Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kamila i Marcin: ta woda jest potrzebna technologicznie. To, co z tynków odparowuje, to niewielka część. Reszta wiąże się z cementem i wapnem tworząc strukturę krystaliczną minerałów określaną jako beton ;) Spokojna Wasza rozczochrana - wszystko wyschnie, a im dłużej tynki będą "mokre", tym lepiej dla ich wytrzymałości. Mocniej skrystalizują, mniejsze skurcze. Teraz jest dobry czas na mokre prace typu właśnie tynki, wylewki, stropy, itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU, Dziewczyno Zupełnie Niesamowita,

Życzę Ci i Twoim bliskim wiele Radości, Spokoju i dużo dużo Zdrowia w te Święta

niech ten czas pozwoli nabrać Wam jeszcze więcej siły, choć wiem, że macie ją nadludzką.

Życzę Wam, żeby każda chwila, każdy kęs świątecznego jajka przybliżał Was do spełnionego marzenia,

do Waszego Domu.

Bo przecież..... Musi Się Udać... :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze watek poddasze jest nasze, pomiedzy pyskowkami ciezko jest wyczytac jakies konkrety merytoryczne.

 

Od czego zaczać?

W glowie mi szumi, zeby zaczac od scianki kolankowej i tu sie nasuwa pytanie. Przykrecic do niej profil V, czy tez zjechac CD60 po krokwi jak najnizej sie da do kolankowej? Do scian szczytowych i dzialowych po skosie pojda UD30.

 

Czy lepiej montowac profile na ESY, czy tez na zatrzaskujące się grzyby tzw wieszaki kotwiace?? Zarowno Kalio jak i Bash robia na grzybach, dlaczego to rozwiazanie wybraliscie? Na stronie rigipsa jest instrukcja i profile sa podwieszone na esach, nie ukrywam, ze tak byloby mi latwiej, bo najpierw moglabym polozyc pierwsza warstwe welny miedzy krokwie, zasznurowac ja, a dopiero potem leciec ze stelazem.

 

Pomóżta Blondynce :rolleyes:

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...