Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czesc Luka, chcialam cos u Ciebie napisac, ale tam taka plodnosc wpisow, ze ja kompletnie nie w temacie jestem

Gacie mistrzowskie:)

 

Spoko, wałkuję po raz setny ustawienie kuchni, jak zajrzysz na początku przyszłego roku to będą konkrety:)

Nie widziałaś Malki gdzieś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do dziennika to się dowiesz;) teraz to powoli już idzie, ale cały czas do przodu:cool:

No to ide, przez nieobecnosc kompletnie nie wiem co sie dzieje

 

Czesc Luka, chcialam cos u Ciebie napisac, ale tam taka plodnosc wpisow, ze ja kompletnie nie w temacie jestem

Gacie mistrzowskie:)

 

Spoko, wałkuję po raz setny ustawienie kuchni, jak zajrzysz na początku przyszłego roku to będą konkrety:)

Nie widziałaś Malki gdzieś??

 

No kuchnie zlukałam, ale sie nie wypowiadam, niech eksperty opiniują ;)

A Malka cholera jedna się odnajdzie, zawsze się odnajduje :lol:

 

 

sooommmm, zyjom, budujom, huraaaaa :) zaczynalem sie martwic :D

No zyjom, przeca zlego licho nie bierze ;)

....i zadraszczaja Ci murowania ( fajny etap), a z drugiej wiedzą ze poddasze przed Toba i nie zazdraszczaja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis do pracy pojechalam na bialo - czerwono:) Nasi dawno takiej formy nie mieli i zycze im oby na starcie z Czechami bylo jeszcze lepieJ:) TRZEBA WIERZYC ZE SIE UDA- ja tam w nich wierzylam, malo tego obstawialam 2:1, ale remis tez jest dobry. Rosjanie maja silna druzyne i zatrzymac ich na pewno nie bylo latwo. Ale dalismy rade:)

 

Jak jestem na budowie slucham relacje meczy w radiu, te o 20.45 juz ogladam :)

Powinnismy byc dumni ze mamy u siebie Euro, nie wiadomo kiedy taka okazja powtorzy sie drugi raz:)

A na naszych oczach dzieje sie cos pieknego, mamy to na zywo, na ulicach, flagi na samochodach. Rozmawiam w pracy z ludzmi z innych krajow ( taka mam prace) i wiecie jak nam zazdroszcza ze mamy taką impreze u siebie, ze przezywamy to na zywo. Gdyby nie wczorajsi pseudokibice w Warszawce byloby jeszcze lepiej. Mamy szanse pokazac sie Europie, ze Polska jest naprawde fajnym krajem z fajnymi ludzmi :lol:

 

DO BOJU, DO BOJU, DO BOJU POOOOOLSKO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ledwo zipiacego na duchu podnosi sie zwykle dyskretnym "psyyyt" otwieranej chlodnej butelki :D

 

kwiko te jetki to nie maja wyjscia... musza byc sliczne bo wiesz, krwia okupione ;)

 

moze ma ktos pomysl gdzie by kupic HEA220 i HEB 260 (potrzebuje odpowiednio 11,5 metra oraz 5,2 metra) za jakas rozsadna kwote? lokalny hurtownik zaspiewal mi ponad 5 kawalkow i pognalem go na drzewo :)

 

zastanawiam sie czy taki 2-teownik kupiony legalnie na zlomie (nie oszukujmy sie, taki kawalek stali "dosc" dlugo koroduje... wiec taki ze zlomu nie jest nic gorszy) formalnie moglby byc?

 

ten dluzszy (1,5m) moze byc z 4 kawalkow, wiec na 100% cos bym na zlomach trafil...

 

 

MSU: glowa do gory, weekedn za pasem... odsapniesz sobie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, konstruktorka chciala troche przedobrzyc i zaprojektowala mi podczas adaptacji podciag z HEA czy jak to tam dwuteownikow. Koszt byl masakryczny, zdobycie i przywiezienie tego do nas rowniez, tym bardziej ze sprzedawali to w Szcz. tylko w calych 12 m kawalkach, tzn mozna bylo sobie uciac ile chcesz czyli np 2 x po 4m, ale i tak trzeba bylo zaplacic za calosc. Dlatego potem kiero zlapal sie za glowe i wraz z konstruktorem przeprojektowali na belka zelbetowa, co wyszlo na dobre bo zamiast 40 cm podciagu mam teraz 20 cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas te dwuteowniki wynikaja z linkwidacji zelbetowych podciagow, i sporego kawalka sciany nosnej, ktory zastapilismy tymi dwoma slupkami z piekielnej cegly.

 

generalnie ja jestem z tego rozwiazania zadowolony, nie chce wystajacego na 30 cm z sufitu podciagu.

 

podsumowujac: te 2 dwuteowniki generuja mi koszty, ale na podciagi zelbetowe tez musialbym kupic material. malo tego mialbym znacznie wieksze rozpietosci stropu (a to tez kosztuje wiecej), a do tego jeszcze te wystajace ze stropu podciagi... wole te dwuteowniki jednak :)

 

pytanie tylko czy moga byc "z odzysku" czy tez musza byc nowki z hurtowni. oczywiscie kupujac takie z odzysku musialby byc na nie jakis papier. stal to najpodlejsza i najzwyklejsza ST3S, wiec tu nie ma zadnych konstrukcyjnych wymagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...