Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Darcy zaprasza...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam pytanie o mugaty.Potrzebuje pomocy - jak je kłaść. Dokładnie w kuchni-czy trudno wiercic w nich otwory na gniazdka,bo będzie ich kilka.Jaka fuga między nimi i jak ciętę są w narożnikach,zeby było ładnie.O cięciu czytałam w wątku o mugatach,ale za bardzo nie rozumiem.

 

Madzikma, najlepiej wejdź do wątku "białe płytki cegiełki". Tam jest trochę o technice kładzenia mugatów.

 

Ja niewiele pomogę, bo mój glazurnik schrzanił robotę. Na wszystkie moje pytania, czy wie jak kłaść glazurę z fazą, odpowiadał, że no jasne. A potem wyszło jak z d...y.

:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Darcy!

odzywam się u Ciebie pierwszy raz, ale podczytuje od lutego. Czy Twoje wnętrza są w moim guście? Niekoniecznie. Nie chcę mugatów, białej kuchni, kinkietów. Patrząc jednak na Twój dom zrozumiałam, że nie ma czegoś takiego jak jeden ulubiony, sprecyzowany gust czy styl. Lubię gołą cegłę i belki, lubię nowoczesne, jaskrawe kuchnie, choruję na pantony i sypialnie w stylu glamour, ale u Ciebie mogłabym przesiadywać godzinami! Wiem, że w moim domu będzie pokój gościnny niemal żywcem ściągnięty od Ciebie, układ pokoju, łóżka, kolory pewnie też uszczknę, albo pójdę w całkowite szarości.

Pięknie u Ciebie! Gratuluje dobrego smaku i pomysłu na dom. I ogólnie chyba dobra z Ciebie osóbka :) tfu, jakie chyba! :yes:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yokasta, dziękuję! :hug:

Te w makstor.pl już miałam na liście, ale te lampiony z allegro są sto razy ładniejsze! No i zdecydowanie tańsze.

 

dagunia, zazdroszczę... Gdybym miała TKMaxx po drodze, mogłabym tam wpadać. Ale odbić w stronę Alei z trasy na Nadarzyn rzadko mi się chce, więc pewnie pozostaje mi internet.

 

Wandeczka, a przelatuj, przelatuj. :) Kończę powoli wnętrzarską przygodę, ale w domu zawsze można coś zmienić, więc będę o tym na bieżąco donosić.

 

zosik, ech... cóż mogę powiedzieć. Może tyle, że teraz miałabym pewnie jeden pokój zielony, jeden żółty, jeden niebieski... Dlla mnie wybór stylistyki wnętrz był koszmarem. Za wiele mi się podoba, więc serdecznie witam w klubie. :)

 

A propos tej dobrej osóbki... ;)

Zachęcałam Was parę tygodni temu do zapisania się w bazie potencjalnych dawców szpiku dla chorych na białaczkę. Tym razem mam inny apel. Poświęćcie proszę dwie minuty na obejrzenie filmiku

http://www.petatv.com/tvpopup/video.asp?video=CanadaTheWholeWorldIsWatching-5&Player=flv

 

Jeśli - podobnie jak ja - uznacie to za najobrzydliwszy przejaw wykorzystywania dominacji człowieka nad innymi żywymi istotami, podpiszcie proszę petycję, która trafi do premiera Kanady i ambasadorów tego kraju na całym świecie. Zajmie Wam to najwyżej minutę - http://bit.ly/iNXz1Z

 

Wiem, że takie działania wydawać się mogą nieskuteczne, ale czasem przynoszą efekt. Wraz z tysiącami innych osób wysyłałam maile do wszystkich możliwych służb i organów władzy samorządowej, aby zamknęli targowisko w Bodzentynie, gdzie w okrutny sposób obchodzono się z przeznaczonymi na sprzedaż zwierzętami. I co? I targowisko zostało zamknięte! A państwom - tak jak firmom - zależy na wizerunku, dlatego Kanada musi w końcu ustąpić i zakazać tego cholernego barbarzyństwa.

:mad:

 

Sorry za offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik obejrzę. Na pewno.

Dziękować nie ma za co. Ostatnio odkryłam, że mówienie "tak. pięknie, stylowo, spójnie" jest miłe, ale znacznie przyjemniej jest coś dla kogoś znaleźć, pomóc :D. A wyszukiwanie pięknych rzeczy to podwójna przyjemność. Te latarenki/lampiony są świetne. Kare okropnie drogie (cena przesadzona, bo kawałek metalu i szybki nie powinien mimo wszystko kosztować 700zł).

 

Pozdrawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba nie muszę oglądać. Jeśli chodzi o Kanadę to moje pierwsze skojarzenie = foki. Też mnie to przeraża...

 

Swoją drogą ja bardzo wspieram ogólnie akcje dotyczące praw zwierząt. Nie zliczę ile w ciągu ostatnich miesięcy słyszałam o podpaleniach psa, o dziecku, które brat nakłaniał do bicia kotem o ścianę, o psu zamkniętym w samochodzie w trakcie upału, bo "szczekał i nie dawał spać właścicielowi", o smalcu z psów. Naprawdę mam kiedyś nadzieję, że ktoś potraktuje ten temat poważnie. Bardzo bym tego chciała. Nie każdy musi być buddyjskim mnichem (chociaż będąc w klasztorze buddyjskim i ja przestrzegałam zakazu całkowitego zabijania), ale pewne rzeczy to chyba kwestia po prostu bycia ludzkim... :( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beauty, kajam się i dziś na pewno wrzucę.

 

A teraz ankieta. Które lampiony bardziej się Wam podobają. Te z Allegro:

 

http://allegro.pl/lampiony-latarnie-lampion-latarnia-latarenka-dd-i1631865160.html

 

Czy te:

 

http://www.sklepkolonialny.eu/index.php?products=product&prod_id=268

 

W pierwszej opcji to komplet aż trzech sztuk. Boję się jednak, że ten "metal w kolorze srebra" to straszne badziewie. Z kolei ten drugi lampion ma sporą czapeczkę i nie wiem sama, czy to dobrze, czy źle i kiczowato. Aha, no i ten jest niklowany.

 

Sama nie wiem... Chciałam postawić jeden przy kanapie, a drugi przy ścianie pod botanicznymi wynalazkami.

:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darcy, z chęcią bym pomogła, ale pod drugim linkiem ciemność, ciemność widzę;):lol2: (brak produktu;))

Wypowiem się na temt tego kompleciku... Nie spodziewałabym się jakiejś rewelacji:roll: To widać już po tym kółeczku z drutu;) A komplet to jednak 3 stówy... w tej cenie wolałabym kupić jeden, a porządny.

Moja rada: Idź na lunch do restauracji Flaming na Koszykowej (od Choina). Trochę wydasz na jedzenie;) Ale lampionów RM na zewnątrz stoi tysiąc pięćset sto dziewięćset, w różnych rozmiarach - nikt nie zauważy jak jeden zawiniesz;):lol2:

A w środku szesnaście moich kinkietów;)... ale się na nie gapiłam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...