Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Akurat ekipe od dachu i instalatora wod-kan-gaz moge z czystym sumieniem polecic, pewnie oni mnie jako zleceniodawce tez :), a więcej ekip nie pamiętam:lol:

 

Co do opisywania dziwnych sytuacji w moim dzienniku, bardziej chodzi mi o przestrogę, niz czepianie sie. Ani tartaku ani producenta okien nie wymienialam z nazwy, a moglabym im zrobic "reklame". Chodzi o to, bym ktos kto bedzie sie budowal, przeczytal i pomyslal" a moze warto sprawdzic co sie dzieje z moja wiezba", albo co sie dzieje pod naklejka na oknach, zanim zszarga sobie nerwy do cna. Ja rozumiem, ze to sa tez tylko ludzie, a nawet jak są jakies poprawki trzeba sie po ludzku dogadac. Jak w zwiazku podstawa to rozmowa. Ale jak ktos oszukuje, prosto w twarz kłamie, niestety nie toleruję takiego zachowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytanie zanim ucieknę szukać wzoru umowy na SSO

 

 

jak się ładnie uśmiechniesz to znajdę swoją , wybierzesz co Ci pasuje - (pisał mi prawnik, za kurna nie małe pieniądze :mad:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj żartowałam, a chyba Cię uraziłam, przepraszam jeśli tak.

Ostatnie pytanie zanim ucieknę szukać wzoru umowy na SSO: ktoś wie (na pewno :) ) ilu litrowa betoniarka jest optymalna do budowy? takie 50l maleństwo to raczej nie bardzo

Zwariowałas, niczym mnie nie urazilas :hug:

Jak bedziesz miala ekipe do SSO to po co Ci betoniarka? Oni beda mieli swoja

 

MSU ale bardzo dobrze że piszesz... Mnie już moi fachowcy nauczyli trochę że trzeba sprawdzać a i tak robię błędy i ufam:/ a czym więcej przestrog tym lepiej

Niestety jeszcze sporo czasu uplynie, zanim w PL zmieni sie na dobre

 

jak się ładnie uśmiechniesz to znajdę swoją , wybierzesz co Ci pasuje - (pisał mi prawnik, za kurna nie małe pieniądze :mad:)

 

Widzisz, jest i dobra dusza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie wiem czy będą mieli bo jeszcze do takich szczegółów nie doszliśmy w naszej znajomości :) a firma ma kilka ekip i wysyła ich w różne strony więc nie wiem czy mają kilka betoniarek na składzie poza tym kusi mnie to samodzielne budowanie, może wtedy by się udało za te 200tys .....

 

no wiem że jest dobra dusza http://emotikona.pl/emotikony/pic/0flirt.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wrocilismy z budowy. Parter i poddasze wysprzatane,piwnica zarzucona szprycem, Ale albo chlopaki po pochwalach obrosli w piórka albo juz sie spieszyli na weekend, w poniedzialek czeka ich poprawka na schodach.

 

 

Aniu- Martinezio ma racje, ekipy do SSO raczej maja swoj sprzet, co poniektore nawet stemple i szalunki. Bez betuniary na budowie to jak bez reki, mieszanie w taczce to hardcor, ktoremu tylko niedoscigniony Netbet podołał. Ja pomieszałam zaprawe tylko na scianke fundamentową na uskoku (pikus) i to z wora po czym przyjechał niedościgniony szrot. Bez szrota ta budowa byłaby niczym:) Teraz moge sie przyznac, ze szrot innaczej niz polaczony na golych drutach nie chciał działac

Moze mozesz od kogos pozyczyc betuniare??

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może chłopaki liczą na to że się przez weekend opatrzycie ze schodami i nie będą musieli poprawiać :)

Wiem że Martinezio ma rację, tylko że mnie już nosi, chciałabym zacząć już coś cokolwiek. Dobrze że mam męża który mnie stopuje :)

A oprócz Netbeta chyba Majki jeszcze działał na taczce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...