Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No ja spokojny człowiek jestem... Czasami nawet, jak nie śpię :D

Poza tym nie mam długiego kabla, żeby dojść z tą piłą do miejsc uczęszczanych... Mam ino 50m, taki ogrodowy... Poza tym tak sobie myślę, że lepszy efekt daje rurka... Najlepiej dwururka z amunicją dum dum :D

 

Ok, temat piły się zamknął był zanabyciem płatnicy Universal Cut od Stanley-a :) Rżnie jak należy i wióry lecą prawidłowe :D

 

Teraz mam innego dylemata - osoby obeznane z ciesiołką proszone o wizytację w wewontku moim o Naszej Prymulce (adres w stopce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć MSU:)

Przyszłam zajrzeć co się dzieje - a tu masakra;)

 

Miłego dnia Ci życzę - za chwilę weekend:D

I to jaka masakra, pilą lancuchową:)

 

MSU zapiliście na urodzinach teśćka czy co? :) co tam u was? jakie odgłosy? :)

 

Taa, nawet kropli alkoholu nie bylo, zapindalamy na 10 etatow

 

moze na pogotowiu po torcie ? ;)

Jedynie, ze z przejedzenia, jeszcze nie nadszedl ten moment, ze dosypujemy sobie z Tesciem cos do zarcia :lol:

 

 

EEE pewnie gres dopieszczają.. szkoda, że się nim nie chwalą:(

Aj tam, nie mam po prostu kiedy napisac, ale obiecuję dziś-jutro..sie ogarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pacz Pani a jak ja z kolei chcę obniżyć piekarnik więcej niż 15 cm to usłyszałam dokładnie to co Ty:)

Ja standardowa Polka jestem (tzn standardowa wzwyż, niestety nie wszerz - jak to się pisze??) ale dziecki mam małe a one se same z mikrofali korzystają i chciałabym aby tak pozostało;)

 

A co ze szrotem na dworze będziecie działać??

 

A powiedz, nie odkryłaś dlaczego na budowie tak jest:

Oczywiscie garaz jak wysprzatalismy do kladzenia plytek, tak szybko po połozeniu go za%$^$()my

Bo jak odkryjesz to po znajomości zdradź mi co??

 

MSU, no weź Wy macie już normalnie prawie dom!!

Nie dość że w salunie podłoga, nie dośc że na klatce podłoga to jeszcze się wykapac prawie można;)

 

Ale ja i tak czekam na pokój Młodego:popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ! są! już za chwileczkę już za momencik, czyżby na 1 września ten dzień wyznaczony? gresik w salonie super ale zdjęcie słabiutkie , poczekamy aż się salon ogarnie i umyje i poprosimy o powtórkę, dobraaa? :)

MSU puść mi na priva swoją dietę, bo to niemożliwe żebyście na normalnym jedzeniu mieli takie turbodoładowanie :)

Czy jak mam standardowe 16... to muszę wszystko mieć w standardzie i bez szaleństw? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pacz Pani a jak ja z kolei chcę obniżyć piekarnik więcej niż 15 cm to usłyszałam dokładnie to co Ty:)

Ja standardowa Polka jestem (tzn standardowa wzwyż, niestety nie wszerz - jak to się pisze??) ale dziecki mam małe a one se same z mikrofali korzystają i chciałabym aby tak pozostało;)

 

A co ze szrotem na dworze będziecie działać??

 

A powiedz, nie odkryłaś dlaczego na budowie tak jest:

 

Bo jak odkryjesz to po znajomości zdradź mi co??

 

MSU, no weź Wy macie już normalnie prawie dom!!

Nie dość że w salunie podłoga, nie dośc że na klatce podłoga to jeszcze się wykapac prawie można;)

 

Ale ja i tak czekam na pokój Młodego:popcorn:

 

Luka no jak skonczymy malowac musimy wymurowac mury oporowe, wyszalowac schodziska i chudziak pod taras, ogolnie zebrac sporo Ziemi i sie odgruzowac ehh. A co do prawie dom to wiesz "prawie" robi roznice ;) Jak sie tylko dowiem skad sie bierze syf na budowie to dam Ci znac, spoko :)

Co do pokoju Mlodego to zachorowałam na pewną tapetę i sama się boję swoich myśli;)

 

 

