Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Drewniany sufit ekstra, ale myślałem, że zostanie surowe drzewo.

W jednym pokoju (goscinnym) zostanie, w sypialni i pokoju Mlodego bedzie na bialo:)

Pozdrawiam

 

MSU tylko Cię na parę dni spuścić z oczu:):)

 

Postępy super!!

Ale ja się nie mogę doczekać pokoju Młodego:D:D

 

Aż się ciśnie na usta tfu na palce jedno pytanie....;)

 

ps. no o czym miało być w Dzienniku?

ps2. to nie to pytanie co się ciśnie:D

 

Ty wiesz, ja tez sie najbardziej nie moge doczekac jego pokoju :D

A co chcialas sie zapytac? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopadłam kompa z opóźnieniem, bo to wczorajsza premiera, ale sufity ekstra na górze, u mnie tez mają myć drewniane białe, w ogóle MSU nie chcę kadzić ale jesteś moją siostrą w tzw. dizajnie :) dachówka, okna teraz sufity, aż mnie skręca kiedy ja do tego dojdę. Uff zdanie wielokrotnie złożone prawie mnie zabiło.

Super jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopadłam kompa z opóźnieniem, bo to wczorajsza premiera, ale sufity ekstra na górze, u mnie tez mają myć drewniane białe, w ogóle MSU nie chcę kadzić ale jesteś moją siostrą w tzw. dizajnie :) dachówka, okna teraz sufity, aż mnie skręca kiedy ja do tego dojdę. Uff zdanie wielokrotnie złożone prawie mnie zabiło.

Super jest :)

 

Dzieki, tfu tzn nie dzieki, zeby nie zapeszyc jak to bedzie finalnie, ale ciesze sie, ze przynajmiej ktos mnie popiera w tych drewnianych sufitach, a w bialym drewnie to juz wogóle - pol roku o nie walczylam :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz to trzeba było mnie wezwać na pomoc bo ja je mam w planach hu hu i jeszcze dłużej, odkąd je zobaczyłam u Betib i Miszaków :) No i w otworingach białych jestem zakochana ale one do tych srebrzystych okien to nie bałdzo :(

I jeszcze bym z chęcią białe albo rozbielane dechy sosnowe na podłodze położyła, ale jednak się gryzą z podłogówką i tu mój M stawia veto :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz to trzeba było mnie wezwać na pomoc bo ja je mam w planach hu hu i jeszcze dłużej, odkąd je zobaczyłam u Betib i Miszaków :) No i w otworingach białych jestem zakochana ale one do tych srebrzystych okien to nie bałdzo :(

I jeszcze bym z chęcią białe albo rozbielane dechy sosnowe na podłodze położyła, ale jednak się gryzą z podłogówką i tu mój M stawia veto :(

 

No z tymi podlogami, tez mialam dylemat...obawialam sie co dac na parterze, bo drewno to drewno i zadna podroba go nie zastapi. Aczkolwiek koszty ogrzewania mnie przekonaly, ze lepiej dac tam gres.Bedzie gres drewnopodobny, (bardzo jasny) w salonie i polpoler 60x60 w kuchni i holu.

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no ten drewniany sufit wyszedł wam elegancko!!!! na pewno warto było i efekt jest extra!

No i baterie już kupujesz, super!

Ja sięt ak czasem zastanawiam co ty będziesz robić jak budowa się skończy? bo raczej w zachwytach nad firankami i dopieszczaniem detali Cię nie widzę :D może Michu ci skomponuje jakiś mini zestaw robótek ręcznych ze zbrojeniem :lol2: jakieś ogrodzenie machniesz przy okazji :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no ten drewniany sufit wyszedł wam elegancko!!!! na pewno warto było i efekt jest extra!

No i baterie już kupujesz, super!

Ja sięt ak czasem zastanawiam co ty będziesz robić jak budowa się skończy? bo raczej w zachwytach nad firankami i dopieszczaniem detali Cię nie widzę :D może Michu ci skomponuje jakiś mini zestaw robótek ręcznych ze zbrojeniem :lol2: jakieś ogrodzenie machniesz przy okazji :lol2:

Kochana zdziwilabys sie jak ja sie czepiam detali..a co do pracy to moze jakis dom Tesckowi machniemy, jak na razie mam pelen grafik robot u siebie, wiec poki co nie narzekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak ja uwielbiam to forum...coraz bardziej szaleniu ludzie i super pomysły ;)

 

Po raz pierwszy trafiłam na Wasz dziennik bud. i nie mogłam oderwać się od czytania... wow GRATULUJĘ ODWAGI, PODZIWIAM ZA TALENT I WYTRZYMAŁOŚĆ FIZYCZNĄ I PSYCHICZNĄ, A ŻYCZĘ POWODZENIA I WIERZĘ,ŻE SIĘ UDA!!! LOGIN JEST JAK NAJBARDZIEJ TRAFIONY! :)

 

Bo przepraszam bardzo..komu, jak komu..ale Wam :)

na serio podziwiam, podziwiam i napatrzeć się nie mogę :)

 

a do tego dziennik super..fajnie się czyta...a LEKCJE -RADY - bomba!

normalnie Pani to z powołaniem się minęła...ale teraz nie wiem z którym.?? ;].

po zarządzaniu (ps. historia w pociągu mnie rozbroiła:), a raczej budowlaniec (budowlanka:P), felietonista (felietonistka)..czy jakby to inaczej nazwać. coś by się jeszcze znalazło ;]

