Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Darcy zaprasza...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak Boga Mego ,że tak powiem ja nie wiem skąd u nas takie ceny są?

Wkleiłaś ostatnio zdjęcie lampionu z Czerwonej Maszyny a,że ja mam mozliwość zakupu w Norwegii tak więc od razu skoczyłam na ich strony.No i co..?I jest!Cena 200 zł!

U nas to jest jakaś porażka z tymi marżami.Przeginają!

Spójrz sama i podziel cene na pół.

 

http://www.skeidar.no/skeidar.portal?_nfpb=true&_windowLabel=portlet_Varekatalog_2&portlet_Varekatalog_2_actionOverride=%2Fportlets%2FvareKatalog%2FupdateMainProduct&portlet_Varekatalog_2page_id=4&portlet_Varekatalog_2product_id=47639&_pageLabel=page_varekatalog

 

http://www.skeidar.no/skeidar.portal?_nfpb=true&_windowLabel=portlet_Varekatalog_2&portlet_Varekatalog_2_actionOverride=%2Fportlets%2FvareKatalog%2FupdateMainProduct&portlet_Varekatalog_2page_id=5&portlet_Varekatalog_2product_id=47640&_pageLabel=page_varekatalog

 

U nich to na każdym tarasie,balkonie,w oknach,przed drzwiami...no tego jest całe mnóstwo ale się nie dziwie przy takich cenach:)

Edytowane przez Tosiaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: jeśli chodzi o formę bardziej podobałyby mi się u Ciebie te kanciaste żeby przełamać delikatne, obłe linie - kanapy, foteli, giętych nóżek. Istnieje duże prawdopodobieństwo że są gorszej jakości (tak jak pisały dziewczyny), więc nie ma sensu wydawać na nie pieniążków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Boga Mego ,że tak powiem ja nie wiem skąd u nas takie ceny są?

Wkleiłaś ostatnio zdjęcie lampionu z Czerwonej Maszyny a,że ja mam mozliwość zakupu w Norwegii tak więc od razu skoczyłam na ich strony.No i co..?I jest!Cena 200 zł!

U nas to jest jakaś porażka z tymi marżami.Przeginają!

Spójrz sama i podziel cene na pół.

 

Ale już porównanie - niemal identycznych lampionów w sklepie szwedzkim i w naszym Dekoracja domu wypada na korzyść PL :) Nie ma reguły - tzn. jest jedna: im bardziej dizajnerski (lub z takimi ambicjami) sklep, tych bardziej absurdalna cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro link się nie wyświetla, to może ten:

 

http://www.sklepkolonialny.eu/index.php?cat_id=119&page=0&view=0&sort=

 

Chodzi mi o lampion nr 12015 MN, chociaż ten szeroki też fajny...

 

O cenach w PL nawet nie wspominajcie. Zrobiłam sobie wczoraj podsumowanie kosztów budowy w Exelu i spać nie mogłam.

:bash:

 

Dlatego, Madziu, o tym jedzeniu w Flamingu mogę zapomnieć. Przez najbliższe 10 lat tylko chleb i woda mi pozostają. No chyba że zacznę nagle zarabiać w CHF.

 

Po Waszych opiniach skłaniam się ku lampionom z czapeczką. Boję się, że 300 zł za 3 lampiony z metalu w kolorze srebra to jakościowa ściema. Tym bardziej, że - jeśli sobie dobrze przypominam - kupowałam już od tego użytkownika świeczniki podłogowe do łazienki. Na zdjęciach wyglądały jak niklowane, a w realu były z cieniutkiego metalu i nie tak błyszczące. Ponieważ trafić miały do gościnnej łazienki, olałam sprawę. Ale gdyby miały stanąć w salonie, byłabym zawiedziona.

