Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wejść wejdzie, ale pozniej mi za malo przejscia zostaje i wogole bedzie taka upchana. Uparlam sie tylko na jedna scianke, bo wtedy wygladałoby wszystko lzej, a przy mojej mikroskopijnej lazience to wyczyn. Pokombinuje jeszcze dzis z90x90 zamknieta, albo 80x115 walk in, choc osobiscie bardziej mi sie tam widzi nie zamykana kabina i odplyw liniowy. Wogole cala umywalke musze przestawic, jestem w wielkiej czarnej doopie z tą łazienką Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możesz machnąć w paitcie, jak to mniej więcej wygląda ? Widziałaś walki in z półscianką ? (pewnie ma to jakąś swoją nazwę, ale to takie przepierzenie, ze nie pryska woda, a nie są to klasyczne drzwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejść wejdzie, ale pozniej mi za malo przejscia zostaje i wogole bedzie taka upchana. Uparlam sie tylko na jedna scianke, bo wtedy wygladałoby wszystko lzej, a przy mojej mikroskopijnej lazience to wyczyn. Pokombinuje jeszcze dzis z90x90 zamknieta, albo 80x115 walk in, choc osobiscie bardziej mi sie tam widzi nie zamykana kabina i odplyw liniowy. Wogole cala umywalke musze przestawic, jestem w wielkiej czarnej doopie z tą łazienką

 

Odpływ liniowy może być tez w zamykanej. Na razie co prawda nie mam drzwi, ale koncowo w dolnej lazience tak wlasnie bedzie: wszytsko w płytkach, odplyw liniowy i szklane drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wrzuce zaraz szkic, wiem ze odplyw moze tez byc w zamykanej, tylko ja chcialam otwartą, nooo jak baba - uparłam sie:cool:

A nie wyobrazam sobbie otwartej mniejszej niz 115-120cm, tak jak Malka napisala, nie wierze ze sie nie chlapie

 

Ps. Wstawilam zdjecie gresu we Wnetrzach w "gresach drewnopodobnych " i juz zaluję, niektorzy ludzie sa po prostu dziwni, alb to moze ja jestem dziwna :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącę w łazienkowe sprawy.. my także mamy mikroskopijną łazienkę i upchałam w niej kabinę 80x80 półokrągłą tego typu:

http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/24/94/17/95/2494179551_1

 

http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/24/94/17/95/2494179551_2

 

na dzień mogę po prostu ją zamknąć na ścianę a wieczorem wziąć prysznic.. kabina jest szwedzkiej produkcji.. czekaliśmy na nią 7 dni (ale w aukcji pisze, że okres oczekiwania do 10 dni..) droga sprawa, bo prawie 1700 trzeba dać.. plus jeszcze odpływ liniowy kolejne 300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącę w łazienkowe sprawy.. my także mamy mikroskopijną łazienkę i upchałam w niej kabinę 80x80 półokrągłą tego typu:

http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/24/94/17/95/2494179551_1

 

http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/24/94/17/95/2494179551_2

 

na dzień mogę po prostu ją zamknąć na ścianę a wieczorem wziąć prysznic.. kabina jest szwedzkiej produkcji.. czekaliśmy na nią 7 dni (ale w aukcji pisze, że okres oczekiwania do 10 dni..) droga sprawa, bo prawie 1700 trzeba dać.. plus jeszcze odpływ liniowy kolejne 300zł

 

Dobrze, ze sie wtracilas w te sprawy :)a masz jeszcze namiar na tego Allegrowicza, jakby szkło było przejrzyste to nawet by do mojej bylo w sam raz :)

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawilam zdjecie gresu we Wnetrzach w "gresach drewnopodobnych " i juz zaluję, niektorzy ludzie sa po prostu dziwni, alb to moze ja jestem dziwna

 

Oj tam, oj tam - nadworni zadymiarze musieli sobie ulżyć;)

 

Ale to nie zmienia faktu,ze jesteś dziwna -i właśnie dlatego tak zajebista :lol:

 

Kamila -podpowiedz jak szukac takich składanych kabin, orientujesz sie czy wersje kanciate -prostokat , kwadrat, tez istnieją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzut.jpg

 

Rzut, taki w paincie na wariata

 

PS.Goowno widac z mojego rzutu to opisze lazienka kwadrat 2m x2m . Po lewej scianie stelaz wc z zabudowanym pionem i kabina w rogu, na przeciwko wejscia cholerne male okno, po prawej stronie zlew i lustro. Ma byc tam wc, kabina, zlew i chcialam miec tam wzgledny spokój, czy nie napchane

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam - nadworni zadymiarze musieli sobie ulżyć;)

 

Ale to nie zmienia faktu,ze jesteś dziwna -i właśnie dlatego tak zajebista :lol:

 

Kamila -podpowiedz jak szukac takich składanych kabin, orientujesz sie czy wersje kanciate -prostokat , kwadrat, tez istnieją?

Malka jak juz tak sobie slodzimy to Ty tez jestes zajebista, wogole wszystkie jestescie zajebiste :lol:

Łubu dubu- to pisałam ja MSU- Jarząbek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki myślałam, że zamieściłam link..

http://allegro.pl/kabina-prysznicowa-bezbrodzikowa-i2494179551.html

sprzedający PiotrZajdecki

u innego sprzedawcy podobne widziałam, ale jak dzwoniłam to ceny miał różne i ta która mnie interesowała wychodziła drożej i to poza allegro.. a od pewnego czasu nie kupuje poza aukcją, bo się nacięłam..

