Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

Ja lubię malowanie, zwłaszcza na jakiś konkretny kolor, bo efekt od razu widać :) W zamierzchłej młodości jak sobie raz sweterek wydziergałam, to był moherowy na najgrubszych drutach jakie były, taka robótka na jeden dzień, bo cierpliwości do dłubaniny nie mam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja lubię malowanie, zwłaszcza na jakiś konkretny kolor, bo efekt od razu widać :) W zamierzchłej młodości jak sobie raz sweterek wydziergałam, to był moherowy na najgrubszych drutach jakie były, taka robótka na jeden dzień, bo cierpliwości do dłubaniny nie mam :)

 

My najpierw lecimy wszystkona biało pierwsza warstwe, a pozniej dopiero kolor (jak sie zdecydujemy ;) choc ja sie boję kolorów, jakby ode mnie tylko zalezalo, to wszedzie zostałby jedyny sluszny kolor, czyli biały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkład wiadomo na biało, podobno na początku to tylko na biało, dopiero po roku czy dwóch można kolory, bo tynki wchłaniają czy cuś

Ja miałam etap białych ścian przez pierwsze 30 lat życia, potem zaszalałam z kolorami (taa szaleństwo ograniczyło się do beżów, zieleni, i o zgrozo ceglastego pomarańczu) a teraz mam jazdę na jasno szary.

A gruntowaliście specjalnie czy ta biała jest gruntem?

 

Uppss, mało co a bym przegapiła gresik, no popatrz co za niespodzianka i znowu mi się podoba:) To poproszę co to i jedno i drugie?

Edytowane przez cronin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betonowy gres mówisz, a jak się toto nazywa ? ja pomacać muszę...bo z mojego orginal betonu to pewnie jedynie doopa bedzie :(

 

Ja już wszystkie kolory świata przerobiłam we wnetrzach -burdelowa czerwień na suficie mi matka do dziś wypomina ....:rolleyes:

Teraz pragnę bieli i żadna siła mnie nie zmusi bym zdanie zmieniła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wrzucam na chwile,

gres z kuchni i holu, zdjecie kompletnie nie oddaje jak wyglada, bo gres jest polpoler taki troche jakby beton po przejsciach zalany żywicą, a na zdjeciu guzik widac

http://img651.imageshack.us/img651/3830/greskuchnia.jpg

 

 

O tak co to co to i za ile jeszcze się pytam nieśmiało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkład wiadomo na biało, podobno na początku to tylko na biało, dopiero po roku czy dwóch można kolory, bo tynki wchłaniają czy cuś

Ja miałam etap białych ścian przez pierwsze 30 lat życia, potem zaszalałam z kolorami (taa szaleństwo ograniczyło się do beżów, zieleni, i o zgrozo ceglastego pomarańczu) a teraz mam jazdę na jasno szary.

A gruntowaliście specjalnie czy ta biała jest gruntem?

 

Uppss, mało co a bym przegapiła gresik, no popatrz co za niespodzianka i znowu mi się podoba:) To poproszę co to i jedno i drugie?

Ania, najpierw gruntujemy wszystko, a potem na bialo pierwsza wartswe. Gdyby nie moja milosc do bialych listew przypodlogowych, to praktycznie wszedzie sciany zostałyby białe,ale nie chce tez miec laboratorium - w koncu to nie tylko moj dom. A tak kuchnia raczej biała, okna, drzwi - białe, listwy białe, schody z przewagą bieli, wiec na sciany raczej pojdą delikatne szarosci i złamana beżowym odcieniem biel i może pastelowa mięta.Ciągle kombinuje z kolorystyką i mam mętlik w głowie, zwłaszcza z kuchnią

 

Betonowy gres mówisz, a jak się toto nazywa ? ja pomacać muszę...bo z mojego orginal betonu to pewnie jedynie doopa bedzie :(

 

Ja już wszystkie kolory świata przerobiłam we wnetrzach -burdelowa czerwień na suficie mi matka do dziś wypomina ....:rolleyes:

Teraz pragnę bieli i żadna siła mnie nie zmusi bym zdanie zmieniła.

 

No tak,wiedziałam, że będziesz chętna do macania ;) Swoją droga burdelowa czerwien musiała przyciagac wzrok, wysypialas sie w takim pokoju, czy ciagle chodzilas wściekła ?:)

 

O tak co to co to i za ile jeszcze się pytam nieśmiało ?

