Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

bo u mnie to jak u Hitchockc'a, najpierw jest trzęsienie ziemi, a potem tylko rośnie napięcie ;)

 

ale ile razy niespodzianka moze zaskoczyć ? po pieciu latach to już nuddddy ;)

Aj tam zawsze mozna cos zepsuć, zaorać..cos sie znajdzie - jak w malzenstwie ;)

 

Aga czy Ty wybralas juz AGD pod zabudowe do kuchni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiesz co z ta wiedzą , którą mam teraz, to pewnie zaorałabym wszystko na dzień dobry i zasiała marchewkę.

Dzis miałabym lekką, niestresującą pracę (straganik z marchewką) i problem niebudowy z czapki :lol:

 

 

;)

 

 

 

co do sprzętu to w wymianie doświadczeń jest fajny zbiorczy watek o AGD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co z ta wiedzą , którą mam teraz, to pewnie zaorałabym wszystko na dzień dobry i zasiała marchewkę.

Dzis miałabym lekką, niestresującą pracę (straganik z marchewką) i problem niebudowy z czapki :lol:

taa robaki zeżarły by Ci tą marchew, albo jakieś dzikie króliki i tyle ze straganu, to juz lepiej ta niebudowa :p

 

 

co do sprzętu to w wymianie doświadczeń jest fajny zbiorczy watek o AGD :)

wiem, ale tam tyyyyle tego, ze daj spokoj..nie ogarniam

 

 

Tak jest Pani administratorko;)

 

Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem iloma drzwiczkami piekarnika trzasnęłam, ale wreszcie wybrałam;)

 

To Szefowa mi powiesz w odpowiednim czasie, jaki to dźwięk muszą wydać drzwiczki, by piekarnik był ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie AGD to godne podziwu rozpoznanie Spirea robiła, wnioski opisywała w dzienniku. Ja traktuję AGD po macoszemu, ma być niezbyt drogie i proste w obsłudze, pralki z milionem przycisków i pokręteł odpadają. Moja mama ma Boscha maxx i to jest mistrzowstwo prostoty :) A w piekarniku dla mnie najważniejszą cechą są prowadnice teleskopowe do blaszek - no cóż ja mam takie proste potrzeby :)

 

A tak w ogóle to tak pędzicie , że nie ma szans żebym Was dogoniła :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, ja panel, umywalkę , baterie,kibelek, drewno do łazienki, to miałam kupione już w 2008 r :) no bo przecież u mnie miało wszystko się zamknąć w trzy góra sześć miesięcy :bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bash..widziałam, ze z Borów T. a jak po ostatnich nawałnicach, tornadach..miejmy nadzieję, ze ominęły was..

ja też blisko, Kaszuby ;]pozdrawiam

:)

 

Tornado przeszło niecałe 10 km ode mnie. Na żywo strasznie to wygląda. Nie do opowiedzenia... Wycięty jak kosą las robi niesamowite wrażenie. Żal dobytku ludzi...

 

To ja się wpisuję na listę potencjalnych klientów, proszę mały domek taki do 140 m2pu, z płaskim dachem i dużym tarasem:)

 

Potrzebna rozgarnięta księgowa :D

 

Taa a faktury bedziemy drukowac na "żółtym" papierze firmowym

 

O! I mamy księgową z dobrymi pomysłami :D

 

Nie wiem iloma drzwiczkami piekarnika trzasnęłam, ale wreszcie wybrałam;)

 

O kurcze, to takie ważne? Mi wybór całego agd zajął w necie z godzinę :D Ale na razie tylko pod kątem wymiarów do zabudowy :p Mogę jeszcze zmienić typy - a nie zamawiam, bo już nie mam co robić z gratami na budowie, a w wykończeniu tylko przeszkadzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU, widziałam, ze u Mruczki o lustro pytałaś. U mnie lustro 80x190 na samym kleju też nie spada, więc nie ma obawy.

O, no to moje musi tez wytrzymac

 

 

Odnośnie AGD to godne podziwu rozpoznanie Spirea robiła, wnioski opisywała w dzienniku. Ja traktuję AGD po macoszemu, ma być niezbyt drogie i proste w obsłudze, pralki z milionem przycisków i pokręteł odpadają. Moja mama ma Boscha maxx i to jest mistrzowstwo prostoty :) A w piekarniku dla mnie najważniejszą cechą są prowadnice teleskopowe do blaszek - no cóż ja mam takie proste potrzeby :)

 

A tak w ogóle to tak pędzicie , że nie ma szans żebym Was dogoniła :(

 

No to w sumie ja tez malo potrzebowa jestem, ma byc tani, ładny i tani, aaaa no i Agalind mnie uswiadomiła, ze dobrze jak zmywarka ma składane druty - cokolwiek to oznacza :lol2:

Jak nic nie znajdę, to sie uzbroilam w liste od Agi i zgapię od niej :)

 

nie rycz, mnie dogonisz....i będę tylko Twoje plecy ogladać, jak przekroczysz metę :lol:

Co Ty ona tak sfrustrowana na etapie fundamentów jest, że na linii mety bedzie wazyc 20 kilo, siwe włosy i o lasce z wyczerpania psychicznego się doczłapie jeśli nie wrzuci sobie trochę na luz: ;)

 

antyki :lol2:

Ty popatrz ile na inflacji zaoszczędziłaś ;)

 

 

Tornado przeszło niecałe 10 km ode mnie. Na żywo strasznie to wygląda. Nie do opowiedzenia... Wycięty jak kosą las robi niesamowite wrażenie. Żal dobytku ludzi...

Masakra :(

 

Potrzebna rozgarnięta księgowa :D

 

 

O! I mamy księgową z dobrymi pomysłami :D

Ale ja przekrętów nie umiem robić, nie nadaje się....brak mi kompetencji w tym temacie. Ja co najwyżej przelewy mogę robić, znaczy sie shopping :lol:

 

 

agd zajął w necie z godzinę :D .... nie mam co robić z gratami na budowie, a w wykończeniu tylko przeszkadzają...

Ja mogę przytulić takie graty z chęcią :cool:

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty ona tak sfrustrowana na etapie fundamentów jest, że na linii mety bedzie wazyc 20 kilo, siwe włosy i o lasce z wyczerpania psychicznego się doczłapie jeśli nie wrzuci sobie trochę na luz: ;)

 

Ja traktuję budowę jak wczasy odchudzające, od początku zeszło mi 3 kg :) a siwe włosy to trafiają mi się od dawna, ale je kamufluję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...