Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

walić LIPALI, ale chłopaków z Power to ja love miłością wielką i namiętną.....zazdroszczę

Kochana CHODZ ZE MNA nananana, niesamowici sa, Misiek gadal z ich wokalista ( nie wiem gdzie ja wtedy byłam :rolleyes:). Za to z kolei na after w pubie rozmawialismy z Lipali i jakos tak malo co pamietam, ale chyba obiecywałam ze wrzuce ich na muratora :oops:

 

 

.... w ramach nienarzekania chcialam napisac, ze w moim malym miescie jest mase festiwali, koncertow, sztukowania itd, wiec nie jest tak zle. Koncert tez byl w ramach kolejnej edycji Wloczykija czyli festiwalu miejsc i pozdrozy. A dzieje sie tak dlatego, ze nadal jest tam soro zakreconych ludzi, ktorym sie chce, a wladza sie przychyla

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

PoT nie lubie... jakiet to takie dla mnie nie wiadomo co, ni to pies ni wydra :) ale za LIPALI to respect ;) a poprzednia (w sensie przedrozpadowa) tworczosc T. Lipnickiego i ILLUSION znacie?

 

No baaa, ale Lipa to juz Pan z brzuszkiem ;)

 

a chlopaki z POT mieli swietny kontakt z publiką, inni mogliby sie tego uczyc od nich. Podobalo mi sie strasznie jak zagrali,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrrr.... Ja się na Illusion wychowałem :) Niezłe nutki mają :D Do tego była ofkorz Armia i inne tego typu pohasanki :D I choć to stare dzieje, to nadal lubię od czasu do czasu nakłonić uszka ku mocniejszemu uderzeniu w struny :)

 

AKL: hmm... ja niby też miałem trochę związku z samorządami (tyrałem w starostwie powiatowym, choć na stołku geodezyjnym, ale zawsze, a potem parę latek w ARiMR ;)), ale tego, co piszesz, to w żaden ząb mój dziurawy nie mogę zmieścić :/ Piłeś - nie jedź. Nie piłeś, to wypij i nie jedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie z Wójtem (bez Plebana) się odbyło i powinnam napisać veni, vidi, vici, ale póki nie zobaczę nie uwierzę:) Innym słowy pomogą nam w utwardzeniu drogi na takich zasadach jak u Ciebie MSU. Przynajmniej taką mamy obietnicę. Wojować z nikim nie zamierzamy, tylko grzecznie i po dobroci się dogadaliśmy. A dodatkowo w lecie bedą remontować całą główną drogę we wsi, czyli skończy się omijanie dziur i nawet chodnik bedzie. Hameryka po prostu;)

 

No ale jeszcze istnieje inne ale od alego, który były ale od kolejnej ali czyli (miesza mi się chyba no nie?).@ Agalind napisała, że rozmawiała z sołtysem. Czyli jest sołectwo. Czyli w tym przypadku się trza zapytać czy uchwalają radni (co ciekawe @agalin rozmawiała z sołtysem, a nie z radnym? To co on /świadomie napisałem, że on nie ona tam robi? Czym się zajmuje jak go musi sołtys wyręczać?) tzw. "Fundusz sołecki". Jak ten twór istnieje to tam trza duszyczki zgłaszać wnioski i one - uwaga krzyczę MUSZĄ BYĆ ZREALIZOWANE W ROKU BUDŻETOWYM. Koniec kropka.

 

Jest sołectwo i jest fundusz sołecki uchwalany przez radę. Zanim poszłam do sołtysa zrobiłam rozeznanie i okazało się, ze sołtys rządzi i po kątach rozsadza, więc jak z nim się coś załatwi, to będzie załatwione i zapisane gdzie trzeba. Taka jest rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoT nie lubie... jakiet to takie dla mnie nie wiadomo co, ni to pies ni wydra :) ale za LIPALI to respect ;) a poprzednia (w sensie przedrozpadowa) tworczosc T. Lipnickiego i ILLUSION znacie?

 

Znamy, znamy, toć to mój były sąsiad zza miedzy;)

Edytowane przez agalind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, cześć i czołem, przebij piąchę równie: "szybkiej i wściekłej" asertywnej wrednej babie :) co to życie z nas robi? :) a ja chyba kminię, że już pisałam o tym zjawisku.

No nic, będziemy miały przynajmniej twarde, sprężyste tyłki, skopane w młodości, dłużej zachowają jędrność ;)

Czesc Mruczka, dawno Cie nie bylo. Napisalabys choc od czasu do czasu co sie u Was wyprawia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...