Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

No jeny jak ja za Tobą tęęęskniłam no, chodź tu mordo moja niech Cię oślinię..... cmoook.

A co do zmiękczacza wiem tylko tyle, że jest niezbędny, że jest większy niż myślałam, kosztował 2 tysiaki i nazywa się Aqua Soft, typu nie pamiętam, sprawdzić Ci? a wybrałam go dlatego że miał rekomendację mojego hydraulika, któremu ufam, bo sama nie miałam kiedy rozgryźć tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

helo

 

ja tez zapierniczam...w koncu mam 3 dni urlopu :) powoli rozumiem dlaczego sie modlilas aby wygrzebac sie z piwnicy... mam to samo, tylko jakos z modlitwami u mnie slabo ;) w kazdym razie zostalo mi do postawienia 8 (O-S-I-E-M) bloczkow i koniec murowania fundamentu :D

 

piwnicy wam generalnie cholernie zazdroszcze... ale w zyciu bym sie na nia nie porwal aby ja budowac, te moje marne 1122 bloczki daly mi solidnie w skore... apropo skory, mam piekna budowlana opalenizne :) budowlana czyli jaka? spieczone splecy, spieczone rece, spieczone nogi od kolan w dol, spieczona twarz... i tylko bielutkie dlonie od rekawic oraz stopy do kostek...

 

wygladam kurde troche jak kot, taki z bialymi lapami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł,wpadłam na chwilę a tu kochana grupa

 

Wiedziałam że jak się pojawisz to z dużym hukiem :) od razu przyjemniej się zrobiło

Ehhh ciagle daaalekoi i kupę roboty

 

 

No jeny jak ja za Tobą tęęęskniłam no, chodź tu mordo moja niech Cię oślinię..... cmoook.

A co do zmiękczacza wiem tylko tyle, że jest niezbędny, że jest większy niż myślałam, kosztował 2 tysiaki i nazywa się Aqua Soft, typu nie pamiętam, sprawdzić Ci? a wybrałam go dlatego że miał rekomendację mojego hydraulika, któremu ufam, bo sama nie miałam kiedy rozgryźć tematu.

Dzieki, mordo Ty moja;)

helo

 

ja tez zapierniczam...w koncu mam 3 dni urlopu :) powoli rozumiem dlaczego sie modlilas aby wygrzebac sie z piwnicy... mam to samo, tylko jakos z modlitwami u mnie slabo ;) w kazdym razie zostalo mi do postawienia 8 (O-S-I-E-M) bloczkow i koniec murowania fundamentu :D

 

piwnicy wam generalnie cholernie zazdroszcze... ale w zyciu bym sie na nia nie porwal aby ja budowac, te moje marne 1122 bloczki daly mi solidnie w skore... apropo skory, mam piekna budowlana opalenizne :) budowlana czyli jaka? spieczone splecy, spieczone rece, spieczone nogi od kolan w dol, spieczona twarz... i tylko bielutkie dlonie od rekawic oraz stopy do kostek...

 

wygladam kurde troche jak kot, taki z bialymi lapami :D

 

Łopalony na budowlańca :) Trzymam kciuki za dalszy zapał, czasem sie przydają :)

 

kombinezonik bardzo twarzowy nie powiem...

 

A dziękuję i pozdrawiam:)

No MSU, następnym razem wieszaj na drzwiach kartkę: "Nieczynne w dniach 25.04-01.05" a nie tylko miedzy wierszami oznajmiasz że Cię "trochę" nie będzie:D:D

 

Cześc:)

 

No dobra,ale teraz mam taki zapiernicz ze musialabym napisac "Nieczynne z malymi przerwami do sierpnia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje (matko to chyba najczęstsze słowo w tych Komentarzach:) ) Strasznie wysoki ten sufit na poddaszu nad jętkami, fajnie będzie. Jakbyście chcieli odpuścić szlifowanie jętek to można je obłożyć/obudować deskami, ale nie podejrzewam Was o pójście na łatwiznę ;)

To teraz 5 dni odpoczynku w pracy ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani się waż

 

