Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mój jest ten kawałek podłogi - Moje szare klimaty :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 672
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monah - dzięki bardzo , rzeczywiście bardzo lubię swoja pracę ale "wyżyć się z tego nie da ", więc zmuszona byłam usiąść też za biureczkiem :) No może nie zmuszona ale ambitnie chciałam po prostu mieć trochę więcej w portfelu :)Praca w FND to mega absorbujące hobby :) jasne, że podam nazwę, nie ma nic do ukrycia - Fundacja "Naszym dzieciom "

 

Aniu bardzo dziękuje:) ładny awatarek :)

 

Agawi, Pysiaczku, Famelio dziękuje bardzo :) fajnie, że Wam się podoba mój salonik.

 

a jeżeli mowa o łazience na górze to się cieszę, że kompromis z mężem skupił się tylko na łazience, bo mogłabym mieć żółte ściany w salonie, a w sypialni- zielone :) bleeee !!!!

 

Lasche powiem Ci, że jeśli chodzi o grzejniki kolorowe to ja do nich nie byłam wcale przekonana. Ten czerwony mimo, że czerwony:) to się ładnie prezentuje i nawet mi się podoba . Fajnie by wyglądał w mojej wersji łazienki industrialnej, z cegłą pomalowaną na biało... ahhhh...może kiedyś ....

 

Femina Witam Cie gorąco u siebie i gratuluje kupna własnych 4 katów :). Jeśli chodzi o schody, to te moje były drewniane - w sensie stopnie drewniane a metalowe miały poręcze. Nie wiem ile kosztował remont tych schodów bo ja znałam koszt całego remontu mieszkania ale spróbuje się dopytać męża albo Pawła. Remont schodów był wykonany z jakiś niedrogich materiałów. Postaram się dziś wieczorem dowiedzieć i dokładnie wtedy Ci powiem co to było:) W weekend zrobię też zdjecia :)

Jeśli chodzi o ścianę z cegły , to jest to płytka z starej przedwojennej cegły niemieckiej. Kupowałam je na allegro . Za cegłę zapłaciłam chyba około 700zł + kleje do tego. Nie pamiętam nicku sprzedawcy ale gdzieś mam zanotowane. Jak wrócę do domu to podam linka .

 

Yokasta no właśnie pamiętałam, że u kogoś na forum taki bujak widziałam :) wiec idę do Ciebie podejrzeć jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ bardzo dobrze to ujęłaś - brak dziury - i wiadomo o co chodzi! Dziura to dziura! Eufemizmów nie potrzeba!! :)

Ja wątek !!!- NO COOOOO TY!!!!! Wolę się plątać po Waszych cudnych wnętrzach. No chyba, że będę potrzebowała Waszej nieocenionej pomocy to może wtedy.......

Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc - myślałam o tych kinkietach od jakiegoś czasu ale tak jakos zdecydować się nie mogłam aż tu je u Ciebie wypatrzyłam, potem dobra cena na allegro i tupałam nóżkami byś mi szybko powiedziała czy je brać bo mi aukcja uciekała.

pozdrawiam cieplutko

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz co, Ferminko, nie chce Cie martwic ale jak ja je kupowałam na allegro, to okazało się, że są one niedostępne. To znaczy zamówiłam te kinkiety , zapłaciłam a później Pan dzwonił do mnie, że niestety nie maja tych kinkietów .....masakra !!! Oddali kasę ale chwilowo byłam załamana. Mąż wydzwonił wszystkie sklepy i gdzieś znalazł ostatnie sztuki. Podobne Massive miał \wtedy jakieś zmiany organizacyjne. Być może teraz już sklepy są lepiej zaopatrzone. Trzymam kciuki za dostarczoną przesyłkę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dagunia bardzo dziekuje za odp. W takim razie czekam na dalsze info. Nasze schody-tzn.te montowane przez dewolopera wygladaja tak:

 

DropBox?authkey=Gv1sRgCNqppL7Gn9KMcw&pli=1#5610645281191369474

https://picasaweb.google.com/olga186/Dom?authkey=Gv1sRgCOKf4qbFlpGZmgE#5610644812756684290

Dom?authkey=Gv1sRgCOKf4qbFlpGZmgE#5610644812756684290

(nie wiem dlaczego, ale nie chca mi sie wkleic fotki, dlatego podaje linka)

te porecze metalowe musza oczywiscie zostac zabudowane(nie wiem jak, nie wiem czm;)) a ta luka pod schodami wykorzystana na schowek.Wydaje mi sie, ze Wy mieliscie calkiem podobna sytuacje, dlatego bede bardzo wdzieczna za pomoc i rady;)

