Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

Ja i tak jestem chora na materiały tego typu, tapety do tej pory odpuszczałam, ta Miśkowa fajna, się nie dziwię że mu się KOLORY ;) podobają, a gdzie wersja dla Ciebie?

A z tapet to mi się jeszcze tapety Aimee Wilder podobają, skoro już zaczęłam przeglądać i pewnie jeszcze ze 100 innych znajdę, dobrze że na żywo ich nie mam pod ręką, bobym się pewnie nie opanowała :)

Edytowane przez cronin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja takiej tapety na całej ścianie się trochę boję w pokoju u małych dzieci, bo już to przerabiałam dwukrotnie i nieodmiennie albo poodrywały gdzieś kawałeczki, albo pomalowały flamastrami i wyglądało to obrzydliwie. Całą ścianę trzeba na nowo naklejać:-(

A jak jeszcze tapeta sporo kosztuje to się płakać chce z żalu, a dzieci nie rozumieją, że ona droga była:-( Przecież nie będę chodzić za nimi krok w krok i pilnować, coby tej cennej tapety nie zniszczyły. Dla nas dom ma być wygodny, ma się w nim przyjemnie mieszkać, ma dawać radość i swobodę, a nie stresować, że coś się zniszczy i ciężko zarobiona kasa pójdzie w błoto.

Łatwiej z farbą, którą można umyć lub w jednym miejscu podmalować.

Plus np. naklejki ścienne lub fajne obrazki.

O! Masz na przykład takie naklejki:) ze strony: http://www.melomeble.pl/katalog/naklejki-scienne.jpg:

 

http://www.melomeble.pl/katalog/naklejki-scienne.jpg

 

A podłogę w garażu masz świetną!

Zazdroszczę!

My już mieszkamy, a jeszcze nie mamy...

Edytowane przez Balbina200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbina, chyba jednak masz racje i mocny argument, nie pomyslalam co z nia bedzie za rok i czy mnie szlag nie trafi, jak zobacze ja podarta i popisaną, przy pamięci ile mnie kosztowala. Dzieki za naklejki, te niebieskie i czerwone nawet mi podchodzą. Myslalam jeszcze o szablonach, ewentualnie specjalnych wałkach...

Podloga w piwnicy jest swietna bo A) tania, B) tania, c) tania, d) nic na niej nie widac :lol:

 

Ania - jak Kierbudka, dodzwoniłaś się? Z tapetami fakt mozna oszalec, taki fajny wybor teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, że co??? Że jak???? :wtf:

 

 

Na budowie urwanie wiadomo czego, w pracy kocioł, Młody się rozchorował – ot tak po prostu nie wyrabiam czasowo, więc musze sobie odpuscic na jakis czas FM

To napisałam, ze nie zginęłam i się odnajdę po czasie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na budowie urwanie wiadomo czego, w pracy kocioł, Młody się rozchorował – ot tak po prostu nie wyrabiam czasowo, więc musze sobie odpuscic na jakis czas FM

To napisałam, ze nie zginęłam i się odnajdę po czasie:)

 

To trzymaj się, kuruj Młodego (te Młode to wiedzą kiedy wirusa załapać, moja też lipiec przechorowała), a my tu sobie grzecznie poczekamy wspierając Cię myślami :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na budowie urwanie wiadomo czego, w pracy kocioł, Młody się rozchorował – ot tak po prostu nie wyrabiam czasowo, więc musze sobie odpuscic na jakis czas FM

To napisałam, ze nie zginęłam i się odnajdę po czasie:)

 

To odpoczywaj od FM a potem nas zasyp zdjeciami:cool: A Młody niech sie nie wygłupia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlazłam tu dziś po raz pierwszy i padłam z wrażenia! Podziwiam wytrwałość w budowaniu własnym rękoma zwłaszcza płeć piękną. te bloczki są cholernie ciężkie już nie mówię o wyginaniu stali. Gratuluję, z całego serca.

Ja budowałam sama ale logistycznie tylko i tak to było dużo. Bloczek byłam w stanie przenieść na 5 m sama- reszta to musiała być siła męska. Podziwiam i jak wiem teraz to już sama przyjemność wam została-wykańczanie. Raj dla oka i pytanie co wybrać ?

Będę podglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BO MSU to mistrz swiata w akrobacjach budowlanych. Wlezie wszędzie, zrobi prawie wszystko :) :p:P:P:P

 

Polać jej, fest Baba jest (Tylko nie obraź się MSU - i żadnych tam permanentnych skojarzeń nie wymyślaj :p:P:P )

Właśnie spojrzałem na licznik postów i okazuje się, że nabiłem 3000 wpis do komentów.

Edytowane przez rkowal79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...