Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szkoda, że wylewki robiłam na jesieni, bo może wpadliby prrzy okazji w mieszkaniu mi podłogi wyfroterować;)

Ehh chyba z paneli to by nic nie zostalo po takim froterowaniu;)

 

:lol: Przypomniało mi się jak próbowałam cyklinować... do tej pory potykam się o tą dziurę w podłodze;).

Rasia, przynajmiej wspomnienia masz jak sie juz potkniesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam.. czytam i codziennie czekam na nową porcję zdjęć! A po cichu Wam zazdroszczę, że macie już tynki i wylewki! Zdaje się, że zaczynaliśmy mniej więcej w tym samym czasie- z czego Wy cały domek zbudowaliście własnymi ręcami a jesteście dalej od nas :) Pięknie! Tempo niesamowite!

 

Pozdrawiam i będzie czytać dalej.. co by się podbudować, że pewnie niedługo Was dogonimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czułem, czułem... że ta kobietka drobna zabierze robotę fachowcą.... zeby spróbowac... obiema ręcyma sie podpisuję pod takim równouprawnieniem...

 

Gratuluję podłogi... teraz to dopiero bedzie się działo... Za zapytam:

Tynki są? są!

Podłogi są? są!

A parapety są? nie ma... to łapiemy się za kolanka i tańczymy siabada siabada...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam.. czytam i codziennie czekam na nową porcję zdjęć! A po cichu Wam zazdroszczę, że macie już tynki i wylewki! Zdaje się, że zaczynaliśmy mniej więcej w tym samym czasie- z czego Wy cały domek zbudowaliście własnymi ręcami a jesteście dalej od nas :) Pięknie! Tempo niesamowite!

 

Pozdrawiam i będzie czytać dalej.. co by się podbudować, że pewnie niedługo Was dogonimy :)

 

Pozdrawiam i ja:)My obecnie jestesmy "bezdomni" wiec gonimy do celu;)

 

Tak czułem, czułem... że ta kobietka drobna zabierze robotę fachowcą.... zeby spróbowac... obiema ręcyma sie podpisuję pod takim równouprawnieniem...

 

Gratuluję podłogi... teraz to dopiero bedzie się działo... Za zapytam:

Tynki są? są!

Podłogi są? są!

A parapety są? nie ma... to łapiemy się za kolanka i tańczymy siabada siabada...:)

haha :D znajda sie i parapety:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego od biedy? My się na takie "salony" wprowadzali i mieszkaliśmy na betonie do czasu wykończenia :) Całe wakacje tyraliśmy z małżowinką, aby ocieplić poddasze, zanim wpuścimy dzieci, potem malowania, glazury, pstryczki-elektryczki i wszystkie inne prace wykończeniowe w trakcie mieszkania, na "żywym", że się tak wyrażę, organizmie :)

Chyba najbardziej produktywny czas w życiu: rano do fabryki, a po powrocie do wykańczania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to u mnie już są i w środku i na zewnątrz, docieplone, więc od biedy można mieszkać :D

 

Uważaj bo skorzystamy :lol: A stan, no dwa - góra trzy miechy i z palcem w nosie zamieszkacie w takim tempie:)

 

Dlaczego od biedy? My się na takie "salony" wprowadzali i mieszkaliśmy na betonie do czasu wykończenia :) Całe wakacje tyraliśmy z małżowinką, aby ocieplić poddasze, zanim wpuścimy dzieci, potem malowania, glazury, pstryczki-elektryczki i wszystkie inne prace wykończeniowe w trakcie mieszkania, na "żywym", że się tak wyrażę, organizmie :)

Chyba najbardziej produktywny czas w życiu: rano do fabryki, a po powrocie do wykańczania.

Oj to od roku na maxa produktywnie żyję. Jeszcze z rok i pójdę na emeryturę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha :D

MSU podłoga superancka!!!!! a fota jak lecisz z kretem bezcenna :D

 

Witaj. Sprobuj jak beda u Ciebie robic wylewki, zawsze nowe doswiadczenie :)

 

Że też wcześniej nie wpadłam na Twój dziennik.. ekstra się czyta, szkoda tylko, że na początku dziennika fotki poznikały:( dziennik super, pozazdrościć..

Dziękuję i pozdrawiam:) A zazdraszczać nie ma czego :no:

 

no widzę, że panienkę wysypało na wiosnę :) Gładkość cieszy, gładkość inspiruje ;) teraz można tańczyć walca z ramą i się nie potknąć. Gratuluję gładkości i życzę wyschniętości :D

A jak, posypałam się po całości. Tylko z tą pogodą to mogę pomarzyć o wyschniętości :bash:

 

 

MSU, a Ty już możesz chodzić po swoich wysypkach? Bo ja już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła wszystko u siebie obejrzeć.

No mogę:) Wylewkarze mowili, zeby co najmiej trzy dni odczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...