Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Darcy zaprasza...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gwoli uzupełnienia, jeszcze parę zdjęć, które już były na blogu.

 

Na początek stolarka, z której jestem bardzo dumna. Biblioteka w holu (jeszcze bez gałek):

 

http://lh4.ggpht.com/_UzeX9lbO2SY/TTgn5ztMv-I/AAAAAAAAAHA/zlkH58XbN-M/2010.12.31%20066.jpg

 

 

OMG - biblioteka przepiękna! :) Robiona na zamówienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też po prośbie...

 

Darcy, pamiętam kryształy rodowe:0, które wygrzebałaś na strychu u rodziców, pamiętam, że kupiłaś fajną porcelanę - tańszy odpowiednik Rosenthala (dumam, że Biała Maria chodziła Ci po głowie). Ciekawa też jestem strrrrasznie rolety w kuchni i cudnej ryciny nad stołem (czy to Fabryka Wnętrz czy Twój zakup na allegro? Jeśli allegro to błagam o linka, bo te litografie , na które trafiam są przyciężkawe - Twoja rycina jest cudnie subtelna). Na którejś fotce widać dwa obrazki na przeciwległych ścianach kuchni - cóż to takiego?

 

Pochwal się, zaprezentuj, skomentuj te perełki. Gdzie są kryształy? Jak Twój serwis?

 

Uprzejmie upraszam się o fotki.......Bardzo się upraszam:)

 

Oj, cudny masz ten domek!!!

 

Z pozdrowieniami i ciągle pochylonym czołem...

 

dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darcy, z jakiego drewna masz drzwi wewnetrzne i jak z wytrzymałościa na rysy i jak wiesz może jakiego typu użyto farby? Jestem załamana , bo przyjechała reszta drzwi i sa tak miękkie, ze każde najmniejsze pukniecie zostawia rysy.

 

ło matko:( a z czego masz te drzwi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, drzwi sa sosnowe, ale "fachowiec" użył farby, która przy każdym uderzeniu nawet delikatnym normalnie odpada!!!. Robią się rysy. Paznokciem można ją zedrzeć w narożniku. Wejściowe zewnętrzne tez robił i sa zupełnie inne. Fakt sa dębowe a nie sosnowe, ale chodzi o farbę, która jest beznadziejna. Przy zewnętrznych nie ma takiego problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, drzwi sa sosnowe, ale "fachowiec" użył farby, która przy każdym uderzeniu nawet delikatnym normalnie odpada!!!. Robią się rysy. Paznokciem można ją zedrzeć w narożniku. Wejściowe zewnętrzne tez robił i sa zupełnie inne. Fakt sa dębowe a nie sosnowe, ale chodzi o farbę, która jest beznadziejna. Przy zewnętrznych nie ma takiego problemu.

 

reklamuj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rety, ile pytań. Postaram się na wszystkie odpowiedzieć, ale jeśli coś pominęłam, ścigajcie mnie.

 

żona m, przeglądam, przeglądam i nie widzę chesterfieldów. Może coś przeoczyłam, więc skopiuj proszę zdjęcie, aby było mi łatwiej odpowiedzieć.

 

Beauty, żadnego drżenia nie zauważyłam. Może mam dobrze osadzone szyby? Oczywiście nie walę drzwiczkami przy zamykaniu i mam zawiasy, które spowalniają domykanie się skrzydeł.

 

Dorota i Andrzej, nad stołem w jadalni wisi nabytek z Fabryki Wnętrz. Kryształy zadebiutują podczas wielkanocnego śniadania, a roleta w kuchni ma się dobrze. Pokażę, gdy dorobię się listwy maskującej przy suficie.

 

kwiatholandii, drzwi mam z lakierowanego MDF-u. Porządna robota, z lakierem nic się dzieje, żadnych wgnieceń nie zaobserwowałam. Nie narzekam też na ślady po paluchach wokół klamek. Owszem, pod światło widać czasem odciski na drzwiach łazienkowych, które domykałam świeżo nakremowanymi dłońmi, ale to wszystko. Miękka jest pewnie lita sosna, ale mimo wszystko nie wyobrażam sobie, aby tak łatwo pojawiły się wgniecenia. Reklamuj!

 

Basia_KRK, widzę, że odgrzebałaś stare zdjęcie biblioteki. :)

W ramach uaktualnienia pokazuję stan na dziś. Jeśli jesteś nadal zainteresowana namiarami na stolarza, proszę o kontakt na priv.

 

2011.03.05%20024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwiatholandii, drzwi mam z lakierowanego MDF-u. Porządna robota, z lakierem nic się dzieje, żadnych wgnieceń nie zaobserwowałam. Nie narzekam też na ślady po paluchach wokół klamek. Owszem, pod światło widać czasem odciski na drzwiach łazienkowych, które domykałam świeżo nakremowanymi dłońmi, ale to wszystko. Miękka jest pewnie lita sosna, ale mimo wszystko nie wyobrażam sobie, aby tak łatwo pojawiły się wgniecenia. Reklamuj!

 

Reklamuj. Jako właścicielka drzwi z litej sosny z Castoramy (niska półka cena), więc teoretycznie beznadziejnych zaznaczam jasno i wyraźnie, że musiałabym mieć nie paznokcie, ale jakieś super hiper żelazne tipsy, by zrobić realnie wgniecenie.

 

Darcy ja też nie mogę doczekać się kryształów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny za wsparcie. Oddałam do reklamacji. Mam nadzieję, że tym razem będzie ok. Mamy 14 szt więc znowu będę musiałą poczekać z malowaniem ścian póki wrócą z reklamacji. Jeżeli jednak wiecie jakich farb użyto u Was dajcie znać, bo przy odbiorze na 100% będzie się mądrował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...