, bardzo dziękuję! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie offtopowo, ale właśnie oglądam Turystę. To niemożliwe, że ktoś tak nierealnie piękny jak Angelina w ogóle chodzi po ziemi. Na miejscu Jennifer Aniston miałabym nieuleczalne kompleksy do końca życia.

 

Maszenka, mam urwanie głowy w robocie, więc gołym babom przyjrzę się pewnie w weekend. Ale bardzo, bardzo dziękuję! :)

 

a na czym ty te filmy oglądasz, jak nie masz telewizora:???: tylko nie mów, że na komputerze katujesz:no: bo to tak jak by muzyki z komórki słuchać (do audiofili może takie porównanie trafi:lol2:).

 

Mi się komoda bardzo podoba. świetny pomysł miałaś. Czekam na pełną fotorelację:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na czym ty te filmy oglądasz, jak nie masz telewizora:???: tylko nie mów, że na komputerze katujesz:no: bo to tak jak by muzyki z komórki słuchać (do audiofili może takie porównanie trafi:lol2:).

 

Mam dobrego laptopa. A do niego podpięte audiofilskie słuchawki AKG K501, więc dźwięk mam sto razy lepszy niż połowa użytkowników kina domowego. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wolę Deppa niż Angelinę, ma napompowane usta i koścista okropnie no ale :D niech będzie, że w pojęciu ogólnym uchodzi za piękność :):):)

 

łazienka cud ! Zasłona gra idealnie z komodą, jestem ciekawa jak to wygląda całościowo, bo z urywków ciężko sobie ułożyć. jest pięknie Darcy ! czekam na c.d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darcy, komoda wygląda r e w e l a c y j n i e!:D O wiele lepiej prezentuje się w Twojej łazience niż na focie sprzedającego. Fajny pomysł z zasłoną przy wannie. Też mi to kiedyś chodziło po głowie, ale jakoś nie miałam odwagi....

Ale, ale nie spytałam czy piekłaś w weekend muffinki? Jakoś się nie pochwaliłaś :(

A Johnny Depp działa za to na mnie... ale cicho sza;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja, co prawda, to prawda. Angelina i Monica to boginie, gwiazdy w stylu złotych czasów Hollywood.

 

dagunia, jeśli ktoś jest naprawdę piękny, to żadni styliści nie są mu potrzebni. Pracowałam z modelkami przy sesjach i zdarzało się, że przychodziła przepiękna dziewczyna o naturalnym wdzięku, a po trzech godzinach w rękach gwiazdy fryzjerstwa i mistrzyni make-upu wyglądała okładkowo, ale strasznie banalnie. Ślicznie, ale przeciętnie.

 

Dla mnie fenomenem jest Scarlett Johansson. Na zdjęciach wygląda obłędnie, ale kiedy się odezwie... cały czar znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...