Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

dzien dobry :)

 

mnie sie lampa nie podoba... ale ja to to taki mentalnie miskowaty bardziej jestem pewnie ;)

 

jak nie wiesz gdzie wsadzic rece u siebie, to zapraszam do nas :) cos ci do roboty znajde, tak za tydzien, dwa zaczne przy stropie dziubac wiec bedzie wiazanie zbrojen:) reflektujesz? zapewniam wiazarke i druciki z oczkiem + dobra kawe w nielimitowanych ilosciach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hehe, wiązanie zbrojenia - piękne czasy :) Potrzeba dobrej pogody, V-ki zbrojarskiej i trochę drutu, o się tego nawiązałam z nawiązką.

Czytałam, ze zalewasz nadproza, nie mogłam się nadziwić ile w takie jedno pieruństwo wchodzi betonu, niby takie korytko, a namachać się trzeba wiaderkami jak nie wiem co. Powodzenia na stropie:) I załatw Gosi dobry wibrator ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oczywiscie ze nierdzewka, spawana TIGiem :)

 

ale to male piwko, posluchajcie tego : ŁOŻYSKOWANA :D no fakt, moze troche przesada, ale nudzilo mi sie wtedy w robocie :D

Nie, nie to powinno zabrzmiec ŁO-ŻY-SKO-WA-NA!!! ;)

 

A tak wogóle, to można bać się, ubrudzić sprzęt:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie to powinno zabrzmiec ŁO-ŻY-SKO-WA-NA!!! ;)

 

A tak wogóle, to można bać się, ubrudzić sprzęt:)

 

oj tam... nie moge sie doczekac az rozwala ta gietarke bo mam pomysl na fajniejsza... ale puki ta dziala to mi sie nie chce robic drugiej :)

 

a tak BTW to faktycznie, lubie miec dobre narzedzia, wygodniej i przyjemniej sie pracuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, to święta prawda - dobre narzędzia to połowa sukcesu :) Tak a propos: muszę zanabyć jakąś dobrą piłę do drewna i mam dylemat. Potrzebuje pokroić nią kilka(naście) belek 140x140, przy czym cięcie musi być w miarę dokładne. No i niestety narzędzie ręczne, bo na inne mnie nie stać :/ Zastanawiam się, czy iść bardziej w kierunku płatnic, czy może kabłąkowych... Drzewno belek jest lekko wilgotne, bo jeszcze nie obeschło dobrze po impregnacji (zanurzeniowej). Ma ktoś jakiś pomysł? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... No tak, ale ciąć taką piłką też trzeba umieć, niestety. Pamiętam też, że drzewiej używało się takich pił na potęgę. W dzisiejszych czasach znalezienie takiej piły to sztuka, a wykonania samodzielnego się nie podejmę ;) Co powiesz na piły kabłąkowe? Jakich zębów używać do tarcicy? Do drewna mokrego (amerykańskie), czy suchego (jet-cut)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak, przeciez ty mialas przyjechac ;)

 

jasne ze bede, tylko jezyk mi sie placze, mialo byc "rozwale" :)

 

martinezio, tak sobie pomyslalem, czy nie bylo by ci latwiej kupic tania pile lancuchowa elektryczna? wiadomo, ze trzeba bedzie ja oszczedzac, nie ciac gwozdzi itp itd... ale generalnie robota pojdzie ci szybciej :)

 

mamy z tesciem taka polska elektryczna pilarke lancuchowa... naprawde uzyteczna rzecz. lancuchy dostepne bez klopotu (zarowno nowe jak i ostrzenie), dolewasz oleju, wlaczasz do pradu i jedziesz :)

 

ot chocby nawet taka uzywke

 

http://allegro.pl/pila-lancuchowa-elektryczna-yt4623-1600w-i2520803589.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, może i było by lepiej, jakbym umiał się tym obsługiwać ;) Poza tym staram się ciachać z dokładnością +/- 1mm, a łańcuchową tego nie uzyskam. Zawsze coś tam zejdzie, się ześlizgnie, odskoczy i amba... Jak utnie za dużo, to później wiata będzie krzywa :>

No nic, pomyśle jeszcze. Dzięki za pomysły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zadna filozofia :)

 

podlaczasz do pradu, zamykasz sobie przylbice, bierzesz w rece i jazda w tlum, na prawo, na lewo, tniesz na oslep, krew sie le...znaczy wiory leca ;) tylko pamietaj nie dac sobie odlaczyc pradu bo bedzie po zabawie :D

 

no ale fakt, z dokladnoscia do 1mm to trudno moze byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...