Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Darcy zaprasza...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wystarczyło że powiedziałaś że stary blog jest na wylocie i od razu oglądalność wzrosła :) przeczytałam dziś cały żeby nic nie stracić . Top 20 super, zdiagnozowałam u siebie Top 10. Jakoś w depresję mnie to nie wpędziło, będzie nowe mieszkanie/dom to się poprawię albo popełnię pozostałe wnętrzarskie zbrodnie :) Ale rozumiem dlaczego dla niektórych jesteś wnętrzarskim bin ladenem czyt. wrogiem nr 1. No cóż wszystko jest kwestią luźnego podejścia do siebie i innych. Poza tym sama napisałaś że to subiektywne więc po co brać twoje antypatie do siebie? Jutro planuję dzień z nowym blogiem już się cieszę :)

 

A przepraszam mąż przeczytał i się prawie obraził, kazał przeliczyć na nowo ten Top i wyszło Top 3, znaczy: meblościanka, komandor i delikatne tutti frutti, ale żadnego wenge :wiggle:

Edytowane przez cronin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyanna, u nas pod Nadarzynem było widać dym znad Wólki Kossowskiej (luby opowiadał, bo pracuje z domu), ale nic nam nie przywiało. Wiatr wiał w drugą stronę. Poza tym to jednak kawałek drogi od nas, więc wątpliwej przyjemności obcowania z toksycznymi oparami nie mieliśmy.

Ale nie wiem, czy zwróciłyście uwagę, że tuż obok hali jest ogromne osiedle prawie nowych domów jednorodzinnych. Oni musieli mieć wczoraj przechlapane.

 

cronin, no właśnie, TOP20 jest subiektywny to raz, a dwa - sama mam np. podwieszany sufit. Nie chodziło mi o to, że coś jest be, bo we wnętrzarstwie wszystkie chwyty są dozwolone. Raczej o to, aby np. sufit podwieszany nie był centralnym punktem dekoracyjnym salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Darcy,

Wiesz jak od kilku dni wygląda mój początek dnia? Przychodzę do pracy, parzę sobie świeże liście mięty, włączam komputer i wchodzę na Twojego bloga :) potem zagladam jeszcze do Rokoko. Niestety czasem mam na to tylko kilka minut ale i tak jestem na dobrej drodze do uzaleznienia :) Gratuluję i Dziękuję.

Pozdrawiam cieplutko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uwielbiam top 20:-) Są świetne i zgadzam się z nimi w 100%, ale czasem te koszmarki są użyteczne i tak mam u siebie w nowym domu (jeszcze wykańczanym): halogeny (bo naprawdę dobrze oświetlają), sufit podwieszany w kuchni (trzeba było ukryć rurę), wąż ledowy (bez sensu - i tak nie będę włączała), mam 1 ścianę kawa z mlekiem (mi się akurat podobała dla zgaszenia jajecznicy, która też jest w tym pomieszczeniu), kolorystyczny cyrk (kochany mąż zażyczył sobie wściekle niebieski gabinet i niebieską łazienkę! a do tego mamy beż i różowy pokój dziecięcy-hmmm...), tynk strukturalny x3 (ale w tym 1 beton!). Najprawdopodobniej będzie jeszcze szafa komandor x 2 lub 3(chyba że powiecie mi jak zabudować inaczej wnękę ze skosem -pls uratujcie mnie!), sofa z wypchanym wysokim zagłówkiem - mąż nic innego nie akceptuje (tu raczej nie mam możliwości ratunku). Czyli najprawdopodobniej 8/20. Dla porównania w mieszkaniu, w którym jeszcze mieszkamy mamy tylko szafę komandor i halogeny, 2/20:-) Darcy, ale jak pisałam - zgadzam się z twoimi uwagami w 100%:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za Wasze głosy. Jeśli coś Wam się podoba (lub nie), zostawiajcie proszę komentarze na blogu. Da mi to obraz, w którym kierunku podążać, co Was interesuje. :)

 

A to nasz ostatni gość. Idę wczoraj rano do łazienki, patrzę przez okno, a tu taki widok:

 

bambi.jpg

 

bambi%20%281%29.jpg

 

bambi%20%282%29.jpg

 

Stał cztery metry ode mnie. :)

Na ogół przychodzą parki, ale tym razem wpadł tylko jeden Bambi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e-mól, meble są bardzo wygodne. Luby zrzędzi co prawda, że chciałby podnóżek, ale jemu zawsze coś nie pasuje. ;)

 

madzikma, w zimie nie wyglądało to tak fajnie, ale teraz rzeczywiście przyroda nas niemal atakuje. Mam tylko nadzieję, że sąsiednie działki nie zostaną zbyt szybko zabudowane, bo - jak znam życie - inwestor wykarczuje wszystko jak leci. I skończy się dżungla za płotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak maz chce podnozek to pozwol mu postawic sobie pod nogi skrzynke po piwie.....hahahahah:) juz widze jak darcy ma skrzynke po piwie na tarasie. Hahahah sorki ale zrobilam sobie wizualizacje tych mebli z mezem i skrzynka po piwie i padlam:rotfl:

 

Bosszzz mam nadzieje ze Bambi nie zgubil mamy w okolicznosciach podobnych do bajki...bo jesli tak to ten widok mnie przeraza a nie zachywca:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...