Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Muzindaa buduje,komentarze do dzienniczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

MusiSieUdac i Gosiek33 witajcie u mnie :) miło mi że ktoś tu zagląda, dzisiaj dalsza relacja z budowy, niestety uzupełnianie dziennika idzie dość powoli bo robię to po pracy a wiadomo inne zajęcia też są, ale mam nadzieję że w niedługim czasie uda mi się uzupełnić do stanu obecnego czyli zalanie deki :) a od wiosny relacje na żywo :D pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, dobrze ze wrzucilas zdjecia - milo sie oglada.

 

Z ta izolacja pozioma law to u mnie bedzie na bank bo mam piwnice,i nie chce kapilarnego podciagania wody. U Ciebie nie wiem - moze wystarczy jak zrobisz izolacje pozioma pomiedzy scianami funadmentowymi a scianamii parteru i dobrze polaczysz ja z izolacja pionowa, ale nie nie wiem czy to wystarczy. Musisz Kierbuda sie zapytac, albo kogos madrego w tej materii - ja taka madra nie jestem:)

 

BTW - bedziesz miala mala piwniczke pod jednym pomieszczeniem??

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW - bedziesz miala mala piwniczke pod jednym pomieszczeniem??

 

Jeśli chodzi Ci o tą dziurę w płycie to już odpowiadam, to nie piwniczka tylko kanał w garażu mężulek sobie zażyczył :) powiem Ci szczerze że myśleliśmy nad powiększeniem tego żeby tam zrobić taką mini piwniczkę, ale póki co zostaje tak jak jest a piwniczkę zawsze będzie można zrobić później przed wymurowaniem kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...