Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MSU to może Ci podam namiar na mojego pana co mi wysyła moje zamówione 300 segregatorów w pięknym kolorze nadziei??

Wysyła i wysyła;)

Dawaj ;) A moze czekaj, nie..wyslij mu moje zdjecie, na drugi dzien segregatory powinny byc ;)

 

MSU: Wszystko się da :) Wystarczy uchwyty kalenicowe zamontować po nabiciu desek sufitowych i po rozłożeniu paroizolacji :) One co prawda mają mocowanie boczne, ale można te uszy poobcinać i nawiercić otwory od góry, aby mocowanie było czołowe... Można też wykonać takie uchwyty na zamówienie, albo poszukać takich z mocowaniem czołowym. Wystarczy, że te uchwyty będą stały - one nie będą pracować za bardzo na wyrywanie ;)

 

Tak mi się teraz skojarzyło, że te podpórki mogły by wyglądać identiko, jak te, które Netbet robił pod swoje okno tarasowe :D

Niom racja :)

 

MSU, zdolna dziołcha z Ciebie:yes:.Tu z profila tam en face i jeszcze wełnę na drutach (tzn. na sznurkach;) ) robisz;) Szacuneczek:)

A dziekuje, starałam się :)

 

 

Instrukcja pierwsza klasa! Tylko momentami zupełnie nie wiedziałam o czym piszesz Ale jak przeczytałam drugi raz to już wiedziałam. To chyba dlatego że nie jestem blondynką Może zrób wersję dla brunetek

Eee tam, Ty wszystko sama dobrze ogarniasz, zreszta wiekszosc poddasza juz macie zrobione:)

 

No ja też wczoraj nie załapałam, ale późno było i M mnie odganiał od komputera :) Dzisiaj trochę lepiej, jeszcze wezmę parę zamiennych gadżetów, poćwiczę "na sucho" i pod wieczór będę śmigać w te klocki :)

Szacuneczek :bye:

 

Starałam sie zeby bylo po ludzku, obrazkowo -dla potomnych chociazby, bądź co bądź tez dla Ciebie ;). Jak szukałam informacji to ciezko mi bylo polapac, dopoki nie zobaczylam obrazka, dlatego tez wrzucilam tak duzo zdjec

 

 

 

Wlasnie wrocilam z budowy, skonczylismy trzecia i ostatnia sypialnie i pier..le nie jade dzis wiecej. Ta welna tak gryzie, ze masakra.

Nie mozna sie z tego domyc, zeby nie piekło. Zostala nam klatka schodowa z przepascia i caly strych. Wiec moze tak z 25% mamy obecnie zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec moze tak z 25% mamy obecnie zrobione

 

... i Ty piszesz, że ja zasuwam... Szacun...

 

4) Bierzemy grzyba do ręki i mierzymy czy dlugosc ma znaczenie :lol:. Eee, no żartuje. Mierzymy na nim od czubka tyle ile mamy grubosci drugiej warstwy welny ( u mnie 5cm). Zaznaczamy poziomą kreska.

 

Kolejny, inny patent - dobre o ile więźba jest równiutka. U mnie jedno pomieszczenie (sypialnia) schodzi prawie 4 cm! (laser i śnurki to pokazały). Byłoby z płyt śmigło.

 

 

To by było na tyle

 

http://img839.imageshack.us/img839/1156/140420122189.jpg

 

No ładnie, ładnie - zostawiliście sobie na tyle wypuszczone cdeki, aby zahaczyć na nie udeki do obróbki okna? Szacun, że chce wam się bawić z tymi jętkami - u mnie byłby rozwód... Ja robie :p

 

Lekcja 92

Wełna jest straszna, gorsza niż stado żrących komarów

 

Zgadzam się w całej rozciągłości - po kreskach widzę ursę GOLD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Kolejny, inny patent - dobre o ile więźba jest równiutka. U mnie jedno pomieszczenie (sypialnia) schodzi prawie 4 cm! (laser i śnurki to pokazały). Byłoby z płyt śmigło.

Wiezba nie jest idealna,dlatego mierzymy wszystko. Gdyby nie bylo jednej plaszczyzny to bym na koncu nie mogla zapiac

wszystkich CD-kow w jeden UD, tylko musiala je naginac. Mam nadzieje, ze bedzie dobrze

 

Szacun, że chce wam się bawić z tymi jętkami - u mnie byłby rozwód... Ja robie :p

Zobaczymy jak pójdzie ze szlifowaniem

 

 

Zgadzam się w całej rozciągłości - po kreskach widzę ursę GOLD?

Dobre oko;)Ciut gorzej od Ciebie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze tak od siebie dodam że na grzybku lepiej zaznaczyć gr drugiej warstwy plus 3cm, czyli u Ciebie 8, welna się nie płaszczy i jest mniejszy mostek. Szacunek za chęci obróbki jętki.

 

Kalio dobrze prawi - ale ja niestety świadomie sciskam w miejscu profilu przez żal wysokości, której mam dość mało. (zabójczo mało dla MSU bo na gotowo kalio wyjdzie mi niecałe 240 :o )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golda mam z 10 rolek na międzykrokwiowo garderoby i elkę. To i tak wypas wełna, ale jest masakrycznie duża różnica w twardości między gold a platinum. Zupeeełnie inaczej się tnie. Ale gold ma fajne kreski :)

 

Na szczescie nie mam porownania, wiec nie wiem co straciłam ;) Bynajmiej boli mnie cała twarz od tego pylenia, co najmiej jak bym sie spiekła na słońcu a smierdzi nie powiem czym,ale okrutna jest

 

To ja jeszcze tak od siebie dodam że na grzybku lepiej zaznaczyć gr drugiej warstwy plus 3cm, czyli u Ciebie 8, welna się nie płaszczy i jest mniejszy mostek.