 

Malka, Cronin, Adk -gresy poszły na priv

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buu.... Nie widzę fotek tortu :( 403 - forbidden... This image was removed due to violation of Imageshaq terms :(

Czy ja mogę poprosić o ponowną edycję postu i wstawienie fotek na inny serwer? :> W Polsce Imageshit się nie sprawdza, niestety... Za to picasa od wójka gógiela działa zajefajnie :)

 

No i oczywiście wszystkiego Naj dla wszystkich solenizantów, jubilatów i innych kuracjuszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buu.... Nie widzę fotek tortu :( 403 - forbidden... This image was removed due to violation of Imageshaq terms :(

Czy ja mogę poprosić o ponowną edycję postu i wstawienie fotek na inny serwer? :> W Polsce Imageshit się nie sprawdza, niestety... Za to picasa od wójka gógiela działa zajefajnie :)

 

No i oczywiście wszystkiego Naj dla wszystkich solenizantów, jubilatów i innych kuracjuszy :D

Dzieki, przekaze Tesckowi :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, najpierw gruntujemy wszystko, a potem na bialo pierwsza wartswe. Gdyby nie moja milosc do bialych listew przypodlogowych, to praktycznie wszedzie sciany zostałyby białe,ale nie chce tez miec laboratorium - w koncu to nie tylko moj dom. A tak kuchnia raczej biała, okna, drzwi - białe, listwy białe, schody z przewagą bieli, wiec na sciany raczej pojdą delikatne szarosci i złamana beżowym odcieniem biel i może pastelowa mięta.Ciągle kombinuje z kolorystyką i mam mętlik w głowie, zwłaszcza z kuchnią

No właśnie białe listwy i stolarka wymagają kolorowej oprawy. Też mam ten problem, z jednej strony strasznie podobają mi się pastele w skandynawskim stylu, (te drewniane boazerie, na biało i kolorowe ściany) z drugiej białe listwy i dramatyczne, ciemne kolory, z trzeciej strony białe drewno na podłogach i kolorowe dodatki, no i jeszcze ta szarość . Masakra, aż się boję co będzie jak dobrnę do tego etapu.

Przecieraj szlaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie białe listwy i stolarka wymagają kolorowej oprawy. Też mam ten problem, z jednej strony strasznie podobają mi się pastele w skandynawskim stylu, (te drewniane boazerie, na biało i kolorowe ściany) z drugiej białe listwy i dramatyczne, ciemne kolory, z trzeciej strony białe drewno na podłogach i kolorowe dodatki, no i jeszcze ta szarość . Masakra, aż się boję co będzie jak dobrnę do tego etapu.

Przecieraj szlaki :)

Dokladnie to jest masakra,spac nie moge przez te wybory

 

 

 

ja również życzę Maestro 100 lat w zdrowiu - bo musi Wam jeszcze troszke pomóc;)

Dzieki - przekaze Panu Starszemu :) Najpierw zyczenia,a potem to , ze jeszcze musi nam pomoc :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczął się kłaść gres w salonie, ale fajnie..musze sie pochawalic, bo straaasznie mi sie podoba ( tfu tfu zeby nie zapeszyc)

 

 

http://img803.imageshack.us/img803/802/salon2dp.jpg

 

http://img440.imageshack.us/img440/9788/salon3v.png

 

Ps. Podpisalam tez umowe na schody :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudny ten gres:jawdrop: Na większej powierzchni musi wyglądać bajerancko.

 

Jakie robicie schody? Tzn. czym obkładacie, bo pamiętam, że wylewane są?

 

Na razie jest polozny na kawalku wiec zobacze co bedzie dalej, boje sie az zapeszac

 

Co do schodow, to mam dwa biegi do polozenia wiec stac nas bylo tylko na buk, normalny żólty pasuje mi średnio, stolarz ma mi go sprobowac odbarwic, wlasnie czekam na probki od stolarza, jakby to wygladalo. Moze mi doradzi ktos, bo wstepnie zdecydowalismy się na stopnice w odbarwionym buku, a podstopnice, porecze,listwy na bialo, sciany klatki schodowej na bardzo delikatną szarość. Czy moze lepiej wszystkoz robić na jednolity kolor, czyli ten odbarwiony buk....kurcze, mam siano w glowie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU, Ty tak po cichutku kupujesz, nic się nie chwalisz a czuje, ze na końcu będę szczękę z podłogi zbierać.

 

Dobra, wezcie mi napiszcie, czy prysznic 70x120 walk in jest spoko, czy jednak za wąsko? Nie chce zawalić dolnej lazienki, a sama sciana szklana wygladała by lekko, tylko czy 70-75cm szerokosci to nie za malo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gres rewelacja.. przepiękny.. cud miód i orzeszki.. wow.. :cool: brak mi słów..

 

MSU, Ty tak po cichutku kupujesz, nic się nie chwalisz a czuje, ze na końcu będę szczękę z podłogi zbierać.

Dzięki, moja próżność ma się lepiej:) Ale nie zapeszajmy, poczekamy na koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wezcie mi napiszcie, czy prysznic 70x120 walk in jest spoko, czy jednak za wąsko? Nie chce zawalić dolnej lazienki, a sama sciana szklana wygladała by lekko, tylko czy 70-75cm szerokosci to nie za malo??

 

Za mało, o ile Ty bez problemu weźmiesz prysznic, Misiek poobija sobie łokcie, no i proporcje dziwne. U mnie ma byc 80 x120, ale skrócę o 10 cm, bo mi sie kiszkowata wydaje ta kabina i bedzie 80x110

 

edit:

moment, moment sie zapędziłam , ma być walki in, w sensie,ze jedna ścianka, ta dłuższa??

Jesli tak to na proporcje nie patrz :)

Ale podtrzymuje,że 70 to mało...

Edytowane przez malka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...