Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MSU, wybrałas grzejniki?

Zastanawiam pomiedzy manta a dexterem Termy. Bardziej sklaniam się ku mancie, bo jest mega plaska, dexter jest fajny ale troszke bardziej bedzie wystawal, bo jest lekko zaoblony, a Ty jak to widzisz w końcu masz dextera na zywo?

Musze dzisiaj cos klepnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kwitko, to tego samego dnia lejemy podlogi. U nas tez wylewki zamowione na 3 kwietnia:)

 

... szok - chyba po nocy CO rozkładacie :)

 

tu jeszcze 21 marca

 

 

http://img708.imageshack.us/img708/6985/210320122038.jpg

 

bez śladów CO :) Ostro działacie.

Edytowane przez BasH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie czasem myślę, że mam tyyyle do roboty i jak ja to ogarnę, to sobie wystarczy, że zajrzę do Twojego dziennika i nagle okazuje się, że ja to kurzem obrastam i mnóstwo czasu marnuję. Żadna kawa, żaden Vitaminer Energia na mnie tak nie działa jak Wy.

Pięknie domowo się u Was zrobiło. Co prawda ze zdjęć wynika, że zatynkowali Wam drzwi, ale co tam. Pięknie jest. Zazdroszczę pozytywnie i życzę dobrych cyferek w Totku następnym razem (czego i nam życzę, więc w razie co się podzielimy tymi milionami, jeśli Wam nie będzie to przeszkadzało, ok?).

No. To do roboty Jagna, do roboty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie, bo nocą mam inne zajęcia jak widać :)

 

 

szczęściarz :lol:

 

cokolwiek na podłogach to ja mogłam wyłącznie nocami robić, bo za dnia to takie małe (skutek robienia (nocą) czegoś innego niż CO ;) ) biegało :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... szok - chyba po nocy CO rozkładacie :)

 

tu jeszcze 21 marca

 

bez śladów CO :) Ostro działacie.

 

Bo CO nie rozkładamy sami. Gdzieś był moj post co bedziemy sami robić, a co zlecac ( ale nie chce mi sie szukac) I tak: dach, tynki, wylewki, instalacje wodno-cieplną mieliśmy zlecać fachowcom i tak też robimy. W weekend polożyliśmy izolacje,a jutro wpadają instalatorzy. Pozdrawiam:)

 

Jak sobie czasem myślę, że mam tyyyle do roboty i jak ja to ogarnę, to sobie wystarczy, że zajrzę do Twojego dziennika i nagle okazuje się, że ja to kurzem obrastam i mnóstwo czasu marnuję. Żadna kawa, żaden Vitaminer Energia na mnie tak nie działa jak Wy.

Pięknie domowo się u Was zrobiło. Co prawda ze zdjęć wynika, że zatynkowali Wam drzwi, ale co tam. Pięknie jest. Zazdroszczę pozytywnie i życzę dobrych cyferek w Totku następnym razem (czego i nam życzę, więc w razie co się podzielimy tymi milionami, jeśli Wam nie będzie to przeszkadzało, ok?).

No. To do roboty Jagna, do roboty!

 

Spoko jak wygram to się podzielę, az takiego apetytu nie mam, wiec moge cos Ci podrzucic :D

Swoją drogą fajnie, ze ktos czyta a potem sie mobilizuje, naprawde fajnie:) Pozdrawiam i trzymaj sie dzielna w malym/duzym domku

 

szczęściarz :lol:

 

cokolwiek na podłogach to ja mogłam wyłącznie nocami robić, bo za dnia to takie małe (skutek robienia (nocą) czegoś innego niż CO ;) ) biegało :lol:

 

Kurcze, nasz w sobote o 7 rano przejechał sie HDS-em, przyjechala dostawa styropianu i cementu, ale sie cieszyl:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo CO nie rozkładamy sami.

