Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mój jest ten kawałek podłogi - Moje szare klimaty :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 672
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja znowu na krótko ,przepraszam ale jak się domyślacie troszke zajęta jestem od kilku dni.... mam dobre wieści

TYMON juz na świecie od tygodnia :) urodził się 30.03.2012, waga 3930:), wzrost 58cm , spokojny i grzeczny.

Ogólnie tylko je i śpi , wiec daje troche mamie odpocząć :)

po świętach opowiem wszytsko!

Witam wszystkie nowe osoby u mnie , pożniej napisze coś bardziej personalnego i odpowiem na pytania , przepraszam ale to małe dziecitko pochłonęło mnie na maxa .

Dziekuje za życzenia :)

Wszystkim WAM życzę Wesołych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych

a to Tymonhttp://http://img848.imageshack.us/img848/2017/p1060471.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...

OoOoO wchodzę na forum i patrzę , że ostatni wpis miałam w kwietniu ...masakra jakaś...

Jest jesień, wakacje sie skonczyły więc mam nadzieje ,że teraz bede miała więcej czasu na forum , na dom , hmmm w sumie na wszytsko

W ostatnuim czasie dużo sie pozmieniało u mnie , u nas ...raczej na lepsze i duzo udało mi sie zrealizowań planów z czego sie bardzo cieszę ... najważnijsze to wyprawa do USA

Własnie niedawno wrócilismy z Nowego Yorku :) oczywiście byliśmy z naszym małym szkrabem:) I nadal jestem oszołomiona wnetrzami , architekturą , designem...wszytsko mnie tam zauroczyło...i te domy....eh.... najgorsze jest że tv, kino nic nie przekłamuje i oni naprawde mają takie wypasione chaty

I co najbardziej wkurzyło to te ceny ...wszytsko mega dużo tańsze niż u nas a w sieciach tj maxx (u nas w europie tk maxx) ceny sa naprawde promocyjne ...więc nastepnym razem sobie dziewczyny chyba kontener zamówie na wyjazd :)

kupiłam kilka pieknych drobiazgów do domu i nie tylko .... i jestem szczęsliwą posiadaczką "Kitchen aida":)) ciągle chciałam go sobie kupic ale jakoś zawsze cena mnie odstraszała.... tam zakupiłam go za niecałe 230 $ czyli jakieś 700 zł :)

musze pozgrywac zdjęc to w najbliższym czasie pokaże wam kilka fajnych fotek z domkami :) a teraz dziewczynkl tylko zdjęcie głównej przyczyny mojej nieobecności na forum ! i takie jesienne zdjęcie :)

18.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagunia ale Śliczności wsród dyniek!!!:hug: Ty wiesz, że powinnysmy Ci tyłek na kwasne jabłko stłuc , że nas tak porzuciłaś:mad::mad::mad::hug:

Opis wyprawy do NY brzmi fantastycznie, domyślam się że cały pobyt taki był:yes::D

Kochana więcej fotek proszę, zwłaszcza tego usmiechniętego Szczęscia:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...