Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mój jest ten kawałek podłogi - Moje szare klimaty :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 672
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Eh piekne te shutersy!! cudne normalnie, gdybym nie miała rolet zewnetrznych chybabym sie na nie skusiła!;-)

Dagunia ja tez planuje na okno tarasowe firane do ziemi a na pozostałe okna rolety rzymskie ale w takim samym kolorze. Z tym ze ja mam w sumie 9 okien w połączonej przestrzeni kuchni-jadalni-salonu wiec cena pewnie bedzie nieziemska...

Zawsze tylko zastanawia mnie to jak prac takie rolety??? miałam kiedys rolete z Ikea i musiałam całą ja rozkrecac do prania tzn wykrecac haczyki, nitki itp...

jakos nie wyobrazam sobie takich zabiegów przy 9 roletach..... ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny wiem, ze się opierda... z tym swoim wątkiem ale u mnie nic się nie dzieje w chałupce ...

Zaczynam się przeprowadzać, więc teraz głównie zajęta jestem pakowaniem swoich gratów z Wawy, żegnaniem się z przyjaciółmi, rodzinka i znajomymi , zakończeniem spraw w pracy ... no i muszę się rozstać z moimi podopiecznymi w Fundacji :(

ciężko ale wiem juz teraz , że to dobra decyzja ...znaczy codziennie sobie powtarzam, że to dobra decyzja :)

a najlepsze jest to, że w weekend spotkaliśmy się ze znajomymi i z 5 par 4 inne dziewczyny też wkrótce zaczynają być bezrobotne jak ja i żadna z nas jakoś nie rozpacza z tego powodu :) dziwne to trochę :)

a i zapomniałam powiedzieć że mąż 2 tyg temu wykorzystał moja nieobecność w domu w weekend

i mamy taką PASKUDE teraz

[img]http://img847.imageshack.us/img847/8427/sam0888.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najlepsze jest imię :) problem był cholerny z tym imieniem . Była u nas już dwa dni ( była bo to sunia ) i zero pomysłu na imię .... w końcu coś rozmawialiśmy, żeby na weekend w lipcu wyskoczyć do Barcelony -zresztą ukochane moje miasto i zapaliła się mojemu bratu lampka - więc pies dostał imię BARCA :)

Jest taka mała, że w jednej dłoni się mieści :) brzydka jak cholera ale jaka kochana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde ....Magda nie przerażaj mnie !!!! ło matko ...wiecie coś na ten temat ??? Moja młoda jak na razie nie śmierdzi :)

ale mąż będzie mi gadał, że brzydkie jesteśmy i jeszcze do tego śmierdzące :)) Będę w takim razie kundla swego pryskać codziennie swoja Euphorią :)

 

:rotfl: no przykro mi kochana, mówię tylko co wiem;)

A yokasta niestety potwierdza:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi pozostaje nadzieja, że moja francuzka jednak będzie wyjątkiem !

 

och, w to nie wątpię, że będzie wyjątkowa:lol2: też może być, że suczki inaczej pachną od samców;) a szczerze mówiąc nie pamiętam co miała znajoma. Pozostaje mieć nadzieję:yes::lol2:

 

Edit: O kurczę, ale yokasta też mówiła o suczce:roll: moja teoria chyba się nie sprawdzi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daguniu z tymi buldożkami to prawda, że wydają z siebie przeróżne odgłosy, chrapią, charczą, chrumkają i pachną niezbyt ładnie ale na pocieszenie powiem Ci że mają przecudowny charakter, który to wszystko rekompensuje i jak popatrza CI w oczy tymi swoimi okrągłymi oczkami to jestes w stanie im wszystko wybaczyć :D

Ja mam w tej chwili 1,5 rocznego buldożka i uważam, że to mój najfajnieszy pies jakiego miałam do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...