Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czarno-białe lub szare łazienki


monika i lukasz

Recommended Posts

Edybre!

Mettalic z Opoczna i woodentic brown to dwie różne bajki.Obie są wyraziste więc nie łączyłabym ich.

Fajnie wygląda połaczenie woodentica brown z kolekcją szarym Amanda/Alex lub z grafitową płytką loft.

Edytowane przez lady in red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki serdeczne za rady. Szukam właśnie towarzystwa dla woodentica, koniecznie grafitowe lub czarne.

 

Edybre!

Mettalic z Opoczna i woodentic brown to dwie różne bajki.Obie są wyraziste więc nie łączyłabym ich.

Fajnie wygląda połaczenie woodentica brown z kolekcją szarym Amanda/Alex lub z grafitową płytką loft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edybre!

U mnie towarzystwem dla woodentica będzie właśnie loft.Zamysłem jest surowa ,męska łazienka.Ocieplą ją tylko dodatki z drewna:).

Natomiast woodentick z Amandą/Alex był na forrum w temacie ŁAZIENKI NASZE. Swoją drogą bardzo chwalona była ta łazienka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann i paweł pomysł można zawsze skraść, zdjęć są miliony, będziecie mieć niepowtarzalny "dekor" ;)

to może moglabym też liczyć na wskazowki jak to zrobić...tą szybę wkleja się międzi ka fle jak lustro?tylko jak...i jak sie to uszczelnia, żeby para nie dostala sie do zdjęcia...silikonem po rancie?jak ta szyba sie tam trzyma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edybre!

U mnie towarzystwem dla woodentica będzie właśnie loft.Zamysłem jest surowa ,męska łazienka.Ocieplą ją tylko dodatki z drewna:).

Natomiast woodentick z Amandą/Alex był na forrum w temacie ŁAZIENKI NASZE. Swoją drogą bardzo chwalona była ta łazienka.

 

A kiedy będzie można zobaczyć twoją łazieneczkę? Ja swoją planuję robić w czerwcu więc mam jeszcze trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...