Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mój jest ten kawałek podłogi - Moje szare klimaty :)


Recommended Posts

możliwe jeśli zostawiłam pierścionek w szkatułce na szafeczce nocnej !

 

Dzień dobry Daga, właśnie przejrzałam Twój wątek. Taki ciepły jest Twój dom!

Co do pierścionka, spróbować zawsze warto:

- może Tymon wcisnął go między ramę łóżka a materac?

- jeśli ma klocki Duplo, poszukałabym tam, klocek po klocku (niezwykłe rzeczy można znaleźć w klockach Duplo, uwierz mi!)

 

A jeśli faktycznie mógł być ostatni raz na szafce nocnej, to jeszcze:

Poszwa i poszewki, może jest w środku?

Kosz z praniem?

Pralka?, filtr w pralce?

Kieszenie w rzeczach w praniu, w ogóle kieszenie, w tym kieszonki Tymona.

Ulubione ostatnimi zabawki Tymona (szoferki w samochodzikach, machinach, jeśli są śmieciary, wnętrza śmieciar itp.)

Kiedyś moje pamiątkowe złote kolczyki wpadły mi ddo umywalki, nie obyło się bez rozkręcania syfonu.

 

Wg mnie są bardzo duże szanse, że pierścionek jest wciąż w domu. Najważniejsze, żebyś go nie wciągnęła nieświadomie do odkurzacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 672
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pendraku oj lepiej nie ! ja swojego pierścionka nie lubiłam bo taki duży był, jak dla mnie zbyt okazały. Później jednak zakochałam się w nim na zabój :) i jeszcze niedawno mówiłam mężowi, że jak kiedyś pojawi się u nas mała dziewczynka w domku to będę miała komu przekazać to cudeńko ! ja uwielbiałabym ten pierścionek nawet gdyby był z kory drzewa !

 

Yokasta oj pamiętam jak zgubiłaś obrączkę i ją odnalazłaś ....No zazdroszczę ! Może powinna pożyczyć wykrywacz metalu ...hmmm...To jest myśl!

 

Agawi :hug: dzięki za namiary na mopa ! Siedzimy sobie nadal z Tymonem w domu , jestem na wychowawczym urlopie. Tymon bez większych problemów , zdrowy ! Jedyne kłopoty to to fatalne ząbkowanie u niego. Za każdym razem z powikłaniami. A teraz zaczyna przechodzić bunt i odgrywa histerie ! ale radzimy sobie jakoś z tymi histerykiem :) Buziaki i lęce na inne wątki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iw:welcome:

dziękuję kochana za rady :) ja od trzech dni nic nie robię jak tylko szukam kawałku tego metalu ! No wszystkie te miejsca o których piszesz już przeszukałam.

Dałam już sobie spokój , jeśli jest w domu to mam nadzieje, że kiedyś się znajdzie i tyle ! zostawiam to za sobą

Odkurzacz też sprawdziłam i jak do tej pory nie sprzątałam w nadziei odnalezienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhhhhhh... ja przez tydzień nie mogłam znaleźć zatyczki od dziecięcej butelki... słusznych rozmiarów.

Podczas cotygodniowej zmiany prześcieradełka w wózku, zatyczka znalazła się. Pod prześcieradłem...:(

Synalek przez tydzień na tym leżał, spał, i ani kwęknął.:lol2: Taki aniołek.

Matka tak zrobiła, widocznie tak ma być.:lol2::lol2::lol2:

 

To też daguniu, odnośnie tego co pisałaś, czy moje dziecię też taki diabeł. Nie nie. Oaza spokoju.

Chyba dwa rózne bieguny mamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dagunia :hug:

 

Przede wszystkim chciałam napisać, że masz prześlicznego synka! :D I jak pięknie wystylizowany zawsze :D

 

Po drugie - bosko wyszła Wam ta przemiana sypialni :jawdrop:Tapeta jest genialna :yes:

 

Po trzecie - ja prałam w pralce swoje szare pokrowce z ektorpa i według mnie nie zaszkodziło im to :)

 

Po czwarte przykro mi z powodu pierścionka :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IW dzięki :)

 

Agatah no to ci zazdroszczę tego drugiego bieguna ! U nas przynajmniej jedna histeria w ciągu dnia jest na porządku dziennym :) zazwyczaj jest ich kilka :(

 

Kasia i Pysiaczku dzięki kochane. Pysiaczku dzięki z info o pokrowcu.

 

Pierścionka nadal nie ma :( ale jakoś już się z tym pogodziłam.

 

Mam też jakieś dobre wiadomości. Nareszcie zdałam exam z prawa jazdy !!!!!!!!:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Wcześniej nie miałam czasu , możliwości i jakoś tak nigdy nie było mi po drodze z tym prawem jazdy. Przy Tymo zaczęło mi brakować prawa jazdy .

No a teraz spadam dziewczynki się pakować, bo lecimy wieczorem na Krete na zasłużone wakacje.

Zobaczymy tylko czy dolecimy ...czy przypadkiem załoga samolotu , kapitan czy tez inni turyści nie każą nam wcześniej gdzieś wysiadać ze spadochronem ze względu na naszego głośnego histeryka :):D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daguniu, bardzo dziękuję za odwiedziny w moim wątku. Już niewiele osób tam zagląda, bo niewiele się dzieje.

Nie mam przepisu na dziewczynkę, Ona się trafiła bardzo niespodziewanie. Ale jest moją Gwiazdeczką.

Mój Stasiu ma skończone 2 lata i również mówi niewiele. Mama zaczął mówić mając rok i 8 miesięcy. Mam wrażenie, że on bardziej się wstydzi niż nie umie. W każdym bądź razie malucha nie da się do niczego zmusić. Musi iść swoim tokiem. I podobno jest tak, że jak rozwija się ruchowo, to wtedy mowa się nie rozwija. Ale specem nie jestem. Piszę tylko to, co wyczytałam :)

Pozdrawiam i mam nadzieję, że pojawisz się po wczasach na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...