Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MSU - ryknęłam śmiechem, czytając notkę, abo zaliwżdy zaiste jestem teraz nafoszoną babą, co to jej wszystko przeszkadza, nie wiedziałam, że aż tak czuć to przez łącza :) Czy będę przez to bardziej przekonująca dla wykonawców i mocniej będę ich cisnać za jajka..? się okaże. Póki co wykazuję się anielską wręcz cierpliwością dla ekipy co ociepla mi dom w tempie jakby miał osiem ścian a nie cztery i JESZCZE nie zbluzgałam facia od kostki że do mnie nie przyjechał. Co się odwlecze... faktycznie kobiety w ciąży są hmm jakby nieco bardziej zdeterminowane, widać to zwłaszcza w nagłych potrzebach np... skonsumowania frytek. Bo jak MUSISZ to WSZYSTKO za te frytki zrobisz... też tak miałaś?

bosh, a ja prawie wcale nie jadłam ziemniaków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIala nie wlazic na FM przez jakis miesiąc, Boze jaka ja jestem słaba.. no nie moglam sie oprzec pokusie, jak tu taka świetna ekipa jest.Zaczelismy ukladac panele na gorze, a od jutra akcja styropian.Takze wszystko jest pozaczynane i nie pokonczone, kompletny Meksyk. Od srody biore urlop i mam nadzieje na dniach nauczyc sie klasc tynk na elewacji ;) Chyba pozycze brazowe spodnie od Netbeta, co by sie nie zes..c na szczycie scian frontowej:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzymaj się, kuruj Młodego (te Młode to wiedzą kiedy wirusa załapać, moja też lipiec przechorowała), a my tu sobie grzecznie poczekamy wspierając Cię myślami :bye:

Oki doki :)

 

To odpoczywaj od FM a potem nas zasyp zdjeciami:cool: A Młody niech sie nie wygłupia;)

Mlody juz lepiej i cale szczescie :)

 

zdrowia dla młodego

 

Dzieki

Nooo dobra....osobiscie nie wiem jak ten miesiąc wytrzymam, ale będę twarda

To znaczy twardzielka ;)

 

Zdrowia dla Młodego a sił do wykańczania dla Was.

Dzieki, oj sil potrzeba bo na koncowce ciezko wykrzesac z siebie

 

Zdrowia!

Dzieki

 

oczywiscie poprawnosc polityczna nakazuje zyczyc zdrowia. wewnetrzna wrodzona przekora i zlosliwosc podpowiada: wyslij mlodego tesciowi, jest szansa ze go zarazi :D

No co Ty, tesc montuje wlaczniki elektryczne, musze poczekac az wmontuje wszystkie do konca wtedy bedzie mozna zarazac ;) :cool:

 

 

MSU kuruj młodego, wykańczaj się szybko i (wiem że zabrzmi to dziwnie) bezproblemowo i wracaj szybko:)

 

ps. zaznaczam w kalendarzu i będę monitować:D

Wiedzialam, ze jak przyjdzie czas to mi wypomnisz termin - to sie stawiam przedterminowo:)

 

Też dziś wlazłam tu pierwszy raz i ..... utonęłam w dzienniku... świetny jest... tak trzymać... napisz książkę :D:D.... idę czytać dalej :D:D

MIło mi i pozdrawiam

 

 

Wlazłam tu dziś po raz pierwszy i padłam z wrażenia! Podziwiam wytrwałość w budowaniu własnym rękoma zwłaszcza płeć piękną. te bloczki są cholernie ciężkie już nie mówię o wyginaniu stali. Gratuluję, z całego serca.

Ja budowałam sama ale logistycznie tylko i tak to było dużo. Bloczek byłam w stanie przenieść na 5 m sama- reszta to musiała być siła męska. Podziwiam i jak wiem teraz to już sama przyjemność wam została-wykańczanie. Raj dla oka i pytanie co wybrać ?

Będę podglądać.

Dziękuję i pozdrawiam :)

 

 

Polać jej, fest Baba jest (Tylko nie obraź się MSU - i żadnych tam permanentnych skojarzeń nie wymyślaj :p:P:P )

 

Ja tam sie nie obrazam, co najwyzej Misiek się z Tobą rozprawi :cool:

Właśnie spojrzałem na licznik postów i okazuje się, że nabiłem 3000 wpis do komentów.

Szok, nigdy na takie rzeczy nie zwracam uwagi, ale naskrobaliśmy :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... a tak (nawiasem) dopowiadając kolegę zza miedzy to MSU pewnie pieką uszy - doczekała się nawet foty w cedrykowej biblii :)

 

No ja Ci dam łobuzie, co tam znow wykręciłeś, ide sprawdzic...dostanie Ci sie po uszach:cool:

 

 

MSU - ryknęłam śmiechem, czytając notkę, abo zaliwżdy zaiste jestem teraz nafoszoną babą, co to jej wszystko przeszkadza, nie wiedziałam, że aż tak czuć to przez łącza :) Czy będę przez to bardziej przekonująca dla wykonawców i mocniej będę ich cisnać za jajka..? się okaże. Póki co wykazuję się anielską wręcz cierpliwością dla ekipy co ociepla mi dom w tempie jakby miał osiem ścian a nie cztery i JESZCZE nie zbluzgałam facia od kostki że do mnie nie przyjechał. Co się odwlecze... faktycznie kobiety w ciąży są hmm jakby nieco bardziej zdeterminowane, widać to zwłaszcza w nagłych potrzebach np... skonsumowania frytek. Bo jak MUSISZ to WSZYSTKO za te frytki zrobisz... też tak miałaś?

bosh, a ja prawie wcale nie jadłam ziemniaków...

