Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Darcy zaprasza...


Recommended Posts

Last but not least...

 

Łazienka przy sypialni

 

20110409%20%2810%29.jpg

 

Tak, przyznaję się bez bicia - lustro jest identyczne jak w łazience gościnnej (tam wisi poziomo, a tu pionowo). Ale po pierwsze primo - podobało mi się, po drugie primo - było nieduże i dobrze pasowało między kinkiety, a po trzecie primo - już nie miałam siły dalej szukać, bo zbliżała się wielka smuta.

Edytowane przez Darcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ściągawka relacji piksele - cm:

 

Piksele\cm 9x13 10x15 13x18

800x600 Niska jakość Zła jakość Zła jakość

1024x768 Dobra jakość Niska jakość Zła jakość

1600x1200 Wysoka jakość Dobra jakość Niska jakość

2048x1536 Wysoka jakość Wysoka jakość Dobra jakość

 

Piksele\cm 15x21 20x30 25x38

2048x1536 Dobra jakość Niska jakość Zła jakość

2272x1704 Dobra jakość Niska jakość Zła jakość

2592x1944 Wysoka jakość Dobra jakość Niska jakość

3072x2304 Wysoka jakość Wysoka jakość Dobra jakość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O BOZE :jawdrop: reanimujcie mnie!!!! Jest spojnie, pieknie, z klasa. Ze zdjeciami tez widze jakas zmiana...jakis nowy aparat? Barwy sa takie soczyste i kontury tak fajnie zamazane. PO raz kolejny widac ze w dobrym obiektywie wnetrze zyskuje. Ale bron boze nie umniejszam tu Twojej zaslugi bo dopiescialas kochana ten swoj domek. Zaczynam myslec czy rolete rzymska nie wieszac na ramie okna tylko podwiesic ja pod sufit....hm...... jak jest z otwieraniem okien?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, nie spodziewałam się takich reakcji, bo sądziłam, że wszystko już pokazałam. Nadal wiele brakuje i nie ze wszystkiego jestem zadowolona, ale olewam.

:cool:

 

agawi, roleta w kuchni jest najlepszym przykładem na to, jak fajnie mogą wyglądać paski w takim rozwiązaniu. Mnie się bardzo podoba, ale na zasłonach w jadalni i salonie - nie.

 

kacha, aparat ten sam, ale odkryłam w programie Microsofta funkcję pt. autokorekta. Zrzucam foty, wciskam automatyczne poprawianie i program naprawia błędy. Jedyny minus jest taki, że automat mocno podbija beże ponad szarościami.

A okna otwiera się bez problemu. Jeśli chcę otworzyć je całkowicie, wystarczy podciągnąć tkaninę ponad otwór, czyli tak by zajmowała przestrzeń między oknem a sufitem. Robię tak jednak tylko w czasie mycia szyb.

 

Anja, do Werandy wystartuję po Tobie. Przecieraj szlaki! :lol2:

Edytowane przez Darcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Darcy!

zaglądam tutaj od czasu do czasu, bo bardzo podoba mi się styl, w jakim urządzasz sobie dom. przy okazji gratuluję, bo pięknie wygląda:) a Ty ciągle nad nim pracujesz!

no ale nie miałam zamiaru się rejestrować na forum, dopóki nie zaczęło nurtować mnie, co to jest za kanapa, którą kupiłaś do salonu... próbowałam się dokopać do tej informacji, ale jakoś mi nie wyszło.

 

mogę prosić o namiary? wygodna jest?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powtórzę za wszystkimi:

:jawdrop:

 

Jest i było pięknie. Roleta mnie zabiła, jest świetna, idealnie pasuje. Uzupełnia ale nie przeszkadza i się nie wybija, może troszkę ale nie za dużo. Masz rację że wygląda dużo lepiej niż paski na zasłonach. Lustra fajne tylko małe - albo sprawiają takie wrażenie na zdjęciach.

 

Lustro w sypialni fajne i w ... dobrym miejscu :lol2: zasłony w sypialni tez.

 

Gościnna podoba mi się niezmiennie.

 

Brawo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Darcy,

 

nie ujawniałam się jeszcze u Ciebie, ale podglądam od dawna i pozostaję wierną wielbicielką Twojego domu :) zazdroszczę baaardzo estetycznego wyczucia i konsekwencji w urządzaniu wnętrz. każde kolejne odsłony, które nam tu prezentujesz to uczta dla zmysłów :) dlatego bardzo się cieszę, że wyszłaś z "ciemnej doliny wielkiego smutku" i z niecierpliwością czekam na gołe baby ;)

Edytowane przez Elena76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...