Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

wzór na wysokośc podasza

 

e-jak ekonomiczny

s - standardowy

t - top pudel

z- zamkowy

e=s-r/100 gdzie r- rata kredytu

s-250

t=s+h/100+w/10 gdzie h- wysokość top pudel (cm) w - waga

z=(e+s+t)/2

 

A może podniesiecie jętki ???

 

BTW A co wy wiecie o wełnie jak macie miękkiego szklaka zapraszam pomacać kamienną to jest draństwo ale moja ładniejsza połowa twierdzi że dawno nie miałem takiego pilingu normalnie buźka jak pupa niemowlaka

 

Nawet probowałam policzyc, tylko wagi mi brakuje zeby osciagnac odpowiednie t ;)

 

Sluchaj cos z tym peelingiem jest na rzeczy, bo twarz mam zryta jakby mnie ktos ze skory obdarł. Tak jakby enzymatyczny połączć z mechanicznym i mikrodermabrazją w jedno - laski będą wiedziały o co chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Starałam sie zeby bylo po ludzku, obrazkowo -dla potomnych chociazby, bądź co bądź tez dla Ciebie ;). Jak szukałam informacji to ciezko mi bylo polapac, dopoki nie zobaczylam obrazka, dlatego tez wrzucilam tak duzo zdjec

 

 

dla malki - dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zawełnowanych...

Widzę, że temat strychu, a właściwie podłogi wałkowany jest na bierząco...

Ze swoich ostatnich doświadczeń powiem ze należy przemyśleć doś rozsądnie wysokości nad jetkami...

Gdyż montaż płyt k-g przy zbyt małej przestrzeni jest niezniemsko trudny, a w konsekwencji poże sprowadzić się do cięcia płyty na kawałki od profila do profila...

U siebie zrobiłem wysokość sufitu prawodłowego na 2,9 - 3,0m załeżnie które pomieszczenie...

Powiem, że efekt przytłoczenia znika, jest przestrzeń i komfort... zwłaszcza, że ja ze wsi jestem to do przestrzeni jak stodoła przywykły...

 

Druga sprawa to montaż płyt k-g między jętkami jest wedłóg mnie całkowicie bezsensowny... można pod lub nad...

 

MSU zastanowił bym się jeszcze nad tym, że konstrukacja podłogi musi pozwolić podwiesić pod sobą stelaż sufitu...

A czy nie dało by się zrobić drugi pojedyńczy wyższy rząd jętek na którym ułożysz podłogę a między nimi i pod nimi dasz wełnę i podwiesisz sufit...

Oczywiście wariant do wykożystania w przypadku uzyskania pożądaniej wysokości pomieszczeń/strychu...

 

Ja u siebie mam 28 cm w skoskach, 15-18cm w ściance kolankowej (od środka), i ok. 50cm na suficie....

 

A używacie masek przy układaniu wełny...

Moja nie tak strasznie gryzie... najgorszy jest pył który zbiera z podłogi... jak posiągniesz ścieżkę to odlatyujesz - a niby zamiatane...

Dodam tylko, że zdobyczna twarda wełma ROKa to ma takie włukna, że przez rękawiczkę potrafią się wbić w skurę...

 

Powodzenia w wełnowaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My próbowaliśmy pracować w maskach i okularach. OK było tylko do czasu. Robiliśmy to w lecie, gdy temperatury na nieocieplonym poddaszu osiągały rząd 40 st. Normalnie KA-TOR-GA... Najgorszemu wrogowi bym tego nie życzył ;)

Dłużej, jak 20-30 minut w masce nie dało się pracować, bo normalnie człowiek się dusił :/ a okulary zaparowywały i nic nie było widać ;)

W dodatku robiło się praktycznie w podkoszulce, bez długich rękawów, bo się nie dało pracować w mokrym ciuchu. Na całe szczęście mieliśmy już wtedy zrobioną łazieneczkę i można było po robocie od razu się wyprysznicować. Do tego nasza wełna była z tych "mniej gryzących" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla malki - dziękuję:)

No dla Ciebie tyż

 

Witam zawełnowanych...

 

MSU zastanowił bym się jeszcze nad tym, że konstrukacja podłogi musi pozwolić podwiesić pod sobą stelaż sufitu..