 

Zawsze mozesz postraszyc fachoffca, ze go myszy zjedzą.

 

Tak, za zarcie w ciazy moglam zabic, ale w sumie z innych powodow rowniez, tak czy siak lepiej bylo mnie nie drażnic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj MSU.

 

Mam dla was pytanie za 1000pkt

Jakie typy instalacji CO i H2O kładliście u siebie?

Musze zacząć mysleć nad tym tematem.

Interesuje mnie producent oraz rodzaj (na klej, na złączki skręcane, zgrzewane), i w związku z tym materiał (PEX/ALU/PEX, butylowe, PEX, miedź itp)

Proszę odp w moich komentach lub na PW co bym nie szukał za długo za jakiś czas.

Z góry dzięki

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O witaj zaginiona :) coś długo bez nie wytrzymałaś bez swojej grupy wsparcia :)

Trzymam kciuki za styro, no i żeby mocno nie wiało jak bedziesz skakać po rusztowaniu.

 

Jakie wiało, przecież MSU zamówiła słońce, opalać się będzie;)

MSU trzymamy co trzeba koleżanko;)

 

Niestety ja urlop bede miala od jutra, ale MIsiek z bratem w ciagu dnia zastyropianowali jedna sciane, rozstawili rusztowanie i przyjeli dostawe styro, wiec chyba nie jest zle :) Jak od jutra bede na miejscu to jeszcze podkrece obroty ;)

 

Witaj MSU.

 

Mam dla was pytanie za 1000pkt

Jakie typy instalacji CO i H2O kładliście u siebie?

Musze zacząć mysleć nad tym tematem.

Interesuje mnie producent oraz rodzaj (na klej, na złączki skręcane, zgrzewane), i w związku z tym materiał (PEX/ALU/PEX, butylowe, PEX, miedź itp)

Proszę odp w moich komentach lub na PW co bym nie szukał za długo za jakiś czas.

Z góry dzięki

Radek

 

Radek ja mam ogrzewanie gazowe, wiec raczej Ci nie pomoge

 

no co ty, wtedy nie warto zarazac juz. lepiej jak bedzie montowal ostatni wlacz mu "niechcacy" zasilanie... :>

 

Tomek ,przerazasz mnie?? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Przeczytałam instrukcję do styro, teraz przetrawiam, zwłaszcza to zdjęcie z podestem ;)

Co do Termoorganiki, czyżby była krzywa? Spirea miała z tym problem, niby wszystko mieściło się w normie, ale na gołe oko widać krzywiznę.

Finiszujecie, nic dziwnego, że sił brakuje, dobrze że macie pomoc, w końcu komu ma się udać jak nie Wam ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ruszty macie zawodowe - pięknie.

 

 

Wypozyczone, ehhh bedzie bezahlen

 

Przeczytałam instrukcję do styro, teraz przetrawiam, zwłaszcza to zdjęcie z podestem ;)

Co do Termoorganiki, czyżby była krzywa? Spirea miała z tym problem, niby wszystko mieściło się w normie, ale na gołe oko widać krzywiznę.

Finiszujecie, nic dziwnego, że sił brakuje, dobrze że macie pomoc, w końcu komu ma się udać jak nie Wam ? :)

 

Kochana, jak bedziesz chciala kupic termo to napisz mi priva. No chyba, ze ja mam wyjatkowego pecha i komus sie reka na maszynie omsknęła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kupowałem wyohowaną i wyahowaną genderkę na fundamenty... Hydrofobizowane kulki tylko latały w powietrzu jak musiałem scierać przed siatkowniem... Taka była prosta....

Potwierdzam słowa przedmówcy.

Też kupiliśmy genderkę do ocieplania fundamentów domu w którym mieszkamy.

Płyty były tak krzywe, że przecinaliśmy na pół i kleiliśmy połówki do ścian. I tak potem tarka szła w ruch przed nakładaniem siatki i kleju. MASAKRA

Dwa lata później na ściany parteru kupiłem swisspora przy okazji ocieplania fundamentów w naszym nowo budowanym domku. Ten to był prosty jak ta lala. Tarki nie ujrzał prawie w ogóle (za wyjątkiem narożników i krawędzi gdzie płyty z reguły się docina).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypozyczone, ehhh bedzie bezahlen

 

Kochana, jak bedziesz chciala kupic termo to napisz mi priva. No chyba, ze ja mam wyjatkowego pecha i komus sie reka na maszynie omsknęła

Bo termoorganika jest przereklamowana i niestety też krzywa. Czasami nie posądzajcie mnie o sciemę, znajomi zajmujący się ociepleniami to potwierdzają. Fakt, nie jest to tak jak w genderce ale potem tarka w ruch koniecznie.

A dla mnie musi być styro taki, że tarka nie ma prawa go tknac, bo potem kleju zamiast 3mm to 4-5mm się kładzie.

MSU, ile płyt krzywych mieliście?? Takich z krzywizną 5mm lub więcej.

Edytowane przez rkowal79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...