Są ! są! już za chwileczkę już za momencik, czyżby na 1 września ten dzień wyznaczony? gresik w salonie super ale zdjęcie słabiutkie , poczekamy aż się salon ogarnie i umyje i poprosimy o powtórkę, dobraaa? :)

MSU puść mi na priva swoją dietę, bo to niemożliwe żebyście na normalnym jedzeniu mieli takie turbodoładowanie :)

Czy jak mam standardowe 16... to muszę wszystko mieć w standardzie i bez szaleństw? :(

Ania, pierwszy wrzesnia to byl ostatni deadline, ale juz wiem, ze nic z tego i raczej sie nastawiam na pazdziernik. Jak gres ogarne to Ci pokaze, na razie ani nie mialam kiedy ani nie widzialam sensu, zeby go myc:rolleyes:

Co do standardow: Nooo niestety, ani wyzej ani nizej, musisz miec piekarnik 15cm nizej od reszty szafek, no chyba ze przekonasz Pana, ze Ty w tych szpilkach gotowac bedziesz, to moze Ci łaskawie zrobi kuchnie, tak jak bedziesz chciała :lol:

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczaki!!!:jawdrop: Zaledwie miesiąc mnie tu nie było, a Wy już zaraz będziecie się przeprowadzać!!!:lol2:

Łazienka mi się bardzo podoba, zwłaszcza to lodowisko na podłodze;):lol2:, a podłoga w saloonie mogłaby taka zostać i się nie myć:lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczaki!!!:jawdrop: Zaledwie miesiąc mnie tu nie było, a Wy już zaraz będziecie się przeprowadzać!!!:lol2:

Łazienka mi się bardzo podoba, zwłaszcza to lodowisko na podłodze;):lol2:, a podłoga w saloonie mogłaby taka zostać i się nie myć:lol:.

 

Rasia kochana,mowisz ze moze byc - dla mnie jakas spokojna ta łazienka, tak spokojna, ze sie musze z nia oswoic;)

Co do podlogi zastosuje sie i poczekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam na ten gresik nie ma sprawy , nawet do października :)

Mam zgryz z podłogą bo fundusze będą wręcz ujemne a z drugiej strony teraz mam położone coś co mi się nie podoba, i patrzeć już na to nie mogę, podłogę myję raz na... nawet się nie przyznam :oops:

Chyba już lepiej położyć nawet najtańsze panele i wymienić je za parę lat. Zwłaszcza że górę będziemy wykańczać powoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luka no jak skonczymy malowac musimy wymurowac mury oporowe, wyszalowac schodziska i chudziak pod taras, ogolnie zebrac sporo Ziemi i sie odgruzowac ehh.

 

No własnie wydaje mi się że na budowie w zastraszającym tempie rosną: bałagan i rzeczy do zrobienia... Szkoda że wprost proporcjonalnie nie ubywa pracy;)

Październik to dobry miesiąc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie wydaje mi się że na budowie w zastraszającym tempie rosną: bałagan i rzeczy do zrobienia... Szkoda że wprost proporcjonalnie nie ubywa pracy;)Październik to dobry miesiąc:)

 

 

Zgadzam się i co do bałaganu, i do ilości spraw a także października :) Zamierzamy wtedy robić chrzciny na nowych włościach, więc deadline jest konkretny :)

 

Mamy podloge w garazu, plytki z LM, najtansze i najzajebitsze na całej MatPlanecie. Oczywiscie garaz jak wysprzatalismy do kladzenia plytek, tak szybko po połozeniu go za%$^$()my

http://img268.imageshack.us/img268/7729/garazo.jpg

 

Ciotka - napisz ile LM chce za metr tego technicznego, bo też szukam czegoś podobnego. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU ja cię załamię, ja wiem, ale niestety gres się sam nie chce umyć nawet po przeprowadzce, za to brudzi się tak samo chętnie. W ogóle powinnam nie wypuszczać miotły i mopa, albo najlepiej to przyczepić sobie do doopy, żeby przebiegów pustych nie robić. I największym moim obecnym wrogiem jest BRAK kostki w obejściu, gdyż obejście pcha się do domu każdą szczeliną, a że składa się w 99% z kurzu, piachu i gliny zamiast ze świeżego powietrza no to sama rozumiesz. Dziko tęsknię za kostką, oj dziko..

Łazienka faktycznie spokojna, weź tam jakiś czerwony ręcznik chociaż zawieś, bo zaśniesz w wannie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...