P.S. Przepraszam za brak pl znakow, ale niestety moja klawiatura takowych nie posiada;)

Edytowane przez femina
brak fotek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feminko tak apropo twoich schodów to ja te metalowe poręcze miałam szare i pomalowałam je na biało , do tego te luki między poręczami mam zabudowane takimi dwoma deskami jak na zdjęciu. Całość jest zabudowana z płyty kartongipsowej , a podstopnie z jakieś sklejki . Zrobię też zdjęcia od wewnątrz -jak wygląda zabudowa schodów od strony "chybcika" bo tak pieszczotliwie nazywamy to nasze pomieszczenie pod schodami.

 

 

http://img850.imageshack.us/img850/4074/sam0545v.jpg

tak wyglądały schody http://img196.imageshack.us/img196/8766/zdjcie0036x.jpg By [url=http://profile.imageshack.us

Edytowane przez dagunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwierasz link czy wchodzisz sobie na niego. Prawym klikasz na zdjęci i dajesz "pokaż zdjęcie" - potem kopiujesz link i wklejasz na forum klikając w ikonkę po lewej od filmowej. I tyle :)

 

dzieki yokasta;)a wlasnie przegladam Twoj dziennik i czekam na dalsze efekty pracy;)Moje dwumiesieczne malenstwo jest dzis przez Wasze dzienniki bardzo zaniedbane, ale nie moge sie oderwac;)Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagunia,

przeczytałam cały wątek:) Pięknie u Was.

Salon - jeden z piękniejszych, jakie widziałam:jawdrop:

To, co zrobiliście ze schodami, to mistrzostwo świata:wave:

 

A w ogóle - dzień dobry:)

 

I - jeśli mogę - jakie wymiary ma Twój kominek? Chodzi mi po głowie coś podobnego;)

Edytowane przez mada1412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yokasta dziękuje :)

Femina no własnie jak juz się wejdzie na fm to koniec, siedzisz i siedzisz. Mija poludnie , wieczór, północ a człowiek nadal siedzi ....

Mada witaj u mnie :) Kochana nie pamietam jakie ma wymiary - hmm szczerzę mówiąc nigdy nie mierzyłam bo ten mój kominek jest robiony. Nie jest to kupiony portal. W weekend zmierzę i napiszę .

Wandeczko te moje drzwi do obórki czy chybcika różnie to nazywam , zamykane sa na magnes . tez zrobię zdjęcie i wrzucę

Jeszcze tylko dwa dni i bedę w swoim domku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mada witaj u mnie :) Kochana nie pamietam jakie ma wymiary - hmm szczerzę mówiąc nigdy nie mierzyłam bo ten mój kominek jest robiony. Nie jest to kupiony portal. W weekend zmierzę i napiszę .

 

O, to ja też czekam na pomiary:) u mnie też będzie nie za wielki ten kominek, bo mogę sobie pozwolić na max. 100-110 cm szerokości:roll: Bardzo się tego obawiam, bo najczęściej widuję takie 130-150 cm. Z chęcią się dowiem jaki ty masz:D

Edytowane przez MagdaZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że pokaże tylko nie mam teraz zdjęć :( a lampa kupiona na allegro nawet niezła i niezła cena :) To chyba Massive był jak dobrze pamiętam, na początku chciałam usunąć kryształki ale teraz jak lampa wisi zaczęły mi się one podobać .

[img]http://img96.imageshack.us/img96/5720/1628553853.jpg[/img]

 

Dokładnie Neyo 37315/11/10 Massive

Jest z tej serii równiez kinkiecik podwójny piękny :)

Dagunia, te same lampy nam się podobają :) tylko u Ciebie w realu a u mnie w głowie wiszą. Ten mam zapisany jako fajny ale kryształki jakoś tak do mnie niekoniecznie właśnie przemawiają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny spoko, spoko zmierzę i napiszę . Mój kominek jest raczej miniaturowy ale i tak jestem w nim zakochana :)

Fermina też nie byłam przekonana co do tych kryształków . Kupiłam lampę z myślą, że kryształki zdemontuje i tyle. Gdy lampa została zamontowana stwierdziłam ,że całkiem fajnie się wyróżnia na tle tej ceglanej ściany i kryształki zostały :) Spoko nim się obejrzysz Fermina będziesz sobie życie oświetlać swoim Massivem :) hmmm choć ja muszę przyznać, że nie pamiętam nawet jednego wieczoru spędzonego przy tej zapalonej lampie :)

kacha :) dzięęęki , jęsli chodzi o łazienkę to marzę o chwili kiedy już będę mogła zerwać te kafle ..... ale niestety nie mam jeszcze sypialni, pralki , garderoby, itp więc to jest teraz mój priorytet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Dagunia!

