Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To ja @#$%^ *&^%^& ***&&^^&(^ (*&%&& #$%^^& poprosze Persen i wywrotę melisy #$%%^

 

Musiałam dzis przejsc jeszcze raz rozmowe z firma od okien, wystawili zła fakture i malo tego wyslali na zly adres. Czy oni k%^%# nie potrafią zrobić niczego dobrze.Nie obrażając nikogo, zakład pracy chronionej normalnie

 

Co do drzwi nie miałam siły walczyć ze sprzedawcą, za to producent Wikędu w porządku i tu pozytywnie i mile zaskoczona jestem. Skierował mnie do Metal coś tam, od firmy Metal coś tam zadzwonił za chwilę do mnie miły Pan i powiedział ze w sobote naprawi. Szkoda tylko że bedzie rypał z jednym zamkiem 250 km, jakby te ananasy ze Szczecina nie mogly tego zrobic. A i jeszcze zadałam Panu pytanie " A jak to nie zamek, a cos innego?" no bo skąd ja mam wiedziec, skoro sprzedawca olał dokładne oględziny i opinie. Pan powiedział, ze na pewno zamek - no skoro wie lepiej to zobaczymy...

PS. A na sklep i tak sie poskarżyłam do Pana z Wikędu

 

Wogole dzisiaj dzien nerwowy strasznie...:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja @#$%^ *&^%^& ***&&^^&(^ (*&%&& #$%^^& poprosze Persen i wywrotę melisy #$%%^

 

Musiałam dzis przejsc jeszcze raz rozmowe z firma od okien, wystawili zła fakture i malo tego wyslali na zly adres. Czy oni k%^%# nie potrafią zrobić niczego dobrze.Nie obrażając nikogo, zakład pracy chronionej normalnie

 

Co do drzwi nie miałam siły walczyć ze sprzedawcą, za to producent Wikędu w porządku i tu pozytywnie i mile zaskoczona jestem. Skierował mnie do Metal coś tam, od firmy Metal coś tam zadzwonił za chwilę do mnie miły Pan i powiedział ze w sobote naprawi. Szkoda tylko że bedzie rypał z jednym zamkiem 250 km, jakby te ananasy ze Szczecina nie mogly tego zrobic. A i jeszcze zadałam Panu pytanie " A jak to nie zamek, a cos innego?" no bo skąd ja mam wiedziec, skoro sprzedawca olał dokładne oględziny i opinie. Pan powiedział, ze na pewno zamek - no skoro wie lepiej to zobaczymy...

PS. A na sklep i tak sie poskarżyłam do Pana z Wikędu

 

Wogole dzisiaj dzien nerwowy strasznie...:mad:

 

Kontakt w Wikędem, faktycznie bardzo pozytywny. Nigdy nie miałam z niczym problemu. Teraz czekam na piąte drzwi od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzuć nerwosol, abo strzel setkę i oddychaj,oddychaj...

 

Naprawią zamek i bedzie git, a co Cie to obchodzi kto to zrobi i ile km w tym celu pokona ?? hę??

 

No bo $%^& wymiana zamka nie jest pewnie rzecza skomplikowana i moglyby zrobic to lewusy co sa 15 km ode mnie, a tak gna facet skadś tam w sobote

Poprostu szkoda mi go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słońce Ty moje, on na pewno sobie to odbije na przedstawicielu - tak to działa :) A może ma cos do załatwienia w pięknym mieście Szczecinie :)

 

A moze, co najbardziej prawdopodobne, chce się z Tobą spotkać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słońce Ty moje, on na pewno sobie to odbije na przedstawicielu - tak to działa :) A może ma cos do załatwienia w pięknym mieście Szczecinie :)

 

A moze, co najbardziej prawdopodobne, chce się z Tobą spotkać :lol:

 

Pewnie to ostatnie, bo legenda MSU w Polskę poszła, a przynajmniej na Pomorze (facet jedzie z Luzina);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze, co najbardziej prawdopodobne, chce się z Tobą spotkać

jaaaasne

 

Pewnie to ostatnie, bo legenda MSU w Polskę poszła, a przynajmniej na Pomorze (facet jedzie z Luzina)

To na Pomorzu, tez dzieci mną straszą ? :cool:

 

MSU upiecz szarlotkę, poczęstuj faceta, jeszcze będzie Cię po piętach całował

Kochana, ja musze zaciagnac siatka i klejem styro tam gdzie mi sie nie chciało wczesniej, wypianowac dylatacje pomiedzy dzialowkami a stropem i kanały went. wykuć, no i caly bałagan z piwnicy gdzies wyniesc ( tylko gdzie ??) i mase innych rzeczy w weekend, nie ma gdzie wcisnac szarlotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Niesamowicie sympatycznie czytało mi się Twój dziennik ..... z takim nastawieniem można góry przenosić:) chwilami łzy mi leciały ze śmiechu jak przedstawiałaś rozmowy np. z Panem od koparki :) Życzę wszystkiego dobrego :)

 

Dziekuje i rowniez pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...