Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Balbina, jest mi niezmiernie milo, ale zbieg okolicznosci. Od dawna podczytuje Twoj watek, bo jest kopalnia ciekawych pomyslow i dobrego stylu . Podziwiam, ze to wszystko ogarniasz z trojka dzieci, zakochalam sie w Twoje podlodze w lazience ( porcelanite dos), czasem az sie zawstydzam, jak czytam o Twoich designerskich pomyslach. Juz nie moge sie doczekac calosci

Pozdrawiam

 

No, Kochana! to Ty mnie zawstydzasz:rolleyes:

Dizajnerskie pomysły?

Na razie to bym powiedziała, że jest sztampowo.

Mam nadzieję, że będzie ciekawiej jak zrobią się mniej typowe balustrady - połamańce, czy położę ścianę trójwymiarową zaczerpniętą od Pinakoladki (dzięki za inspirację! - będzie na klatce, ale drugiej - do piwnicy, a właściwie basementu;) do wejścia do pokoju kinowego będącego też pokojem zabaw) czy jak znajdę w końcu wykonawcę na wyspę za rozsądne pieniądze.

Wtedy zacznie się robić fajnie:)

A z podłogi w łazience jestem bardzo zadowolona. Jest brudna brudem budowlanym, ale cały czas nieźle wygląda. Mogę śmiało polecić:)

A Tobie należą się wielkie pokłony za to jak sobie radzicie na budowie :wave: i organizacyjnie i wspólnie dzieląc prace, a to wszystko z jakim efektem:wave:

Będziecie mieć fantastyczne miejsce do mieszkania i kochania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiu, fiu:) Niezły paprok z Ciebie;)

A widzisz, wieść gminna się rozniosła, ze w Muratorze tyłki obsmarowujesz:)

 

Mowisz, ee chyba wygladam na typową forumę z FM, co to wie jaka jest wydajność diamanta i oile wynosi roznica do Baumitu, a na pewno sie juz kapneli jak im powiedzialam, ze w lazience moga spokojnie klasc gipsowe, bo na to pojda blockersy i takie tam.

 

O matko jak ja ci zazdroszczę figury. Chyba zacznę budować drugi dom własnymi rękami a najlepiej dwa to może zacznę znów wyglądać jak człowiek :(

Ewcia, Ewcia z tego co wiem to świeżo upieczoną mamusią jesteś i proszę mnie tu nie zawstydzać :oops: i nie kokietowac ;)

 

No piękne tynki, ale przyznaj się że te czyściutkie szpileczki

to dopiero w domu włożyłaś, czy naprawdę się w nich przebijałaś przez plac byłoniebyło jeszcze budowy?

Kochana, wyschło po zimie i teraz już mam pustynię. Jak mi dowieziesz trochę morskiej wody to możemy się rozłożyć na leżakach i plaża :)

 

 

Fju, fju! Jak taka laska buduje to się chłopaki starają:D

 

Ehe, jasne :cool: . Wrzuciłam zdjęcie bo ostatni raz normalnie wyglądałam na budowie jakiś równo rok temu jak miałam swoje 5 minut żeby sie przebrać po pracy w paproka, Generalnie stroj dnia to normalnie jak Kate Tłusk gumiaki i jak się da ze sobą rozczepić ubrania z kleju czy innej zaprawy to ubieram, jak się już nie da to szukam nowej kolekcji budowlanej ( czyt ciuchów takich do wyrzucenia).

 

Ale nie napiszę, że ego połechtane i mi humor poprawiłyście przecież :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz, ee chyba wygladam na typową forumę z FM, co to wie jaka jest wydajność diamanta i oile wynosi roznica do Baumitu, a na pewno sie juz kapneli jak im powiedzialam, ze w lazience moga spokojnie klasc gipsowe, bo na to pojda blockersy i takie tam.

 

O, ....