 

ps. jakoś nie doszukałam się "początku"...jak to się stało,że budujecie SAMI?! tzn. ze zapadła taka decyzja... intrygujące, co musiało się dziać w waszych głowach..zwłaszcza,że nie po budownictwie to mnie już zupełnie zaskakuje i tu jestem jak ci panowie z paciągu..hihi (bo to ze kasa i majstrowie w rodzinie wyszperałam) ...ale musicie..co tam- powinniście- być bardzo dumni (zadowoleni) z siebie...) bo ja czytam to jak..baśń..nie do wiary...ale tam są zawsze dobre zakończenia i tego Wam życzę! będę śledzić postępy! ;] bo to niewiarygodne... ;] ;] ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniewa - dziękuję za przemiły wpis:) Tutaj na forum, jest spora grupa ludzi, ktorzy budują "tymi ręcami", polecam dziennik Netbeta, Basha, Inz, Kalio i wielu innych.

Istna kopalnia wiedzy szalonych ludzi. Co nas sklonilo do samodzielnej budowy - dluga historia do opowiadania, i raczej nie temat na forum.

Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZE:)

ooo..dzięki za namiary..poczytam, poczytam :) zwłaszacza,że i My również chcieliśmy budować sami...ale jakoś nie mamy aż tylu przychylnych ludzi, (a szkoda..bo tata budowlaniec i do dnia rozpoczęcia budowy ..sądziłam ze jednak pomoże co nieco)

no i teżmamy małego bąbla 1,5 roczną dziewczynkę...a babcia i tak zjmuje się nią podczas, gdy my w pracy... no i tak wyszło ze stan surowy buduje ekipa (dużo rzeczy moglibyśmy zrobić, ale żadna nie chciala godzić się na współpracę, bo jak umowa to tylko na całość :( ) a później to już polecimy sami..tzn bardziej mąż..ale jak czytałam Wasz dziennik..to już pomyślałam..skoro taka "drobinka" dała radę, to i może ja też coś zdziałam ;P

 

Bash..widziałam, ze z Borów T. a jak po ostatnich nawałnicach, tornadach..miejmy nadzieję, ze ominęły was..

ja też blisko, Kaszuby ;]

pozdrawiam

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może jak już po budowach będziemy leżeć w szpitalach (niekoniecznie psychiatrycznych, a leczących obolałe mięśnie) pomyślimy nad założeniem firmy deweloperskiej MAD BUILDERS :D pozdr

 

To ja się wpisuję na listę potencjalnych klientów, proszę mały domek taki do 140 m2pu, z płaskim dachem i dużym tarasem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może jak już po budowach będziemy leżeć w szpitalach (niekoniecznie psychiatrycznych, a leczących obolałe mięśnie) pomyślimy nad założeniem firmy deweloperskiej MAD BUILDERS :D pozdr

Taa a faktury bedziemy drukowac na "żółtym" papierze firmowym

 

CZE:)

ooo..dzięki za namiary..poczytam, poczytam :) zwłaszacza,że i My również chcieliśmy budować sami...ale jakoś nie mamy aż tylu przychylnych ludzi, (a szkoda..bo tata budowlaniec i do dnia rozpoczęcia budowy ..sądziłam ze jednak pomoże co nieco)

no i teżmamy małego bąbla 1,5 roczną dziewczynkę...a babcia i tak zjmuje się nią podczas, gdy my w pracy... no i tak wyszło ze stan surowy buduje ekipa (dużo rzeczy moglibyśmy zrobić, ale żadna nie chciala godzić się na współpracę, bo jak umowa to tylko na całość :( ) a później to już polecimy sami..tzn bardziej mąż..ale jak czytałam Wasz dziennik..to już pomyślałam..skoro taka "drobinka" dała radę, to i może ja też coś zdziałam ;P

 

Bash..widziałam, ze z Borów T. a jak po ostatnich nawałnicach, tornadach..miejmy nadzieję, ze ominęły was..

ja też blisko, Kaszuby ;]

pozdrawiam

:)

 

Jeszcze sie narobicie, przy wykonczeniowce, wiec zbieraj siły ;)

 

To ja się wpisuję na listę potencjalnych klientów, proszę mały domek taki do 140 m2pu, z płaskim dachem i dużym tarasem:)

Spoko, a co z niebudową? Nie mow, ze sie znudziłas?? ;)

 

No, no:jawdrop: Sufity eleganckie:yes: A pokój Młodego zapowiada sie pierwszorzędnie:)

Dzieki dobra kobieta, wiesz jak podniesc na duchu leżacego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, czarny reflektor nie świeci na czarno nie? :) bo u ufoków to chyba wszystko możliwe :p co do załamki kosztem baterii: poczekaj aż się załamiesz tematycznie elektrycznie, dasz wiarę, że gniazdko tv może potrafi kosztować w porywach do 70 zł / SZTUKA? no oczy przecierałam... Życzę Ci gładkiej cery, zasłużyłaś, WYGŁASKANY masz ten dom. To kiedy przeprowadzka? :p wiem wiem też nienawidzę tego pytania :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nei wiedziałam, że Ty taka rządna wrażeń jesteś;)

 

bo u mnie to jak u Hitchockc'a, najpierw jest trzęsienie ziemi, a potem tylko rośnie napięcie ;)

 

ale ile razy niespodzianka moze zaskoczyć ? po pieciu latach to już nuddddy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...