Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mój jest ten kawałek podłogi - Moje szare klimaty :)


Recommended Posts

Witajcie dziewczyny ponownie :)

Trochę się czuję jakbym tu zaczynała na nowo pisać , jakbym zaczynała jakiś nowy wątek , ale taaaaak długo mnie nie było...a wiadomo powroty nie zawsze są łatwe !

Dużo się u mnie zmieniło a najważniejsza zmiana to ta, która, spowodowała, że musiałam zniknąć na trochę z życia i w realu i w necie .

W marcu niebieski pokoik na górze będzie miał swojego lokatora :) Miałam to utzrymać jak najdłużej w tajemnicy , nikmu nic nie mówić ... Odcielam się od świata, tak jak bym bała się, że jak to ogłosze to moje małe szczęście zostanie mi znowu zabrane . A ci co sledzili mój wątek, to wiedzą, że wczesniej łatwo nie było ....No ale muszę wrócic do życia i nauczyć sie cieszyć ciążą pomimo wszystkich przeciwnosci , nie myślec o tym co było, tylko o tym co teraz będzie i mieć nadzieję, że sie uda :)

Oczywiście początki były trudne musiała ciągle leżeć i lezeć ...teraz troche lepiej ale nadal muszę byc mega ostrożna i na siebie uważac . Domem zajmuje sie mąż :) No nasza mała chałupka pozostała bez żadnych zmian , nie mam nadal ani sypailni , ani szaf, ani zasłon i firan etc... mam nadzieje , że bedę mogła wkoncu normalnie funkcjonowac, bo czeka mnie też urządzanie pokoiku :) a czasu coraz mniej ...

ale wracam na forum :) mam nadzieje że tym razem na stałe

Edytowane przez dagunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 672
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mleczajka i Geo witajcie u mnie :)

Zosik i Pysiaczku dziękuję za zainteresowanie ...bardzo mi miło :hug:

Pysiaczku zdążyłam podejrzeć twoje M ....jestem pod wrażeniem. Cegła w genialna , idelana ...wow

pięknie jest:) idę oglądać dokładnie i zobaczyc co tam u innych po tak długim czasie ... Pewnie mam stu stronowe zaległości jeśli chodzi o Magdę Z, Yokaste i Lasche:) Zmykam tam zajrzec i do innych...Kasi , Fameli, Zosika, Mady, Pauli, Kachy i Agawi etc uuuuuu duzo czytania pewne przede mną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagunia, witam się i składam najszczersze gratulacje!

Radosnego przeżywania ciąży!

 

Z urządzaniem, nic na siłę :) Teraz Ty jesteś najważniejsza a nie firanki :p

Chociaż domyślam się, że może Cię nosić. Ja się urządzałam w 8-9 miesiącu ciąży, bo chciałam przywitać synka w "normalnym" (nie tymczasowym) otoczeniu.

 

Jeszcze raz gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dagunia powiem Ci, że jak Cię tak nie było tu to tak sobie pomyślałam, że może się udało i patrz faktycznie! Bardzo się cieszę i serdeczne gratulacje składam!!!! :hug:

Odpoczywaj ile wlezie i bądź ostrożna, ale dobrze, że już jest lepiej :yes: Radosnego przeżywania ciąży! :)

 

Aha i dziękuję za kompementy pod kątem mojego mieszkanka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...