To ja chyba spadam z Forum, bo kompletnie nichte swein co do mnie mowisz:jawdrop:

A zestawy ubraniowe mam takie same:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałam sobie kilka dzienników i mam następną lekcję do mojego dziennika KOBIETY Z TEGO FORUM SĄ WYJĄTKOWE , organizują, załatwiają, urządzają....pracują, ograniają dom, dzieci, normalnie 30-sci etatów, :)

 

Kochani mam pytanie, przespałam. Muszę kupić trzy grzejniki łazienkowe na przyszły tydzień, dwa do łazienek i jeden do kotłowni. Ten do kotłowni mam bardzo, za przeproszeniem w doopie jaki on będzie, bo to kotłownia. Do łazienek, jakies w odcieniu stali. Kto kupował przez Internet?? Dajcie namiar na polecony sklep, z dobrym sprzetem i cenami. Dziekuje z wielkim usmiechem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie zainspirowałaś do rzucenia okiem na grzejniki i co.....i doopa, to co mi się podoba przekracza nie tylko możliwości mojego portfela, ale głównie granice zdrowego rozsądku :(

 

nie oglądam więcej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałam sobie kilka dzienników i mam następną lekcję do mojego dziennika KOBIETY Z TEGO FORUM SĄ WYJĄTKOWE , organizują, załatwiają, urządzają....pracują, ograniają dom, dzieci, normalnie 30-sci etatów, :)

 

Kochani mam pytanie, przespałam. Muszę kupić trzy grzejniki łazienkowe na przyszły tydzień, dwa do łazienek i jeden do kotłowni. Ten do kotłowni mam bardzo, za przeproszeniem w doopie jaki on będzie, bo to kotłownia. Do łazienek, jakies w odcieniu stali. Kto kupował przez Internet?? Dajcie namiar na polecony sklep, z dobrym sprzetem i cenami. Dziekuje z wielkim usmiechem :)

 

To kiedy kolejna lekcja?:)

 

Napisałam już u mnie, ale napisze Ci tu, żebyś potem szukać nie musiała;) Kupiłam do łazienek grzejniki Terma Technologie Dexter biały i silver mat. Mają jeszcze inne kolory, wiec sprawdź. Nie są jakieś dizajnerskie, ale całkiem przyzwoicie wyglądają. Namiary na sklep TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy Irsap Venus chrom. Namiary na sklep ślę na PW.

A co do mojej figury to nie stan błogosławiony mi tak dopomógł tylko 5 punkt 7 grzechów głównych :bash:

 

Badzo Ci dziekuje, sprawdze ten sklep:)

 

Tak mnie zainspirowałaś do rzucenia okiem na grzejniki i co.....i doopa, to co mi się podoba przekracza nie tylko możliwości mojego portfela, ale głównie granice zdrowego rozsądku :(

 

nie oglądam więcej.....

 

Malka, no to mam podobnie, albo mam wysrubowane wymagania albo za malo zarabiam;)

 

To kiedy kolejna lekcja?:)

 

Napisałam już u mnie, ale napisze Ci tu, żebyś potem szukać nie musiała;) Kupiłam do łazienek grzejniki Terma Technologie Dexter biały i silver mat. Mają jeszcze inne kolory, wiec sprawdź. Nie są jakieś dizajnerskie, ale całkiem przyzwoicie wyglądają. Namiary na sklep TU

 

Wiem, widzialam ale nie mialam jak Ci napisac. Dziekuje Ci bardzo i czytalam o termie,podobno bardzo porzadne są te grzejniki

A lekcja bedzie, bedzie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze MSU, nuda u Ciebie, wszystko tak czysto i porządnie, pośniemy wszyscy, zobacz, widownia Ci poziewuje.... :)

a tak na serio to może w końcu swoje odmordowałaś i teraz już będzie tylko sielaaaaanka.

Nie, żebym Ci życzyła, za bardzo lubię ten dziennik ;)

śjakieś plany co do outsajdu czyli ogrodu i otoczonka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze MSU, nuda u Ciebie, wszystko tak czysto i porządnie, pośniemy wszyscy, zobacz, widownia Ci poziewuje.... :)

a tak na serio to może w końcu swoje odmordowałaś i teraz już będzie tylko sielaaaaanka.

Nie, żebym Ci życzyła, za bardzo lubię ten dziennik ;)

śjakieś plany co do outsajdu czyli ogrodu i otoczonka?

 

Spoko na nude sie jakis palnik zalatwi na weekend

 

Co do dzialki to kochana mam plany, fadroma i trzeba zebrac jeszcze z pol metra ziemi od strony tarasu, zrobic mury oporowe i takie tam "przyziemne sprawy". A prawdziwy ogród dopiero na przyszla wiosne, jak sie ogarniemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...