 

Uff, bo już myślałem, że takie z was hardkory, że na za dobry tydzień umawiacie wylewki mając wizję opędzlowania w CO całej hacjendy na cztery świeżynkowe w CO łapki... Choooociaż - u MSU wszystko jest możliwe, w szczególności że w sumie wystarczyłoby tylko pexy porozciągać, a to w dniówkę się zrobi :) A reszta zabawy mogłaby czekać ;) Ale zresztą już nie piszę, bo jeszcze MSU faktycznie ruszy do działania samodzielnie i będę miał na sumieniu :D

 

 

Obiad:lol:

http://img834.imageshack.us/img834/6430/240320122063.jpg

 

Czy mi się wydaje, czy dachowcy nie zostawili ci miejsca pod rurami spustowymi na ocieplenie?

 

Lekcja 89

Przestawianie czasu jest bezsensu, ktoś mi buchnął godzinę z weekendu

 

Aj tam aj tam. Oddadzą na jesień, a teraz jest cuuudooooownie o godzinę dłużej jaśniej :D

Edytowane przez BasH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zgodzę sie z Baszem... że jest jaśniej...

I rzeczywiście pexa można polecieć samemu, wrzucić rurki do kotłowni a zlecić tylko kotłownię...

A ile sobie życzą za te rurki? bo ja nawet nie wiem czy to za m2 czy za mb:)

 

Idziecie jak burza... aż miłoby zawitać w odwiedziny... bo mają małżonkę trzeba zdopingować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piknie jest, aż się wzruszyłam a to przecie nie moje :(

a mówiłam że Wielkanoc na swoim będzie :)

 

Oj coś Ci sie swieta pomieszaly :)

 

 

Czy mi się wydaje, czy dachowcy nie zostawili ci miejsca pod rurami spustowymi na ocieplenie?

Zostawili, rynny sa odsuniete mniej wiecj 16-17cm (tyle co styro+tynk), tylko z tej perspektywy co na tym zdjeciu faktycznie tego nie widac

 

 

Aj tam aj tam. Oddadzą na jesień, a teraz jest cuuudooooownie o godzinę dłużej jaśniej :D

Taa, ale jak dzis wstalam to ciemna noc byla

 

 

 

Witam,

Zgodzę sie z Baszem... że jest jaśniej...

I rzeczywiście pexa można polecieć samemu, wrzucić rurki do kotłowni a zlecić tylko kotłownię...

A ile sobie życzą za te rurki? bo ja nawet nie wiem czy to za m2 czy za mb:)

 

Idziecie jak burza... aż miłoby zawitać w odwiedziny... bo mają małżonkę trzeba zdopingować:)

 

Nie wiem ile z metra, bo place za calosc ( przylacza, wod-kan, grzejniki, stelaze, pexy, piec, wklad kominowy). Generalnie calosc, bynajmiej baaaardzo duzo i zaluje, ze nie umiem tego robic, bo to worek pieniedzy kosztuje

PS. Dla Was zawsze dom otworem stoi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU, a tu jak zwykle praca wre:)

 

Za tydzień wszystkie laski będą tak chodzić

 

To napisz gdzie kupiłaś, bo przydałyby mi się jak będę ze szczotą podłogę w piwnicy pucować. Nie wiem czym ją upierniczyli, ale nagle chropowata się zrobiła, chociaż płytki gładkie były:cool:

 

Lekcja 89

Przestawianie czasu jest bezsensu, ktoś mi buchnął godzinę z weekendu

 

Spoko, za pół roku sobie odbijesz;)

 

A kiedy lekcja o forumowych babkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU, a tu jak zwykle praca wre:)

 

 

 

To napisz gdzie kupiłaś, bo przydałyby mi się jak będę ze szczotą podłogę w piwnicy pucować. Nie wiem czym ją upierniczyli, ale nagle chropowata się zrobiła, chociaż płytki gładkie były:cool:

Michu mi przytargał, nie wiem skąd miał. Ale miałam pomysł, zeby zabrac mu te kolarskie;)

A Twoja chropowata podloga, no wiesz przynajmniej sie nie poslizgniesz;)

 

A kiedy lekcja o forumowych babkach?

Muszę mieć natchnienie, nie umiem pod presją :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...