 

joliska, w dekoracjadomu.pl byłam, ale mają tam głównie lampiony orientalne lub shabby. A ja chciałam błyszczące. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, to ja trzymam mocno kciuki za powodzenie operacji rwanie ósemki. Sama to raz przeżyłam - traumatyczne wspomnienia;) czeka mnie jeszcze jedna. Już 10-ty rok mnie czeka, ale jakoś nie mogę się zdobyć na odwagę i pójść po raz drugi:( Dłutowanie zęba (tak było w moim przypadku), to nie jest to co tygryski lubią najbardzoej;):lol2:

 

PS dobrze, że już cię nie ma;) to nie przeczytasz przed zabiegiem:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytam, przeczytam, bo właśnie wróciłam. Dostałam antybiotyki (bo zapalenie trwa już drugi tydzień), jakieś płukanki i witaminy, ale wycinki nie było!

Co nie zmienia faktu, że w końcu muszę to zrobić, bo wokół jednej z nich ciągle mam stany zapalne. I będzie dłutowanie.

:cry:

 

Beauty, jeśli interesuje Cię ten mój stolik, to na dole jeszcze dwa zdjęcia. Od strony kanapy w stoliku są dwie szufladki (na piloty etc.).

 

2011.06.02%252520025.jpg

 

2011.06.02%252520034.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytam, przeczytam, bo właśnie wróciłam. Dostałam antybiotyki (bo zapalenie trwa już drugi tydzień), jakieś płukanki i witaminy, ale wycinki nie było!

Co nie zmienia faktu, że w końcu muszę to zrobić, bo wokół jednej z nich ciągle mam stany zapalne. I będzie dłutowanie.

:cry:.

 

:wave: nie było rwania:D

Ale na serio, to musisz niestety ją usunąć Darcy, bo stan zapalny będzie nawracał. Też tak miałam z jedną ósemką. Po wyrwaniu brałam antybiotyk przez tydzień:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha26, to chyba bardzo indywidualna sprawa. Moja siostra miała usuwane obie i za każdym razem wpadała do mnie kawkę tuż po zabiegu, czując się rewelacyjnie. Żadnych środków przeciwbólowych, nic. Ale od innych nasłuchałam się historii o dłutowaniu, suchym zębodole, wyglądzie chomika, skrzepach, szwach i innych okropnościach. U mnie będzie masakra - ósemka jest mocno wrośnięta w kość, ma dłuuuugi korzeń, a na wierzch nachodzi dziąsło. No już nie mogę się doczekać!

 

Dobra, tyle opowieści z gabinetu chirurga, bo sama zaczynam się bać. :)

 

Z domowego frontu - próbujemy założyć trawnik. To znaczy próbowaliśmy, ale znajomy biolog raczył nas poinformować, że w tym upale i tak nic nie wyrośnie. Stanęło więc na tym, że kosimy to, co rośnie (trawa, perz, skrzypy), a zabijamy chwasty i siejemy jak należy dopiero we wrześniu. Szkoda, bo tak się nastawiałam na ten trawnik, że gotowa byłam zadłużać się na zieleń z rolki...

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siejemy jak należy dopiero we wrześniu. Szkoda, bo tak się nastawiałam na ten trawnik, że gotowa byłam zadłużać się na zieleń z rolki... :cry:

 

We wrześniu lub kwiecień-maj... Troszkę się spóźniliście, niestety. Choć teraz też jest szansa na trawnik, ale pod warunkiem obfitego podlewania.:)

 

Trawnik z rolki odradził nam gość, który sam je zakłada;) Podobno nie jest tak żywotny, trudniejszy w utrzymaniu i często podsycha:(

Edytowane przez agawi74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy mial racje , ja jeszcze dodam,ze powinnas kupic preparat mniszek zeby wybic wszystkie chwasty bo inaczej to pozniej masakre bedziesz miala na trawniku tak ja teraz,mam obecnie więcej chwastow niz trawy:-(...i walcze z tym od kilku dni....a co do wdziecznego tematu o rwaniu osemeczek to jedną bylo mu rzeczywiscie cięzko wyrwac ,przecinał dziąsło,mialam zakladane szwy,ale naprawde nic wogole nie czulam i pozniej tez czulam sie ok wiec to chyba rzeczywiscie indywidualna sprawa,tak czy siak pamietaj Ania,ze strach ma wielkie oczy:-) i nie taki diabeł straszny jak go malują...wazne.,ze dal Ci antybiotk bo generalnie nie wolno rwac zębow w stanie zapalnym bo moze sie to zle skonczyc:-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...