Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Malka, ona tak 60cm x60cm, raczej nie wiecej, nie jest jakas duuuza ot taka kulka

 

To kurteczka, dla mnie trochę za mała - wyglądała by , jak kropka na suficie;) - ale absolutnie mój klimat - uwielbiam wszystko co wykręcone :) to takie połączenie wind chrome z coolsterem - koncepcja dokładnie ta sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój Kobieto, wiesz jaka to odpowiedzialność, pozbawić Cię wymarzonej lampy ? :) Spać po nocach bym nie mogła

Przecież to Wy będziecie z nią mieszkać

 

eee, nie wierze ze mialabys wyrzuty sumienia ;)

Ale skoro pytasz to znaczy że nie jesteś nią tak na 1000 % zachwycona

Bo to bylo pierwsze zachwycenie, ktore powoli przenosi sie w watpliwosci:)

 

Musisz ją zobaczyć zapaloną, albo będzie super (i wtedy olej mycie) albo kiepsko.

Te małe żaróweczki wbrew pozorom dają czadu, a ona by lepiej wyglądała z przyciemnionym światłem, robiącym klimat.

JA bym jej nie wzięła, (ale też musiałabym się z tym przespać), bo jest za bardzo dominująca, gra pierwsze skrzypce, a jak jej się przepali choćby jedna żaróweczka to od razu wszyscy to zauważą :) Ale to JA, rozsądna, zachowawcza i nudna :)

Masz rację, jest taka jakaś przykuwająca wzrok i mogłaby przytłoczyć, ja jej miejsce widziałam nad wyspą w kuchni - tak dość nietypowo

 

Wydaje mi się, ze uderzasz w styl skandynawski a tam mi ta lampa nie pasuje, niestety. Z drugiej strony jestem pewna, ze jeśli jestes do niej przekonana i musisz ją mieć to znajdziesz jej właściwe miejsce i będzie jego ozdobą.

 

Aga, ten moj styl to kompletny mix, troche skandynawski, ale trochę też nowoczesny, a nawet i swojski. Ma byc ogólnie normalnie, co nam sie tam podoba, a nie co jest przyjęte w ogólnym kanonie, nie nawidzę szablonów, więc tak jak kiedyś Cronin napisała, sama się boję swojego bałaganu w głowie, bo za dużo rzeczy na raz mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To kurteczka, dla mnie trochę za mała - wyglądała by , jak kropka na suficie;) - ale absolutnie mój klimat - uwielbiam wszystko co wykręcone :) to takie połączenie wind chrome z coolsterem - koncepcja dokładnie ta sama

 

Oj kusicielko ;)

 

Nic to przespie sie dzisiaj z lampą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten moj styl to kompletny mix, troche skandynawski, ale trochę też nowoczesny, a nawet i swojski. Ma byc ogólnie normalnie, co nam sie tam podoba, a nie co jest przyjęte w ogólnym kanonie, nie nawidzę szablonów, więc tak jak kiedyś Cronin napisała, sama się boję swojego bałaganu w głowie, bo za dużo rzeczy na raz mi sie podoba

Jakbym czytała o sobie. Tak samo mam :)

jakie mile odwiedziny: Nelcia :), tak jakoś znikasz, co tam u Ciebie kochana ?

Jak plany nowego domku, ciagle w glowie, czy juz krok dalej ?

Trzymaj sie

:rolleyes:;)

Trzymam się, choć TO czasami jazda BEZ TRZYMANKI

Jednym słowem: MSU - MOŻE SIĘ UDA :)

Edytowane przez Nelli Sza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, mogę Ci powiedzieć,że mi się nie podoba - chcesz ? :lol2:

Przeca, ja wiem ze Ci sie podoba :lol:

 

 

OOOOO widzę zaczęły się wnętrza :D

To ja powiem, że mnie się ta lampa nie widzi...ja lubię ład i prostotę, bo nie lubię sprzątać :D

A gdzie ta lampa miałaby wisieć? bo to też ważne :)

Cześć, no widzisz zaspałas wnetrza, wisialaby nad wyspą,.albo nad schodami

 

Jakbym czytała o sobie. Tak samo mam :)

 

:rolleyes:;)

Trzymam się, choć TO czasami jazda BEZ TRZYMANKI

Jednym słowem: MSU - MOŻE SIĘ UDA :)

Nawet nie może, jak bardzo chcesz to MUSI:cool:

 

 

A, jeśli chodzi o lampę, to dla mnie jest ekstra!!!:)

 

Dzięki za opinię

 

Reasumując, jak fajnie opiniotwórczo się tutaj zrobiło, przespałam sie z lampą i mi nie przeszło, mam jeszcze jeden pomysł co by ją na czarno przelakierować :cool: Jakoś to będzie, ładny dzień mamy, no nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro się przespałaś i nie przeszło to bierz :) na pewno będzie świetnie wyglądać

U mnie od rana lało, teraz się trochę wypogodziło.

Jak uszczelnialiście rury kanalizacyjne na chudziaku, kołnierz z papy i jakiś mazidłem?

Na chudziaku, nic nie robilismy, tyko to co Ci wczesniej mówiłam, rury były w otulinie piankowej i tak zalane, wiec wystawały juz w otulinie

A dopiero przed wylewką izolowalismy, a ze rury mi ida w piwnicy to dysperbit i papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa czaderska, co prawda mycia "troszku" jest ale wrażenia- bezcenne

 

Dzieki, ale wlasnie mi zapał opadł :(

 

Czytami czytam o jakiejś lampie a jej nie widzę... znaczy widzę, np. ładną... baterię wannową ;)

Dzieki, chociaz jednemu sie podoba:D

 

hej..... tort wycięło... a czekoladowy był ? z napisem? no bo ja się chciałam tematycznie oblizać a tu nic nie widać :)

No a jaki mogl byc, owocowy, bo trzeba Tesciek musi dbac o linię :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć MSU, przyszłam po prośbie, bo u Ciebie zawodowcy z Gospodynią włącznie:), jestem na etapie rozrysowywania i liczenia schodów, zerkniesz do mnie czy dobrze policzyłam czy cuś pominęłam? proooszęęę

 

ps. jak gresik? leży już? :)

Odpisałam, ale mam prosbe Chlopaki - jak mozecie to zerknijcie do niej, czy nie pokreciłam czegos, bo musialam uruchomic dawno nie uzywane, zdechnięte, szare komórki.

 

Ps. Gres w saloonie lezy,w kuchni lezy, łazienka gorna zafugowana, kladzie sie teraz garaz :)

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...