Podczytuję i podpatruję a teraz naskrobię.

Ściany boskie! taki kolor chcę u siebie w połączeniu z cegłami. Ktoś już wyżej prosił o nazwę farby, podłączam się i płaszczę w prośbie o odpowiedź :D

Kominek... boshhh - chcę taki sam, bo nie ma miejsca na prawdziwy, a ja świeczki mogłabym mieć wszędzie, nawet w toalecie. Tylko moje mi okoniem staje, że w żadnym wypadku. Ale ja go urobię, mam czas :D

A i łazienka mi się podoba! Może i nie pasuje do salonu i kuchni, ale kto powiedział, że musi? Na dole jest mugatowa łazienka współgrająca z resztą, a góra prywatna i w niej również widać Was (no ok, może Twojego męża bardziej) ale niech ma facet coś z życia :)

I jeszcze coś... czy ja mogę się załapać na tę młodzież? :cool: rejsy, wspinaczki ehhh, a ja po trzepakach i drzewach łaziłam... :eek:

Pozdrawiam i podczytuję dalej :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO Zosik mega bardzo dziękuję ! Ta łazienka na górze to moja mała zmora, ale cóż ,może rzeczywiscie musze do tego podejsc w ten sposób, że to M nie tylko moje jest :) dzięki :) Niech chłop ma coś dla Siebie - przynajmniej na jakis czas . Myslę, że za długo ta łazienka w tej postaci u nas nie będzie! No ale jak pisałam wcześniej , mam teraz ważniejsze rzeczy do kupienia - krzesła, szafy , cała sypialnia jest jeszcze nie umeblowana , rolety , zasłony , pralka etc

 

Obiecuję dziewczyny, że wrzucę zdjątka schodów , odpowiem na pytania i podam wymiary kominka i nazwy farby ale teraz musze pędzić na zakupy jakies . Dziś u nas w domu małe święto, bo wieczorem finał Ligi Mistrzów :) A u nas to poważne wydarzenie , ja też uwielbiam oglądać futbol, no i trochę gości będziemy mieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlaśnie:) zanim wyjdę ... chodzi o dekorację okien . Mam problem, bo totalnie nie wiem, co mam z tymi oknami zrobić .... na dole okno balkonowe , okno narożne i okno w kuchni . I teraz wymysliłam sobie tak: białe delikatne rzymskie rolety i do tego zasłonki w biało szare pasy , a może tylko rolety w szaro białe pasy na oknach a przy balkonie zasłony tylko ....HELP , HELP ..... nie wiem może coś jeszcze zupełnie innego

Zdjęcia podglądowe okien wrzucam - prosze nie patrzeć na krzesła, bo wciąż ich nie mam i czekam .....http://img192.imageshack.us/img192/2185/sam0754.jpg

http://img225.imageshack.us/img225/6457/sam0755i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda taka, że do ciebie, do twojego mieszkanaka, też najbardziej by białe shuttersy pasowały:D a jak z tymi drzwiami pod schodami by się zgrały:D ale rozumiem, że raczej zasłony wolisz?;)

A jak nie shuttersy (bo to droga impreza jest), to może tańsza wersja i grube białe żaluzje drewniane;) na takich grubaśnych taśmach:D a w oknie balkonowym dodatkowo zasłony... byłoby miodzio:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia też myślałam o shutersach ale niestety u mnie nie przejdzie, bo bedzie za ciemno - u mnie słońce dopiero póżnym popołudniem jest :) ja totalnie zakochana w shutesach jestem :) no własnie myślałam też, o takich drewnianych żaluzjach - białych oczywiście :)

Zobaczymy Te okna mnie wyprowadzają z równowagi Nie chce podjąć złej decyzji .

Dzieki Madzia- może racja , w oknach żaluzje a przy balkonie dodatkowo zasłony :) musze to sobie zwizualizować tylko i będzi git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...