Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

Nie taki diabel straszny jak go malują

Cieśle i dekarze dali radę , jutro przyjezdżają tylko na mala poprawkę (dobrowolnie), wiatr poprzesuwał kilka dachowek na zadaszeniu nad wejsciem, muszą je porządnie spiąć

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W koncu:) a i tak mamy tydzien opoznienia..

 

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

 

toś mnie rozbawiła, aż mnie przepona boli

 

Nie taki diabel straszny jak go malują

Cieśle i dekarze dali radę , jutro przyjezdżają tylko na mala poprawkę (dobrowolnie), wiatr poprzesuwał kilka dachowek na zadaszeniu nad wejsciem, muszą je porządnie spiąć

 

też słyszałam takie plotki ;)

 

dzień dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poddasze juz otynkowane, robia parter. Generalnie nie ma sie do czego przyczepic, robia od 7 rano do 17, pracowita ekipa ale nie chce zapeszac, wiec nic wiecej nie napisze :cool: Tynki sa gladkie, ale w miejscach gdzie pojdzie oswietlenie na scianie, salonie, holu trzeba bedzie polozyc gladz, tego sie nie przeskoczy, chocby nie wiadomo jak “lizali” sciane.

Zdjecia pstrykne na koniec tygodnia. Napisze tylko, ze ogolnie dziwnie sie zaczynam czuc jak jest tak jasno i normalnie :jawdrop:- jak nie u siebie, albo u siebie ale innaczej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :bye:

a'propos przyzwyczajania się, jak myślicie ile Wam zajmie przyzwyczajenie się do nowego domu, poczucie się w nim no jak w domu :) (no wiecie, to poczucie jak jest się samemu w nocy bez drugiej połówki i trzeba wstać przykładowo do dziecka i przejść przez ciemny korytarz i ma się cały czas poczucie komfortu i bezpieczeństwa, no nie potrafię tego inaczej wyjaśnić :) )

mnie "zadomowienie" w obecnym mieszkanku 50 m (nie mówię o umeblowaniu itd) zajęło jakieś 4 lata, aż się boję myśleć o tych 160....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

a'propos przyzwyczajania się, jak myślicie ile Wam zajmie przyzwyczajenie się do nowego domu, poczucie się w nim no jak w domu (no wiecie, to poczucie jak jest się samemu w nocy bez drugiej połówki i trzeba wstać przykładowo do dziecka i przejść przez ciemny korytarz i ma się cały czas poczucie komfortu i bezpieczeństwa, no nie potrafię tego inaczej wyjaśnić )

mnie "zadomowienie" w obecnym mieszkanku 50 m (nie mówię o umeblowaniu itd) zajęło jakieś 4 lata, aż się boję myśleć o tych 160....

 

:jawdrop:No, weź nie strasz:jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, pisze o tych gladkich, jasnych scianach z niedowierzaniem, ze to juz. Wchodze tam i przechodza mnie ciary, wzruszenie bo oczyma wyobraźni widzę stol, kuchnie, łóżko. Moze dlatego, ze pamietam kazda deskę, pustak, pręt które przeszły przez nasze ręce,a teraz zaczyna nabierac to realnych kształtów. Mogłabym juz teraz stamtad nie wracac, tylko zostać i gapić się. Nie mogę sie doczekac, zeby zostac tam na stale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć:)

 

ja mam obawy że się będę bała wieczorami i tak ogólnie, jak będę sama...

Bo tyle jest wejść do tego mojego domu: główne wiadomo, a jeszcze od garażu (czy brama była zamknięta?? czy wejście od ogrodu??) no i piwnica...

 

Ja Cię rozumiem Cronin:) Chociaz jak zamieniliśmy się z teściową na większe mieszkanie w bloku (z 48 na 65) to nie odczułam żadnej zmiany;)

Ale dom??

 

Jakoś będzie trzeba z tym zyć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje porady technicznej. Co polozyc na dylatacje od sciany przy wylewkach, pasek pianki, gotowe taśmy?

 

Zamierzam dac pape termozgrzewalną w piwnicy, smarowac czyms jeszcze chudziak w piwnicy przed papą? Np dysperbitem?

Na parterze i poddaszu tylko folia, a na to styropian, na co zwracac uwage przy zakupie folii? dawac ją podwojnie?

 

Ja to wszystko ze soba polączyc??

 

Generalnie wiem, ze nic nie wiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie taśma, teraz kupiłabym taka z folią do wywijania...co ja się przy układaniu tego ustrojstwa naklęłam .....

 

piwnicy nie mam więc nie pomogę.

Folia pod wylewka u mnie gruba, budowlana, czarna -tyle pamietam....a i brałam taka szerokość (8 m) by jak najmniej łączeń było.

Trudniej rozłożyć, ale jakoś tak pewniej się czułam....

Edytowane przez malka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...