 

Szacunek za chęci obróbki jętki.

Tak na poczatku mielismy robic, czyli na 8cm potem zrezygnowalismy na rzecz 5cm i nie jest zle. Welna nie jest scisnieta, jest pomiedzy stelazami.

 

Wiesz jak tych jetek "nie chce" robic, ja je muszę robić i juz sie zaczynam bac płyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalio dobrze prawi - ale ja niestety świadomie sciskam w miejscu profilu przez żal wysokości, której mam dość mało. (zabójczo mało dla MSU bo na gotowo kalio wyjdzie mi niecałe 240 :o )

Dokładnie 240 cm mam w piwnicy jak mi odeszło 10 na styro i 10 na wylewke i kompletnie nie moj klimat,( ale to piwnica wiec przymykam oko) ale ja na płasko mam tap madel czyli 176cm, wiec musze miec wyzej chocby obrabiac jętki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bynajmiej boli mnie cała twarz od tego pylenia, co najmiej jak bym sie spiekła na słońcu

 

Mam tak samo jak wracam z wełnowania. Twarz pali niesamowicie i jest czerwona cały wieczór.

 

a smierdzi nie powiem czym,ale okrutna jest

 

Jak przywiozłem transport wełny na parter to córki biegały po domu z zatkniętymi nosami :)

 

Tak na poczatku mielismy robic, czyli na 8cm potem zrezygnowalismy na rzecz 5cm i nie jest zle. Welna nie jest scisnieta, jest pomiedzy stelazami.

 

No powiedzmy - troszkę jednak się kompresuje.

 

Dokładnie 240 cm mam w piwnicy jak mi odeszło 10 na styro i 10 na wylewke i kompletnie nie moj klimat,( ale to piwnica wiec przymykam oko) ale ja na płasko mam tap madel czyli 176cm, wiec musze miec wyzej chocby obrabiac jętki

Wiesz jak tych jetek "nie chce" robic, ja je muszę robić i juz sie zaczynam bac płyt

 

Bez przesady - to tylko poddasze sypialne. Będziesz miała większe straty energii. No ale każdy decyduje według własnych priorytetów - jak wpadniesz do nas na caffe lub malibu to gościnny na parterze masz 255 cm :D Jedynie sypialnię i dziecięce po niecałe 240 :)

Edytowane przez BasH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to Ty też tap madel ? Ja na płasko 178 cm :D Czyli poddasze muszę mieć jeszcze wyższe ;) Ale wpadam właśnie z zapytaniem jak wysoko będziesz miała sufit na poddaszu? Do samego sufitu nie do jętek. Od rana bije się z myślami czy zostawić tą wysokość co jest czy opuszczać. Gdybym zostawiła byłoby chyba 310 cm. trochę wysoko i właśnie obawiam się że ciepełko tam ucieknie i będzie mi ciepło tylko w głowę, i spać bym musiała też na stojąco żeby mi uszy nie zmarzły?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwitko, powinno wyjsc cos ok 276 cm, musze zmierzyc dokladnie. 310 to dla mnie raj dla Ziemi, uwielbiam wysokie pomieszczenia...

 

Ja, podobnie jak MSU :)

Kwitko, nawet nie wiesz, jak ja Ci zazdroszczę takiej możliwości :(

Ja muszę u siebie podnieść jętki bo umieram, umieram...., duszę się :(

No raj na ziemi jak nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzór na wysokośc podasza

 

e-jak ekonomiczny

s - standardowy

t - top pudel

z- zamkowy

e=s-r/100 gdzie r- rata kredytu

s-250

t=s+h/100+w/10 gdzie h- wysokość top pudel (cm) w - waga

z=(e+s+t)/2

 

A może podniesiecie jętki ???

 

BTW A co wy wiecie o wełnie jak macie miękkiego szklaka zapraszam pomacać kamienną to jest draństwo ale moja ładniejsza połowa twierdzi że dawno nie miałem takiego pilingu normalnie buźka jak pupa niemowlaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj faceta

 

No co TY...faceta,sluchac???? :lol: ;)

 

Dzięki, tylko że z tym obniżaniem sufitu to wcale prosta sprawa nie jest :bash:

To zostaw i ciesz sie przestrzenia:)

 

Ja, podobnie jak MSU :)

Kwitko, nawet nie wiesz, jak ja Ci zazdroszczę takiej możliwości :(

Ja muszę u siebie podnieść jętki bo umieram, umieram...., duszę się :(

No raj na ziemi jak nic :)

Nelcia,kochana znając Ciebie to nie zdziwi mnie jak je podniesiesz:) Pozdrawiam. U Ciebie wszystko mozliwe

 

 

Kurdę, chwilę mnie nie było na forum a tyle się u MSU zmieniło:

- tynki

- wody

- marzenia ;) bo chyba już są coraz bliżej spełnienia? :)

Pozdrawiam

 

No zaraz, zaraz jaką chwilę, toż co cały długi sen zimowy, jak suseł przespałes:)

Witaj, witaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...