Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jesssssu, Oni nawet drzwi wewnętrzne mają:o

chyba pierwszy raz spotkałam się, że ktoś w dniu wprowadzki nie ma tektury w otworach drzwiowych :lol2:

 

 

 

Co fotka to piekniej :)Barierka reweeelacja,betonowa tapeta mnie oszukała :oops: -ale chyba o to chodzi, nie?:)

A betunowe płytki widziałam wcześniej i są to chyba jedyne jakie widziałabym u siebie (jeszcze Nelka w kuchni ma (miała :( ) podobne też zapałałam miłoscią do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, popatrzyłam sobie, ale w necie on wpada w taki sinawy odcień, trzeba na żywo. Wpisuję do kajecika do zestawu płytek niebrudzących się. Ostatnio stwierdziłam, że wykańczać się będę tym co się nie brudzi. Zdecydowanie nie cierpię mycia podłogi.

Z drugiej strony mam teraz w tym wynajętym mieszkaniu ohydną po prostu podłogę z marmurowych płytek w kuchni. w rozmaite maziaje. Brudu nie widać w ogóle, dzisiaj przez kilka minut szorowałam jedną plamę, zanim się zorientowałam , że ona jest naturalna :)

 

Jeszcze pytanko MSU, co masz na łączeniach płytek? jakieś listwy, korek coś tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesssssu, Oni nawet drzwi wewnętrzne mają:o

chyba pierwszy raz spotkałam się, że ktoś w dniu wprowadzki nie ma tektury w otworach drzwiowych :lol2:

 

 

 

Co fotka to piekniej :)Barierka reweeelacja,betonowa tapeta mnie oszukała :oops: -ale chyba o to chodzi, nie?:)

A betunowe płytki widziałam wcześniej i są to chyba jedyne jakie widziałabym u siebie (jeszcze Nelka w kuchni ma (miała :( ) podobne też zapałałam miłoscią do nich.

 

Tyy, pocieszasz mnie?Jak tak, to dobrze Ci idzie :yes::yes:

 

MSU- czy da sie jeszcze gdzieś tę Waszą kuchnię zobaczyć?? Czekałam jak na zbawienie... I przegapiłam :(

Asti, mowisz - masz

 

Dzięki, popatrzyłam sobie, ale w necie on wpada w taki sinawy odcień, trzeba na żywo. Wpisuję do kajecika do zestawu płytek niebrudzących się. Ostatnio stwierdziłam, że wykańczać się będę tym co się nie brudzi. Zdecydowanie nie cierpię mycia podłogi.

Z drugiej strony mam teraz w tym wynajętym mieszkaniu ohydną po prostu podłogę z marmurowych płytek w kuchni. w rozmaite maziaje. Brudu nie widać w ogóle, dzisiaj przez kilka minut szorowałam jedną plamę, zanim się zorientowałam , że ona jest naturalna :)

 

Jeszcze pytanko MSU, co masz na łączeniach płytek? jakieś listwy, korek coś tam?

Na łaczeniach jest fuga elastyczna, zaryzykowałam

 

Ja tylko szybko bo widziałam że pisałyście o betonie (a nie mam czasu wszystkiego przeczytać) - sprawdźcie sobie firmę Cameleo.pl - byłam u nich ostatnio - fajne betony mają i różne cudeńka:)

 

Wrócę

Wroć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU - jesteś wielka :)

Tylko 176cm :cool:

 

Cześć ,

Twój dziennik śledzę od początku , i jestem pod ogromnym wrażeniem , waszej pracy zaradności i efektu :eek: .

Piękny macie domek , i pięknie go budowaliście:yes:

Życzę Wam wszystkiego dobrego w nowym domku i niech się Wam pięknie mieszka :D

 

pozdrawiam

Anka

Aniu, bardzo Ci dziekuje, bardzo ladnie napisałas. Tobie rowniez wszystkiego dobrego

 

Anka, ale masz fajny wpis w sygnaturce :lol:

Fajny, co niee....taki, ze az sie rozmarzyłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Kamila i co??

 

Sprawdzacie, testujecie?? Bo właśnie przed chwilą powiedziałam Ministrowi Finansów że ceny odpływów zaczynają się od 300 zł to zrobił taaaaakie oczy i powiedział: 300?? tak drogo??

 

Pokażesz jaki masz dokładnie model i jaka ma przepustowość?

Czy w Dzienniku szukac u Ciebie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukarna przepustowość to 45l na minutę.. nie śmierdzi z odpływu.. codziennie kąpią się 4 osoby dorosłe i 2 dzieci.. tyle, że dzieci w misce a z miski woda nie do odpływu idzie.. czasem synek bierze prysznic:)

 

odpływ dokładnie taki: (Odpływ liniowy INTEGRA)

DSC04204.JPG

nie patrz na łukek.. bo jest mokry po kąpieli i nie oddaje jego piękności:)

 

 

ja jak poszłam do sklepu i zobaczyła 500-600zł to wróciłam na allegro szybciej niż przewidziałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kamila:)

 

Teraz pozostaje mi tylko wytłumaczyć P. ze 300-400 zł to NAPRAWDĘ dobra cena;) Na allegro najtańsze widziałam od 295 do 439 za 80cm - tak właśnie potrzebuję- nie mam pojęcia skąd różnica w cenie. Może na tych tańszych aukcjach nie ma wszystkiego w zestawie...

 

Dzięki bardzo a łupek fajny jest nawet sucho-mokry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU czy mi się wydaje czy Ty masz odpływ Cedor??

 

Luka, mam - ale teraz bym kupiła jakiś porzadniejszy. Zalewasz to, kladziesz plytki, jakby cos sie zrypało to potem masa kucia i bajzel. Wiec, chyba lepiej zalozyc porzadny odplyw.

Jak przyjechał nasz, hydraulik i pokazałam mu odpływ, to powiedział, zeby go nie montować bo bedzie smierdziec. A ja uparcie aj tam, aj tam. Po zamontowaniu, faktycznie "smierdzacy problem", przyjaciolka mowi bo trzeba przelewac woda, lałam codziennie i nadal smierdzialo.

Telefon do dostawcy i okazało sie, ze brakowało nam jedenj czesci. Zarówno dostawca jak i producent, szybko, miło i sprawnie nam ją dosłali ( tutaj mają duży plus za kontakt i obsługę).

Czesc jest zalozona, jest lepiej, ale czasami "czuć", moze wina jest to, ze łazienka jest obecnie nie uzywana i nie chce mi sie go zalewac woda. Nic wiecej Ci na ten temat zbierania wody itd. nie powiem, aczkolwiek drugi raz bym kupila lepszy odplyw

 

No ładnie, to się spóźniłam. Weekend u rodziców bez kompa i wszystko mnie ominęło.

 

Jest jakaś mikra szansa dostania jakiejś foty której już NI MA ?

 

W przyrodzie nic nie ginie :)

 

Hej, właśnie przebrnęłam przez cały dziennik. Odwaliliście niesamowity kawał roboty. Koleżanka mi zaiponowała nieprzeciętnie. Chylę czółko :)

 

Cześć, skoro dałaś radę przebrnąć dziennik to i ja chylę czoła, ze Ci sie chciało ;)

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...