 

w każdym razie ma kabiny 80x80, 90x90, kwadratowe, półokrągłe, matowe, przeźroczyste i wszystko w tej samej cenie..

szukałam taniej i przeźroczyste kwadratowe nawej za około 800zł znalazłam http://allegro.pl/luxus-kabina-fs-powloka-easy-clean-80-i2484272843.html

 

taka kabina polskiego producenta lokalnie zaśpiewali uwaga.. 3200zł:(

 

 

zapomniałam dopisać, że przy kwadratowych trzeba wiedzieć, że się wtedy składają na styk i nie ma miejsca na panel prysznicowy/baterię.. a w półokrągłych powstaje luka między drzwiami a ścianą lub w rogu

Edytowane przez Kamila i Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki myślałam, że zamieściłam link..

http://allegro.pl/kabina-prysznicowa-bezbrodzikowa-i2494179551.html

sprzedający PiotrZajdecki

u innego sprzedawcy podobne widziałam, ale jak dzwoniłam to ceny miał różne i ta która mnie interesowała wychodziła drożej i to poza allegro.. a od pewnego czasu nie kupuje poza aukcją, bo się nacięłam..

 

w każdym razie ma kabiny 80x80, 90x90, kwadratowe, półokrągłe, matowe, przeźroczyste i wszystko w tej samej cenie..

szukałam taniej i przeźroczyste kwadratowe nawej za około 800zł znalazłam http://allegro.pl/luxus-kabina-fs-powloka-easy-clean-80-i2484272843.html

 

taka kabina polskiego producenta lokalnie zaśpiewali uwaga.. 3200zł:(

 

 

zapomniałam dopisać, że przy kwadratowych trzeba wiedzieć, że się wtedy składają na styk i nie ma miejsca na panel prysznicowy/baterię.. a w półokrągłych powstaje luka między drzwiami a ścianą lub w rogu

 

ta za 800 to juz klasyczna, z drzwiami, a widzisz, ja nie pomyslałam o panerlu - i tu mam zonk...czyli wracam do wersji szklarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie ta polokragla Kamili spodobala, tylko bardziej by pasowalo przezroczyste szklo do mojej. Musze pokazac szanownemu Michowi, tylko cholera wyjdzie ze zgrywus tesc mial racje, ze tam powinna byc polokragła...przeca niemoge sie z nim zgadzac ;)

 

Malka widzisz, jak kladly sie instalacje taka madra nie bylam, a wszystko sie rozegralo w rach ciach z dnia na dzien

 

Edit. Teraz mi sie przypomnial tez Radaway Agi, w sumie mi go nawet pokazywas z bliska.

Aga a on sie tez tak sklada?

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta za 800 to juz klasyczna, z drzwiami, a widzisz, ja nie pomyslałam o panerlu - i tu mam zonk...czyli wracam do wersji szklarz...

sorrki niedopatrzyłam.. ale też kiedyś mieli takie, że oboje drzwi było otwierane

 

Mi sie ta polokragla Kamili spodobala, tylko bardziej by pasowalo przezroczyste szklo do mojej. Musze pokazac szanownemu Michowi, tylko cholera wyjdzie ze zgrywus tesc mial racje, ze tam powinna byc polokragła...przeca niemoge sie z nim zgadzac ;)

na 100% mają przeźroczyste bo pytałam..

a teściowi jak coś powiesz, że owszem półokrągła, ale ale składana :cool:

 

 

o Radaway'u też myślałam, ale dla mnie wychodziło drożej:(

Edytowane przez Kamila i Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Wstawilam zdjecie gresu we Wnetrzach w "gresach drewnopodobnych " i juz zaluję, niektorzy ludzie sa po prostu dziwni, alb to moze ja jestem dziwna :rolleyes:

 

Nawet nie zaglądam do takich wątków, bo tam tylko ciągła napier...lanka słowna.

 

Ale chyba sie nie przejełaś, co? Przecież swoje wiesz:)

 

Ale to nie zmienia faktu,ze jesteś dziwna -i właśnie dlatego tak zajebista

 

 

Oj, tak:D

Edytowane przez agalind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie ta polokragla Kamili spodobala, tylko bardziej by pasowalo przezroczyste szklo do mojej. Musze pokazac szanownemu Michowi, tylko cholera wyjdzie ze zgrywus tesc mial racje, ze tam powinna byc polokragła...przeca niemoge sie z nim zgadzac ;)

 

Malka widzisz, jak kladly sie instalacje taka madra nie bylam, a wszystko sie rozegralo w rach ciach z dnia na dzien

 

Edit. Teraz mi sie przypomnial tez Radaway Agi, w sumie mi go nawet pokazywas z bliska.

Aga a on sie tez tak sklada?

 

Nie składa sie, bo oprócz drzwi ma jeszcze takie wąskie ścianki. A u ciebie w kącie to składana by przecież pasowała.

 

Kiedyś Ci ją obfociłam dokładnie. W moim dzienniku są zdjecia.

Edytowane przez agalind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...