Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W projekcie tego dokładnie nie widać (albo ja nie widzę), ekipa się upiera że tak ma być, a kierowniczka nie zgłaszała podobno do tego zastrzeżeń we wtorek. Tyle że dla mnie to dziwaczne jest wieniec nad tarasem i podcieniem podniesiony o 10 cm w stosunku do tego "normalnego".

Trzeba zobaczyć jak jest w projekcie.

Jeżeli strop jest na tym samym poziomie to wieniec też musi być na tym samym. Ale często w jednej bryle budynku jest obniżony strop nad garażem więc wieniec będzie na 2 poziomach - rozdzielony. Nie mam pewności ale wtedy oba wieńce łączy się w pionie rdzeniami żelbetowymi w ściance kolankowej. My mielibyśmy coś takiego ale projektant na moje żądanie zmienił to i wyrównał poziom stropu na całym domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję wybicia z glowy pewnej tapety do pokoju Mlodego, "Isak - penguin", bo jest nie moralnie droga, za to zakochalam sie w niej na ślepo - za to Misiek widzi moją durnotę... proszę o obrzydzenie mi jej, albo znalezienie tanszego odpowiednika biało - niebieskiego, moze widzialyscie jakas fajna bialo-niebieska tapetę w przyzwoitej cenie

http://www.anotherstickerinthewall.com/penguin-wallpaper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję wybicia z glowy pewnej tapety do pokoju Mlodego, "Isak - penguin", bo jest nie moralnie droga, za to zakochalam sie w niej na ślepo - za to Misiek widzi moją durnotę... proszę o obrzydzenie mi jej, albo znalezienie tanszego odpowiednika biało - niebieskiego, moze widzialyscie jakas fajna bialo-niebieska tapetę w przyzwoitej cenie

http://www.anotherstickerinthewall.com/penguin-wallpaper

 

Daj spokój, gdybyś nie napisała, że to pingwin to bym nie zauważyła:sick: Ja tam widziałam jakieś wzorki łowickie czy kaszubskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, nie wiem jak bardzo kolorowo wygląda aktualnie pokoj Twojego potomka pod wzgledem zabawkowym, ale jeśli podobnie jak mojego, to pokój będzie mocno pstrokaty.

 

Wyobraz sobie zabawki na półkach/podlodze porozwalane i tę tapetę. Moze byc za duzo na raz. Mimo ze świetna jest ;)

Takie tapety fajnie wyglądają na dżizajnerskich ścianach, u dzieci które mają eko-pastelowe zabawki w ilości 10, szmaciane vintege laleczki. Białą podłogę z desek recyklingowych i białe mebelki. A przy okazji zawsze mają porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję wybicia z glowy pewnej tapety do pokoju Mlodego, "Isak - penguin", bo jest nie moralnie droga, za to zakochalam sie w niej na ślepo - za to Misiek widzi moją durnotę... proszę o obrzydzenie mi jej, albo znalezienie tanszego odpowiednika biało - niebieskiego, moze widzialyscie jakas fajna bialo-niebieska tapetę w przyzwoitej cenie

http://www.anotherstickerinthewall.com/penguin-wallpaper

 

Słonko ile to Twoje Młode ma lat ? Rok i dwa miesiące ?? ;)

Masz młodego mężczyznę w domu, a Ty chcesz mu pingwinki zaserwować ?

No matka, daj se luz.

 

ps. choc lepsze pingwinki niż delfinki :lol2:

 

 

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak ja mogłam przegapić Twój wpis :confused:

Ale już poczytałam i szczerzę mówiąc nic a nic mnie nie zniechęciłaś i i tak chce już wykończeniówkę :p

A ze styropianem to się tak nie spieszcie. My mieliśmy zostawić obecną elewację na kilka lat. Ale jak Przem zobaczył co uczynił mówi - na wiosnę tynkujemy :lol2: Czekam na relację z ocieplania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestescie przekonujace nic a nic :no:

 

Ania, no teraz przepadlas, rozumiem tez, ze lepiej Ci nie pokazywac tapet Le monde :rolleyes:

 

Taka mi sie podoba do sypialni na scianke kolankowa, Misiek jest nia zachwycony i wyraza niezmierną chęć jej posiadania,pewnie TYLKO dlatego, ze ma takie spokojne kolory ;)

http://www.homehome.pl/tapeta-le-monde-2011-97106-wallswork.html

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...