Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

Teoretycznie weszli tydzien temu, pogruntowali, osadzili listwy i narozniki, zabezpieczyli okna, zwiezli material i sprzet i wstrzymalismy prace przez pogode. Od soboty jest +10 stopni, wiec jutro maja zaczac tynkowac tzn mam nadzieje ze jutro wroca:cool:

 

U mnie tynkarz zwiózł sprzęt i zniknął na jakiś czas - etap tynkowania wspominam jako dłuuuugi, nerwowy i z wysokim rachunkiem telefonicznym - przynajmniej na starcie prac mojego magika :) No ale trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To życzę plusowej temperatury żeby tynki schły:)

"nie dziękuję" żeby nie zapeszyć ;)

 

U mnie tynkarz zwiózł sprzęt i zniknął na jakiś czas - etap tynkowania wspominam jako dłuuuugi, nerwowy i z wysokim rachunkiem telefonicznym - przynajmniej na starcie prac mojego magika No ale trzymam kciuki.

Wez Ty juz nie kracz, tym razem moglby ktos nie przeżyć :p

 

Będzie dobrze, bedzie dobrze, będzie dobrze ....jak mantrę powtarzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze, bedzie dobrze, będzie dobrze ....jak mantrę powtarzam

 

Nie martw się, będzie dobrze i kiedyś będziemy się z tego śmiać z naszymi psychiatrami :) Wstawienie okien dachowych uwidoczniło na jednej z ścianek kolankowych esy floresy na tynku śśśśśśśrednio zacieranych przez flachowca pracującego dla mojego tynkarza (nawiasem mówiąc jeden dzień i z hukiem wyleciał) - ale ścianki nie zauważyłem w gorszym oświetleniu. Mam kilka metrów do szlifu i naciągnięcia finiszem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla dobra Panów tynkarzy, lepiej bedzie gdy nie spadną;)

jak Ty mnie znasz :)

 

Będą brzoskwiniowe jeszcze na zewnątrz, a jak tynki spadną to i wewnątrz To tak dla podniesienia ciśnienia pozdrowionka

Ooo, wrocil stary, dobry Bash. Ty wiesz, jak mnie zmotywować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmmm to już prawie jak w domu no nie? za chwilę będziesz tam obiad pichcić... zazdraszczam :)

a tynki to im nie spadną bo już ich pewnie i drewniarz i okniarz i drzwiarz ostrzegli, co to będzie jak coś sknocą, widzicie że chłopaki z samego rańca przylecieli żeby się MSU tylko nie zdenerwowała....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmmm to już prawie jak w domu no nie? za chwilę będziesz tam obiad pichcić... zazdraszczam :)

a tynki to im nie spadną bo już ich pewnie i drewniarz i okniarz i drzwiarz ostrzegli, co to będzie jak coś sknocą, widzicie że chłopaki z samego rańca przylecieli żeby się MSU tylko nie zdenerwowała....

 

Aniu, witaj:) Poprawka, ja ich sama ostrzegłam:lol: Szef tylko powiedzial, "no to bedzie odbiór" ;)

Czuję nosem, że bedzie wszystko dobrze, wiec mozecie mnie straszyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmmm to już prawie jak w domu no nie? za chwilę będziesz tam obiad pichcić... zazdraszczam :)

a tynki to im nie spadną bo już ich pewnie i drewniarz i okniarz i drzwiarz ostrzegli, co to będzie jak coś sknocą, widzicie że chłopaki z samego rańca przylecieli żeby się MSU tylko nie zdenerwowała....

 

A nie mówiłam, ze legenda MSU w świat poszła?! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć jakiś wzór niedościgły http://emotikona.pl/emotikony/pic/38uklon.gif Powinnas mieć tabliczkę na płocie (masz płot?) : UWAGA ! GROŹNY INWESTOR ! NIEUDACZNIKOM WSTĘP WZBRONIONY

 

Jak jeszcze nie ma płotu, to na pewno niedługo jakiś fahofiec (czyt. okniarz, drzwiarz) sam postawi, myśląc, ze powstrzyma MSU przed "podziekowaniem" za jego usługi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...