Nie ważę się, no tylko czasem staję na wagę :cool:

 

święte słowa;)

Amen :D

 

Gratulacje (matko to chyba najczęstsze słowo w tych Komentarzach:) ) Strasznie wysoki ten sufit na poddaszu nad jętkami, fajnie będzie. Jakbyście chcieli odpuścić szlifowanie jętek to można je obłożyć/obudować deskami, ale nie podejrzewam Was o pójście na łatwiznę ;)

To teraz 5 dni odpoczynku w pracy ? :)

 

Aniu, jetki beda odkryte, ale na nie od gory bedzie nalozony drewniany sufit, a ponad nimi bedzie strych, a doklanie garderoba na sezonowe ubrania. Latem na zimowe, zimą na letnie. Zobaczymy jak to wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miała trochę ciuchów skoro cały strych będzie Ci potrzebny:)

 

POZDRAWIAM

Ps. Żyjemy i działamy:)

 

No comments, bo jeszcze Misiek przczyta :cool:

Pozdrawiam i trzymie kciuki za Wasz strop

 

no to widzę, że majówka u was tak jak u nas: spanie, budowa, spanie, budowa, etc... czuję wszystkie mięśnie poprzecznie prążkowane, teraz to chyba są i poprzecznie i wzdłużnie i skośnie... ;) ale tak jak mówisz :"jedziesz mała" i do przodu, jeszcze trochę, wytrzymamy nie?

 

Kurcze, no jak mam swiadomosc, ze Ty tez "jedziesz mała" to jakos mi lżej na sercu:)

 

Msu kochana to u was już jak w domu!!!! a majówkę chętnie bym spędziła podobnie jak ty :D Młody na pewno był zadowolony :)

a czy ja dobrze, tą twoją datę zrozumiałam? w sierpniu przeprowadzka? :)

No sierpień raczej nie realny, ale chciałabym oczywiscie jak najszybciej. Pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nooooo kochana w kompleksy mnie wpędzasz :oops:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kurde, pełna zastawa i...prawdziwe sztućce ...a nie jak u nas full buractwo, plastikowe tacki i paluchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, jetki beda odkryte, ale na nie od gory bedzie nalozony drewniany sufit, a ponad nimi bedzie strych, a doklanie garderoba na sezonowe ubrania. Latem na zimowe, zimą na letnie. Zobaczymy jak to wyjdzie

 

no o to wlasnie chcialem pytac... czy bedzie cos na nich lezalo czy zostawicie takie wysokie pomieszczenia i brak poddasza... bo tak tez jest ladnie :) tylko chyba malo praktycznie, ale ladnie

 

a zastanawialem sie bo tez mamy dach krokwiowo-jetkowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nooooo kochana w kompleksy mnie wpędzasz :oops:

 

 

 

 

 

 

 

 

kurde, pełna zastawa i...prawdziwe sztućce ...a nie jak u nas full buractwo, plastikowe tacki i paluchy

 

Aj tam, aj tam :cool: podobno tak teraz jest trendy jak kazdy talerz inny

 

Cześć MSU....

Tempo nie samowite... a jak rozwiązaliści łazienkę na górze??

Czy już docelowo zrobiliście zabudowę czy na później...

 

Zgadzam się, że taki długi weeken mógłby być conajmniej raz w miesiącu:)

Czesc. Lazienka jest bez skosow, tam na sufit chyba jednak damy zielona plyte. Boje sie troche wilgoci na drewnie. Jeszcze nad tym myslimy Pozdrawiam:)

 

no o to wlasnie chcialem pytac... czy bedzie cos na nich lezalo czy zostawicie takie wysokie pomieszczenia i brak poddasza... bo tak tez jest ladnie :) tylko chyba malo praktycznie, ale ladnie

 

a zastanawialem sie bo tez mamy dach krokwiowo-jetkowy...

Gdyby to ode mnie tylko zalezalo to zostawilabym wysoko, gdyby od Miska zabudowalby jetki plytami KG i zapomnial, wiec mamy wypracowany kompromis. Odkryte jetki od dolu, zakryte od gory ;)

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...