Nie musi, bo sufit bedzie drewniany

 

A czy nie dało by się zrobić drugi pojedyńczy wyższy rząd jętek

 

Na to nie wpadłam, ale nie wiem czy takie rozwiazanie nie obciazy za bardzo wiezby, badz co badz to jest kontrukcja

 

A używacie masek przy układaniu wełny..

 

:no: ale chyba zacznę

Powodzenia w wełnowaniu...

Dzieki i pozdrawiam:)

 

No właśnie nie ;) Ktoś mnie ostatnio uświadomił, że zbieram syf w płuca - muszę się przemóc do maski chociaż jak przy impregnacji dodatkowej więźby:

 

http://images8.fotosik.pl/731/7b2b16c04c29386d.jpg

 

Most wanted :lol:

 

Ja do wełny, to juz mam całokształt zakupiony w formie - kombinezon, maska, rękawice, okulary.....tylko jakoś wełny i weny brak :lol2:

No to myslałam, ze taaaakim dluuugim opisem Cie zmobilizuje, bo niby czemu masz miec lepiej niz ja. Mi schodzi skora z twarzy, masakra, a w poniedzialek wylatuje na spotkania sluzbowe, bede musiala sie doprowadzic do porzadku

 

My próbowaliśmy pracować w maskach i okularach. OK było tylko do czasu. Robiliśmy to w lecie, gdy temperatury na nieocieplonym poddaszu osiągały rząd 40 st. Normalnie KA-TOR-GA... Najgorszemu wrogowi bym tego nie życzył ;)

Dłużej, jak 20-30 minut w masce nie dało się pracować, bo normalnie człowiek się dusił :/ a okulary zaparowywały i nic nie było widać ;)

W dodatku robiło się praktycznie w podkoszulce, bez długich rękawów, bo się nie dało pracować w mokrym ciuchu. Na całe szczęście mieliśmy już wtedy zrobioną łazieneczkę i można było po robocie od razu się wyprysznicować. Do tego nasza wełna była z tych "mniej gryzących" ;)

Nie wyobrazam sobie podejsc do welny blizej niz na kilometr przy 40 stopniach, nie mowiac o jej cieciu i ukladania, bo wtedy najbardziej pyli. Koszmar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU kup sobie maskę z zaworem... ta Basz-owa to można sobie na lekcji chemi pooddychać...

Nie nadaje się do fizycznej pracy, bo ma za małą wymianę powietrza...

 

http://www.narzedzianonstop.pl/do-plyt-gipsowych/p,maski-przeciwpylowe-3-szt,9927.html

 

Zgadzam sie że zaparowanie okularów to masakra... można częściowo temu zaradzić:

1. dobrze ścisnąć klamrę nosową, żeby "uszczelka" maski dobrze przylegała

2. odychać: wdech - nos, wydech - usta (mocno z wyczuciem)... wtedy przez zawór ucieka cała para...

 

P.S. podczas pracy w masce uświadomiłem sobie jedna sprawę... po pewnym czasie wszystko co wydychamy osadza się w niej do środka... a nosa nie da się wyłączyć... reasumujac dobrze jest wcześniej umyć dobrze zęby... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU kup sobie maskę z zaworem... ta Basz-owa to można sobie na lekcji chemi pooddychać...

Nie nadaje się do fizycznej pracy, bo ma za małą wymianę powietrza...

A potem chodzi taki caly czerwony i przyduszony na drugi dzien :lol:

( zabije mnie :lol2:)

 

P.S. podczas pracy w masce uświadomiłem sobie jedna sprawę... po pewnym czasie wszystko co wydychamy osadza się w niej do środka... a nosa nie da się wyłączyć... reasumujac dobrze jest wcześniej umyć dobrze zęby... :)

No to pojechales :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem chodzi taki caly czerwony i przyduszony na drugi dzien :lol:

( zabije mnie :lol2:)

 

... i gada głupoty o flexach z braku tlenu ;)

 

No to pojechales :lol2:

 

... i kto to mówi :D pozdro!

ps. Z inspirek to właśnie kupiłem zdalnie brodzik i drzwi prysznicowe :D Muszę pod wymiar zrobić zwężenie wnęki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hymmmm łazienka....gdzieś na początku wieku kupiłam panel prysznicowy...może by go trzeba wyjąć z kartonu i obejrzeć , bo już zapomniałam co kupiłam.....baaa ja tego kartonu nigdy nie otworzyłam, on ciągle tymi plastikowymi taśmami zapiety :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...